Prijava

A ta knjiga i nije nešto specijalno. Bila sam oduševljena kad sam je čitala, kad sam bila mlađa. Ona je za neki uzrast do 15 godina.
Mada...nije to loše provedeno vrijeme ako se pročita.

A ta knjiga i nije nešto specijalno. Bila sam oduševljena kad sam je čitala, kad sam bila mlađa. Ona je za neki uzrast do 15 godina.
Mada...nije to loše provedeno vrijeme ako se pročita.

koja?mislis na decu sa stanice zo?ja nisam citao knjigu.gledao sam film nazalost samo do pola bio je iz 2cd a prevod na drugom cd-u nije bio uskladjen kako treba..sta reci, brutalan film, bas pogadja u srz.atmosfera u filmu je mucna i turobna ali narkomanima nije sve tako crno.sve zavisi od ugla posmatranja sto reko jedan moj prijatelj koji je inace akademik

Ne nego Biblioteka mrtvih.
A Deca sa stanice zoo, čini mi se da mi nije prijala, mislim da mi je bila previše realistična. Film je vjerovatno ubitačniji jer ti pomogne da zamisliš sve opisano.
Narkomanima može bit lijepo.
EDIT: Je li to nešto bilo po istinitom događaju,a?

Narkomanima može bit lijepo.

I silovanima moze biti lijepo, samo ako se opuste i uzivaju!!!
A sto s tice knjige...pa i nije bas neka da moze da prija...
A i ja sam konto da si gore mislia na nju da je za uzrast od 15 god, jer je knjiga skoro kao dokumentarac o norkomanima i ne nudi nikakav drugi kvalitet...to e moje misljenje.
EDIT:

EDIT: Je li to nešto bilo po istinitom događaju,a?

http://en.wikipedia.org/wiki/Christiane_F.

Da je se sjećam dovoljno, mislim da bi se složila sa tobom.
Nego, da znam đe je to napisao citirala bih Valdemara kad kaže da mu ne treba realnost u književnosti jer je i ovako ima dovoljno.
E pa Djeca sa stanice zoo su me asocirala na to. Ja čak i od djela realizma tražim mrvu fantastičnog a to je moguće ako se uđe u analizu događaja sa različitih strana e ne samo u opis kao u toj knjizi.
No se ja ne sjećam tačno šta je to bilo sve u njoj.

ma da deca sa stanice zo je citala moja drugarica u 7 razredu osnovne.to i jeste za klince.

Ma da, to je poenta. No se ja bojim da ne uvrijedim koga, pa izokola navodim na zaključak.

sad citam madjionicar iz lubina.prvo sam mislio da nece da mi se svidi kao i vecina knjiga iz tog vremena.ali sam se iznenadio..junak knjige se svalerise, nekad je krao itd.to me je skoro sokiralo.dobra je knjiga, samo me nervira ta opterecenost verom kod jevreja

Ja sam ljubitelj epske fantasktike, tako da trenutno citam samo Blic!

Jevreji nam svima diraju u bolne rane.

vesnam
Ma da, to je poenta. No se ja bojim da ne uvrijedim koga, pa izokola navodim na zaključak.

koga da uvredis?ti mene???hahahah to mozda kad ja ne bi bio na metamfetaminima, ovako-NEMAS SANSI

labovicu promeni nadimak u METH LAB

Zbirka Majstori savremene svetske priče od Lagune.

labovicu promeni nadimak u METH LAB

jbg nisam u mogucnosti

Bolji i od Procesa.

Jedno od većih sranja koje sam uzeo da čitam je taj Zamak. Nije ni čudo što su ga novosti prodavale.

Lolo, Bušman čita

jao vidi, slatkiš tulum...