Prijava

Marcipan, jedan glas vise za koga?

jel ce dovedes ti Djulijanija Marcipan?

moz i Samantu Foks...

al mislim da bi najvise glasova pobrala da dovedes Dzenu...

Žene isključivo. I Džena.

Tera Patrik, ja biram tebe!

ja na onoj nekoj anketi ispao za PUPS... uvijek sam ja govorio, dobar život, piva ispred prodavnice i karte, još samo da je penzije i bog da te vidi...

inače da sam tamo, za marc, nama će vjerovatno biti isto, ali će bar njoj će biti bolje

Jeste, vodila bih Dženu na prijeme i ručkove. :)

ja bi vas progonio...

Meni je muka od kampanje, kad prodje gasim telefone na mesec dana i nikome se ne javljam -.-

Је л' то Кајзен подржава радикале? Видим да их рекламира по сајту. :Д

Ja bih da se lupaju recke na Dženine sise umesto na glasačke listiće, valjda ima dovoljno mesta za celo biračko telo

Jeste, vodila bih Dženu na prijeme

Hmmm, prijeme...
:smeje se jako zlobno: if ju nou vot aj min. :D

Ja bih da se lupaju recke na Dženine sise umesto na glasačke listiće, valjda ima dovoljno mesta za celo biračko telo

S' ti blesava, će pukne taj silikon jebote?! :D

Opa, preskačem celzijus ubedljivo za sada! :)

opaaaa, nači biće promjena i zaokreta :) aj neće li Bog dati...

http://www.youtube.com/watch?v=_C320nT0Vbo
kakva emisija oplako sam
ovde nažalost nema onaj deo kad kaže "Ja ne pamtim imena al znam da vodim državu"
lololololololo
Tužno je što su žuti državu uvalili u tolka govna da i ovakvi pajaci mogu da dođu na vlast

А не контам... и Марципан је за ИСТИНУ?

На парламентарним за ниједне од понуђених.

На прецедничким за Кеву-Мусака зна зашто.

То је за сада.

A šta mislite da se lepo na sledećim izbotima kandidujem ja? Vi potpišete za mene, ja uzmem kintu za kandidaturu kao ona dvojica što ih ne interesuje funkcija, uplatim svima koji su potpisali ktitora za šest meseci unapred od te kinte i meni ostane za dobar roštilj sa rajom iz sela? Posle glasajte za koga želite, meni ionako ta funkcija ne treba, dosta mi je što sam Ministar na Vuki...

Враћају се паре, ако не пређеш 1%... За парламентарне, проверено... Имао сам ту неку идејицу :Д

Само РАДИКАЛНО! Ја гласам за војводу!