Prijava

I meni nije nesto knjiga, jebuckanje po svim krajevima svijeta i tandara mandra, on oće ona ne da i drndanje neko, smor. Najjače kad joj japanac nabija oklagiju strmu. Nego jel ovo ona mici što je svojevremeno imala neku ženu kako pitu razvija na profilu

Prođe kraj mene ko kraj leša, jedva dočekala da me skine sa dnevnog reda. Spremam taktiku za drugo poluvrijeme, ima još da se igra. Mada večeras je Vatreni poljubac u mom gradu, takod a će sam siguran da će Dr za rnr imati neki koristan savjet.

I meni nije nesto knjiga, jebuckanje po svim krajevima svijeta i tandara mandra, on oće ona ne da i drndanje neko, smor. Najjače kad joj japanac nabija oklagiju strmu. Nego jel ovo ona mici što je svojevremeno imala neku ženu kako pitu razvija na profilu

Realno, onda on lize umire, ona nece da pusi kurac, jao nesrece i ostalo. Vise me je on iznervirao nego ona..
Jeste, ta Mici..

Taj rad Mici, smorio mlakonja Somokursio.
Bolja ti je ona profilna slika bila dok si pitu raspitavala, nekako sam te zamišljao kao ženu koja zna da vili i bude nježna kad treba, okuraži mužjaka kad posrne, iznese pitu sa krompirom na kockice i kiselo mlijeko.

Hahahhaa to je bila Sofija Loren na slici...nema vise, sad sam feministikinja. :D

Poceo neciste sile, za sada dobra.

Nije to do Sofije Loren, to je do pite, ja sam tad bio od kuće, školao se, za jedan komad materine pite i Sofiju Loren u najboljim danima bih prodao.

Poceo neciste sile, za sada dobra.

Ja sam je bas skoro zavrsila. Napisi neka zapazanja ili citate odje. Kod mene je prevod Zli dusi. :)

Jedva čekam da zavrim Aprilski dani od Džeremi Mejnlova... preporučujem svima, nećete se pokajati...

Jedva čekam da zavrim Aprilski dani od Džeremi Mejnlova... preporučujem svima, nećete se pokajati...

Ali sta ces da radis kad zavrsis?

Ima li neko da nije pročitao "Hiljadu sjajnih (čudesnih) sunaca" od Khaleda Hosseinija? :)

Ja. Morala bi citava tona knjiga da nestane sa lica Zemlje da bi mi ta knjiga dosla na red.

Morala bi citava tona knjiga da nestane sa lica Zemlje da bi mi ta knjiga dosla na red.

Neka nestanu. :)
Nećeš se pokajati ako je staviš na prvo mjesto na listi knjiga za čitanje. :)

karamazove, 3. put... pokušavam da provalim kako da ne budem ivan i postanem aljoša, ili bar između

Ali sta ces da radis kad zavrsis?

prelazim na sestre Bronte

radjaš se ko aljoša, ne mož postaneš