Prijava

citat

Jebote kako možete da čitate ta filozofska sranja
tatic

citat

još na stranom čitate ta sranja, zapalio bih sva ta umnosoljačka žitija filozofska, jebeš ti to ako stvaraš mišljenje na osnovu nekog pedera koji nije izašao iz svog grada nikad, stvori sam svoj sistem
tatic
+1
ne znam koji je kurac ljudima pa čitaju bilo šta što prolazi kao filozofska literatura. filozofija je generalno sranje, udahnite svoju dogmu filozofi i izvucite se pičke nejebačke. a pogle im tek humora "Of all philosophers, who was funniest?

Nietzsche, of course. He was a phiLOLogist." šta koji kurac, filozofi ..

edit : kada već pomenuh ničea, pogledaj šta kenja https://www.youtube.com/watch?v=i6esRZLAR1Q&list=UU6-ymYjG0SU0jUWnWh9ZzEQ&index=1&utm_content=bufferd02fb&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer koji smarač

kucao si citat i tatic malim slovima

https://www.youtube.com/watch?v=ctL-PrxDRns adio patnjo
inače, čitam sada bogznakoji put od jukia mišime kratki esej "sunce i čelik"
"i svijetlost se još širi
i ljudi
slave dan.
ja se klonim sunca
i bacam dušu
u tamni bezdan."
koji smarač

kucao si citat i tatic malim slovima

+

Sve je počelo kad sam iz zezanja reko na času kada smo počinjali ničea, odjednom tišina i za sebe reko al svi čuli
FRIDRIHU NIČE, ŽARKOVO TI KLIČE
profesorka se nasmejala i ja shvatio koliko je sranje filozofija
evo jedan isečak odnosi se na sve knige

"Roditelji nas ne razumeju, devojke u koje smo zaljubljeni ne uzvraćaju nam ljubav, prijatelji nas izdaju, čini nam se da smo najnesrećnija i najružnija bića na svetu; pružamo ruku prema polici sa knjigama i, gle! - već iz prvog poglavlja počinje da nam govori neki davno umrli brat, neko tako sličan nama, sličniji od bilo koga u porodici i razredu: "Ne daj se, mali! Svi ljudi na zemlji prolazili su kroz iste stvari, drži se, mi smo s tobom!"
Knjige nas tako uče najvažnijoj lekciji: kako da ih jednoga dana odbacimo i zakoračimo u život!"

a pogotovu jebeš filozofske knjige lolek jedino ako merilin nije troler sad

Tomril je predvodnik peripatetičara,šeću, ćaskaju i šire mudrosti svemira. Joil je njegov dupli nalog.nemoguće da ima toliko filozofa na sajtu, to je jedna osoba sa više naloga.

nije tacno, joil je diplomirani kurac, ja jos nisam

Sve je počelo kad sam iz zezanja reko na času kada smo počinjali ničea, odjednom tišina i za sebe reko al svi čuli
FRIDRIHU NIČE, ŽARKOVO TI KLIČE
profesorka se nasmejala i ja shvatio koliko je sranje filozofija
evo jedan isečak odnosi se na sve knige

Hahahah xDDD
To Žarkovo zbog neurednih brkova? xDDD
koliko ste genijalnija generacija od nas, mi smo pjevali Fridriše Niče, kupus ti kliče

evo jedan isečak odnosi se na sve knige

Рече Корнелије након што је прочитао СВЕ делове Харија Потера.

ajde ne seri stevane, ti mora da si neki student filoloskog, pa te istina boli. tvoje fakultet je gg - golo govno. DZI DZI MATORI

klasichan troll xDDD

vesnam kakav je to prelaz sa ruskih klasika na identifikaciju drvnih proizvoda

principi
EKONOMIJE

30/679str

izbor prihoda moj tibore, nema mi leba u čitanju ruskih zavrzlama, otvaram pilanu

Неко је поменуо торент са бане превоз књигама. Куцати на пират беју "Knjige na srpskom i hrvatskom jeziku" има 7,5 гигабајта књига с тог сајта.
ЕДИТ: Ту су и све војводине књиге.

Ел може неко да ми нађе директан линк за Врећу Костију од Стевана Кинга, одабраћу му реакцију. Не могу на телефону да тражим распада се.

Obriši drajvere od stare grafičke, ugasi komp, pa tek onda spoj novu grafičku.