Prijava

A do sad nas kao nisu gazili?To što se mi TRIPUJEMO da smo ponosna i dostojanstvena nacija to je druga priča.Mi da smo neki kurton ne bi ni potpisali Kumanovski sporazum.
Hvala što me u neku ruku proglašavate neuračunljivim.

Čedomirova keva iz mog kraja. On kad je bio mlađi, dolazio i igrao fudbala sa lokalnom rajom. Vele ljudi da je bio dobar lik.

Нисам пунолетан, али да јесам, гласао бих за Двери или за господина на мом аватару.

Dveri su govno.

По чему?

Pa ne znam šta mu fali, sad je poznat, pa više ne dolazi. Al čovjek ima četvoro djece. Ima se, može se.

По чему?

Isti su kao i sve ostale nacionalističke organizacije - mrse muda.

Pa ne znam šta mu fali, sad je poznat, pa više ne dolazi. Al čovjek ima četvoro djece. Ima se, može se.

Realno, meni je on najokej političar.

Странка Светих Српских Тракториста

Isti su kao i sve ostale nacionalističke organizacije - mrse muda.

Они и јесу били националистичка организација, али су се преименовали у странку... По мени су они ОК зато што желе да се одупру новом светском поретку, испред свега им је нација, породица, језик, култура... Али, мале су шансе да победе, такорећи никакве.

новом светском поретку

Izvini,ali HAHAHAHAHAHA

По чему?

По томе што су говно...

Иначе, ја бих да могу глас'о за Расима, јер је једини који нешто ради у овим властима до сад...

Они и јесу били националистичка организација, али су се преименовали у странку...

Vuk kožu menja, ali ćud nikad.

По мени су они ОК зато што желе да се одупру новом светском поретку, испред свега им је нација, породица, језик, култура... Али, мале су шансе да победе, такорећи никакве.

Pa, malo su preterali u tome. Treba svi da budu jednaki i da se mišljanja uvažavaju. Mislim, šta fali da Srbija bude multinacionalna zemlja? Bilo bi svima lepše. Al' dobro, ima pun kurac takvih stranki/organizacija sad.

За оног ко ме плати.

Иначе, ја бих да могу глас'о за Расима, јер је једини који нешто ради у овим властима до сад...

Истина.

Расим је човек који је увек имао најтежа министарства и функције... Рад и социјална питања ( у нашој Држави, нит има рада нит социјалних питања), сарадња са Хагом...

У праву си ЛоЛе...

Na prošlim sam glasao za SRS, i žestoko se pokajao, tad su bar koliko-toliko ličili na nešto, imali su dobru kampanju i samostalno su uzeli veliki broj glasova, otkad su se raspali ne zna se ko je grđi. Na ovim glasam za Velju Ilića ali samo pod uslovom da nastupi samostalno, u protivnom sledi ili precrtavanje listića ili dopisivanje Rada Lackovića na isti.

I da napomenem kao i svi, ozbiljan sam!

dopisivanje Rada Lackovića na isti

Ili Tita.

Сад контам да ћу ипак гласати за Пастора и Мађаре. Кул су ликови, а и чисто да поништеним гласом не бих дао глас било коме од остале багре.