Prijava

Дејс, не кажем за то, ал види се некаква несигурност и тако даље. И у ЛШ, 20 дана раније се знало ко осваја, јер су некако млаки. Причам ти о овоме каце гледа сам врх, а не кад играју против Фулама или Болтона, шта ти ја знам. :)

А што се тиче Манчестера, хтели њихови фанови да признају или не, де факто је да су прсли откад им је Кристијано запалио код Муриња.

шта си ти изјавио. као да си почео да пратиш фудбал пре 4 дана.
минус брате баш.

Мурињо јесте да су ослабљени али нису прсли, као у фазону сад може да их унапред отпише Барса или Реал да ће их победити.

Koja šitčina od teme. Ne zbog M.utd. nego zbog X tema u kojima možeš da pričaš o njima.. (Engleska Premier liga, Za koji strani klub navijate...).. Sad treba svaki navijač svakog stranog kluba da otvara temu o svom klubu.. Barsa, Real, Milan, Arsenal, Liverpul, Inter, Juve... ?

Krila Sovjetov ?

Tema za sve fanove ovog velikog ruskog kluba. Ko vam je najbolji igrač svih vremena, meni Koroman lolo.. .!! (skonto si poentu)

Најбољи икада Сколс,
а најбољи тренутно Руни.

Иначе, ови грађани што мисле да могу нешто да ураде много ми иду на курац!

Liverpul zbog Stivija Dzija :p
Ali moram da napomenem da su se gadno zajebali mancesterovi sto dadoh rolanda, i Liverpulovi sto dadose toresa...
A arsenal je mutav skroz, jebote pera detlic, onaj venger ko da je u rodu sa Stanojem, ne zna da zadrzi tri dobra igraca...

Иначе, ови грађани што мисле да могу нешто да ураде много ми иду на курац!

http://4.bp.blogspot.com/-chF2vGynnIc/TZ0jFzOSAqI/AAAAAAAABzg/Lk7u9Wcf6WI/s1600/liverpool+fc+logo.jpg
Ove zvezdice u dnu znace evropske titule. Mi ih imamo 5.To je ono takmicenje gde vi dodjete do finala i ponadate se, a tamo naletite na Barsu i oni vas stave na svoj mesto.

Peškiriću, otpišaj.

Kad ste poslednji put Premijer ligu osvojili?
Ko ima najviše titula, m?

Dobar dan.
Gde da potpišem za članstvo?

Šta je to malo, crveno, i vrišti?
Red Devil posle derbija :)

Ko ima najviše titula, m?

Liverpool. Mi imamo 5, Scum ima 3 i kompleks od Barseone. Al to se ne racuna. Eh da, sledece kolo cemo da objasnimo Scumu neke stvari na Enfildu. Cuvaj te se ovog coveka, mnogo je opasan, narocito protiv Jedinstva.
http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Rafael+Luis+Suarez+Liverpool+v+Manchester+FHJSu20qdG_l.jpg
KOntam da ti je poznata situacija u kojoj je ovo izveo.

Junajted oduvek i zauvek.

Rajan Džozef Gigs najbolji ikada koji je kročio, koji korača i koji će da korakne na Stadion Snova.
Pol Skols odma tu iza njega.

Ne smem početi da nabrajam, previše će trajati.

Najbolji klub na svetu.

Ostali, ne spamujte temu, jer nemate na osnovu čega.

Arsenal ima 15-ogodišnju decu po terenu.
Šiti ima pare, i to je sve što ima.
Čelzi je prirodno govno sa kupljenim navijačima.
Liverpul.. Pa, dovoljno je reći Liverpul, i naglasiti pojam - 20+ godina.

Šiti ima pare

A Jedinstvo skuplja pare sa ikona u crkvi? Daj ne zajebavaj, Glejzeri sa sponzorima ulažu više para nego jebeni Real Madrid.

Čelzi je prirodno govno sa kupljenim navijačima.

A ti bi navijao za Mančester da im igraju Raća Petrović i Nenad Milijaš?

Liverpul

Više jevropskih titula

ВЕСТ ХЕМ
ЗАТО ШТО СМО НАЈЈАЧИ

samo dodjoh da kazem

Liverpul.. Pa, dovoljno je reći Liverpul, i naglasiti pojam - 20+ godina.

WE'VE WON IT FIVE TIMES! WE'VE WON IT FIVE TIMES!
http://www.youtube.com/watch?v=_vrIWqp5ZyM&feature=related

a sad odoh, na ovoj temi dismr na budj.

EDIT:

Filozofinjo
Ko ima najviše titula, m?

18+5>19+3
matematika je jasna.....

-Deda, kad je liverpul poslednju put osvojio ligu?
-E ne znam sine, jedino se pradeda sećao, al' on je umro prošle godine.

Zna se ko je ovde najveći fan :)
Jedini tim za koji navijam i koji volim ♥

Črčo, ja sam apsolutno razočarana. Strašno.

Hejteri, odjebite. Naročito liverpulovci i tobdžije.

Zar ovo niko nije pročitao?
Ovo je tema za Crvene, otvarajte svoje jebene teme i tamo bacajte spike, ne spemujte ovde.