Prijava

Svaka čast, ima to smisla, mada ja vidim i draž u tim razdrndanim ili starim knjigama, pričaju neku priču, a i srećna sam kad ih udomim jer su bile odbačene (malo bolesno znam jbg). :)

A dobro sad, hteo sam da budem politički korektan i ne ispadnem seksista

Ovo nije moguće jbg ja sam pročitao sve tvoje definicije i njihove primere.

Bohor na temi "koju knjigu trenutno čitaš" AAHAHAHAHAAHAHAHH

Kindl je odlična stvar za svakog ko puno čita. A i uštedi se dosta na knjigama, pročitao sam gomilu takvih sranja za koje bih sebi prst odsjekao da sam zapravo dao pare za to. Ali npr. počeo sam čitati Lukjanjenka na kindlu, prvih 20 strana me kupilo i na Sajmu kupim komplet. Zapravo, kupim svaku knjigu koja mi se sviđa iako sam 60% toga pročitao na kindlu. A da ne pričam o stručnoj literaturi. Amazonova biblioteka rulz. Štampana izdanja - 270$, kindl - 35$.

Lukjanjenka sam pročitao na engleskom, u epub formatu, slažem se da je poslednji deo najbolji.

Ima sve te elektronske i za džabe, samo malo potražiš po netu.

Hanif Kurejši - Buda iz predgrađa, za sad je odlična, dobra mu je dnjanjaspr a i sam London u počecima rokenrola je pravi prostor za jednu dobru priču, da ne kažem knjigu :)

horejsio odlican ima serija

Sigmund Frojd - Tumačenje snova

Buda iz predgradja je do jaja. Koliko sam se cudio sceni kad ga je pas jebao u nogu i svrsio mu po nogavici

Trenutno citam "Intimu", bas Hanif Kurejsi, " Nesto da ti kazem" mi se bas dojmila, a Budu stavljam sledeceg na spisak.

Gogolja (petrogradske priče), veliki pozdrav ovom prilikom za tog gospodina, uveselio mi je mnoge sumorne dane.

Uveseljavanje
Bohor > Gogolj

Hahahhahahha Boh, vragolane jedan. Mada moram priznati, malo šta me može uveseliti kao nova torba, tako da ti je tvrdnja na mestu. :))

A polovna torba iz Italije?

Oteraće me u zatvor.

Ima li neko Utjehu filozofije na srpskom? U pdf-u.
Budite dobri.

Nemam, ali mogu sutlijaš da ti ponudim neobavezni.

Vesnam teško će to ići, a dekija zanemari, uhodi nedužne žene po sajtu, iš arapine iš jebem ti sutlijaš u pičku.

Nedužne žene? Andrić u grobu prevrće se.