Prijava

Apsurde, ne znam sta bih napisao, a da ne izblamiram i tebe i sebe

Kaver je baš hardkor

Ili je bedni trol ili je samo idiot.

Da l' ste ga minusirali jebote 44 lik ima, baš ste govna

Evo dadoh mu sve pluseve

Evo lupih mu i ja, dobrodošao nazad apsurde

Kaver je baš hardkor

sta si citao od karvera?on je koliko ja znam uglavnom pisao poeziju.planiram da kupim knjigu-svi mi..to su price.nisam citao nista od njega ali kazu da je karver bas bas dobar pisac

Prelos trol labavi,

Ahahhahah dobra dobra labokanjo

apsurde, dao sam ti pluseve na sve definicije.samo se nadam da nisi neciji dupli, trebaju nam novi ljudi sa svezim idejama,sta god ti zatreba obrati se meni ja sam ovde glavni,..poz

Dok ti ne dodje kosmopolita

Hvala ti na pozitivnim ocenama labkov.

hahahaha opet ovaj e

Ne veruj labu ni kad darove nosi, zaklace te

Da nema neko Večeri na salašu kraj Dikanjke u pdf-u? Ne treba mi sve, samo 'Strašna osveta'. Uspela sam da nađem samo prvi deo zbirke, a treba mi drugi jbg.

Читам Сарамагово Слијепило. Читао сам Сарамага и прије ове књиге - обожавам његов ток мисли, јер ме подсјећа мало на Пекића. Узећу Пекићево Бјеснило након овога, и мислим да ћу још пар књига од Сарамага а онда узимам свих седам томова Златног руна. Нећу питати за искуства, јер оно као.

Валдемаре, ако видиш ово, можеш ли ми само рећи јел океј да прво узмем седму књигу Златног руна па да се онда вратим на прву и идем до краја? Наишао сам на различита мишљења, неам појма шта да радим.

Najnormalniji covek na svetu od Ivana Tokina.Citao sam zbirku krakih prica od njega Bensedin se zvala.