Prijava

nemoj da zezaš da su na isti fazon?!!

ne zna svako čeljade za oldusa mačku.

Fredereik Begbede - Romantični egoista

Procitah tvrdjavu od mese, kakva knjiga.mozda i bolje od dervisa, nisam mogao da prestanem da citam, preko 200 strana sam danas procitao.
SPOJLER
zanima me vase misljenje, ko je citao pa na kraju knjige kada je Šabo u groznici i kada mu se cini da se tijana i osman ljube da li se stvarno desilo ili je u toj groznici prikazan njegov strah da je ne izgubi?

Čitam Sećanje na svetlost od Roberta Džordana. Posle godinu dana privodim serijal kraju i malko sam tužan.

Pročitao sam nešto od Kapora, Magija Beograda, knjiga ima previše ponavljanja, ali opet dobra za ubijanje vremena, ima fora, lako štivo, knjiga za plažu.

Selindžer - Freni i Zui
Nije kao Lovac u žitu, fina je priča, Zui je ojebo u svakom slučaju ali nekako, nije mi jasan rasplet. Je l čitao neko?

Pročitao "Martin Idn" od Džeka Londona. Kad sam počeo da čitam knjigu mislio sam sve u sebe "Da se oće više pojebat" a što se radnja razvijala govorio sam sebi "Uuu, ovo bolje od seksa!".
Tibore ako vidiš ove riječi okani se Vesnam, ne zato što ide na Džibonijeve koncerte, nego zato što je čitanje ljepše. Ako ništa bar knjiga duže traje od snošaja ha-ha...

Tibore, ako vidiš ove riječi poslušaj Meśu. Onda vas dvojica možete da pričate o knjigama. Ha-ha... I to je lijepo.

Naravno da sam pročitao vesnam ljubvo moja, uvek čitam tvoje postove, i nikad neću odustati od naše ljubavi tako mi
S
T
R
I
C
A

LOOOOL

Kruzhi urbana legenda da Teebor shtampa swe wesnam postove u jednu knjigu i chita.
Ali samo kruzhi...

tibore, ne dopusti da te ljubav pretvori u pičku (to nam rade još od kako je ona kurva eva sjebala strica adama)
samo grubo, žene vole oficire, sčepaj za kosu i privuci je k sebi
budi muško, budi stric!
zapamti:
KAD VIDI STRICA SVAKA ZHENA ZHELI DA SE SHPREETSA

Ma biće moja, to je gotova priča

Citao crveni april od Santijaga Ronkaljoloa,peruanskog pisca.U principu,nisam neki ljubitelj krimi romana,ali ovaj je dobar,bas dobar.Videcu sta jos ima od ovog autora.

Фјодор Достојевски - Понижени и увређени

Avanture nevaljale devojcice onog nobelovca Ljose...ko sve danas nije nobelovac brate. Tuga.

Artur Konan Dojl - Baskervilski pas

Čovjek koji je šaptao konjima, Nicholas Evans.

Rakun koji je krao pokućama - Samjuel Berdikens

Avanture nevaljale devojcice onog nobelovca Ljose...ko sve danas nije nobelovac brate. Tuga.

Baš zato što je Nobelovac sam uzeo da pročitam knjigu, ono se ne može rečima opisati kolika je glupost.

Rakun koji je krao pokućama - Samjuel Berdikens

Hehehehe... :)

Načitat ćeš se. :P

Baš zato što je Nobelovac sam uzeo da pročitam knjigu, ono se ne može rečima opisati kolika je glupost.

Kazi brate, ja sam ga uzela jer su ovi moji po faksu posizeli, kao genijalna knjiga, otvara problematiku bezuslovne ljubavi ovo ono. Kad sam videla, rekoh jadna ti je moja knjizevnost sto je studiram....