Prijava

E, jebiga, onda morate za mene :)

Bruce, marcipan trazi dupe da joj damo...

sta ti trazis?

ne kazem za koga ću glasati, radim to samo iz razloga što me posle izbora kod matoraca čeka rakijica i spreman roštilj da okrećem...
ali ona nije na drogama, ona je ovakva straight, i najgore je što govori istinu...
http://www.youtube.com/watch?v=65KH69Nt_8A&feature=share

Za SPS vidi se iz mog avatara

укидање региона ... укидање статута војводине, интеграције са реп. српском, спречавање сепаратистичких тежњи у рашкој

ако ош да раговарамо мораш да образложиш своје пфове, а ово друго је врло озбиљна ствар и захтева неко деловање, и шта ту није озбиљно

pa to što oni cene da nasilna centralizacija sprečava separatističke težnje samo pokazuje da su obične nadobudne glavonje. time bi samo opravdali sve separatiste. nasilnim ukidanjem autonomije vojvodine ona dobija puno pravo da postane nezavisna republika i ja bih prvi na referendumu glasao za to

рашкој

ti mora da si jedan od onih što idu u duklju na more?

Čisto da kažem da ću kad odem na glasanje da izmuljam glavićem po izbornom listiću i to ga neću prati jedno par dana pre toga ima da se inficira taj koji bude otvarao listić.

Čisto da kažem da ću kad odem na glasanje da izmuljam glavićem po izbornom listiću i to ga neću prati jedno par dana pre toga ima da se inficira taj koji bude otvarao listić.

Hahahahaha, kraljevski.

Ja ću za Dveri da glasam, jer je Vladan sa Rakovice, i onda kad on bude precednik, ima da dobijemo asfalt, i onda će deca da pevu, da se igru.

http://www.youtube.com/watch?v=i873WdhoBtI

i onda će deca da pevu, da se igru.

Znaš ti kako to jedan moj ortak kaže, znači prejebe babu jedno 10 puta. :D ALI DA LUMPUJETE! :D Sunac ti jebem...

ti mora da si jedan od onih što idu u duklju na more?

A jel postojao termin SANDZAK pre Zukorlica?

Da.

ti mora da si jedan od onih što idu u duklju na more?

U Nahiju.

Ја бих гласао за анархисте, кад би се кандидовали на изборима. Ал кад човек мало боље погледа, и они су говнари.

Cekaj, sto bi se anarhisti kandidovali da budu vlast, kad je anarhija bezvlasce?

Crno, i ja sam sa Rakovice...

i ce glasam za Vrata...

a kad se nadjemo, mi iz rakovice?

Cekaj, sto bi se anarhisti kandidovali da budu vlast, kad je anarhija bezvlasce?

Pa da kad dođu na vlas' bude bezvlašće. :D

A jel postojao termin SANDZAK pre Zukorlica?

Najbolje da nije.

Црњо, зар ниси рек'о да ћеш да гласаш за ДСС? http://www.asmfoot.fr/forum/images/smilies/smiley_innocent.gif

Glasacu za Zukorlica iz revolta.... A i za njega ionako nece niko da glasa pa moj glas nece proci neprimecen jelte i poslace im jasnu poruku.

Sprdam se, nemam pravo glasa.

Valjda je sandzak isti kurac ko pasaluk. Mene tako uce.

Cekaj, sto bi se anarhisti kandidovali da budu vlast, kad je anarhija bezvlasce?

Pa i komunisti se zalažu za ukidanje država, pa su vodili i još uvek vode iste.

Valjda je sandzak isti kurac ko pasaluk. Mene tako uce.

Лоше те уче, санџаци чине пашалук/беглербеглук/ејалет.