Prijava

Benč, mrtvo, čučanj, overhed.

Hvala, doviđenja.

ЕДИТ: Ја сам радио бодивејт доста дуго, и жао ми је што нисам одма' почео са хемијама.

Bolje ikad nego nikad.

Fala ljudi. Daleko od toga da sam nesposoban ali početnik jesam. Nisam radio ništa sigurno godinu dana. U vreme sam prestao da treniram i rukomet tako da sam se baš zapustio bio. Snaći ću se već nekako. Fala još jednom.

Bolje ikad nego nikad.

Мора' сам да се врнем да видим јесам ли стварно то написа' :Д

Fala ljudi. Daleko od toga da sam nesposoban ali početnik jesam. Nisam radio ništa sigurno godinu dana. U vreme sam prestao da treniram i rukomet tako da sam se baš zapustio bio. Snaći ću se već nekako. Fala još jednom.

Слушај тијело како реагује на тренинг и прати то...

Sve dok ne možeš da uradiš preko 3 serije od 15 pravilnih sklekova cepaj bodivejt slobodno.

Мора' сам да се врнем да видим јесам ли стварно то написа' :Д

Radi podsvest. :D

Sve dok ne možeš da uradiš preko 3 serije od 15 pravilnih sklekova cepaj bodivejt slobodno.

Pazi, meni su sklekovi nenormalno napredovali od teretane.

Nisam ih radio mesecima, možda tu i tamo po petnaestak komada, ali ništa ozbiljinije serije. Ne znam da l' sam ikad mogao preko 25 da uradim.

I, relativno skoro sam imao neku pauzu od nedelju i po u vežbanju zbog faksa, pa odlučio malo da ošinem bar sklekove da se ne raspadnem, kad ono - 50 komada u cugu.

Ja sam prestao vjerovati u sklekove kad sam jednom pijan uradio 42 komada u cugu za opkladu.

Kladili se nas trojica da ću ja uraditi sklekova više nego njih dvojica ukupno. Jedan uradio 17 drugi 22.

A imo sam 150 kila.

Sve dok ne možeš da uradiš preko 3 serije od 15 pravilnih sklekova cepaj bodivejt slobodno.

Зашто? :)

Pazi, meni su sklekovi nenormalno napredovali od teretane.

Nisam ih radio mesecima, možda tu i tamo po petnaestak komada, ali ništa ozbiljinije serije. Ne znam da l' sam ikad mogao preko 25 da uradim.

I, relativno skoro sam imao neku pauzu od nedelju i po u vežbanju zbog faksa, pa odlučio malo da ošinem bar sklekove da se ne raspadnem, kad ono - 50 komada u cugu.

Иста ствар, само што никад нисам проба' максимум али осјећам да их тако лагано радим али баш... :)

evo ovako imam bucice od po 10kg...ako radim sa njima potisak jedno 2meseca sta cu dobiti? (nije troll)

Добићеш излив досаде на мозак :)

Ja sam prestao vjerovati u sklekove kad sam jednom pijan uradio 42 komada u cugu za opkladu.

Kladili se nas trojica da ću ja uraditi sklekova više nego njih dvojica ukupno. Jedan uradio 17 drugi 22.

A imo sam 150 kila.

ХАХахаххахаха :Д
Ето довољно, али оно можеш да се загријеш са њима :)

Nisu oni loši generalno, ali ne mogu nikako da služe kao bitna vežba.

Добићеш излив досаде на мозак :)

Egzaktli.

a zelia bi ruke ka nixa zizu :(

sklekovi su MAMA

ja kad sam bio mrsav ko prut ko klinac imo sad masivnije ruke i ramena od vecine vrsnjaka, samo od sklekova

imo sam onda jacu ruku nego sad...tako da te price da sklekovi ne rade padaju u vodu...neces imati rucerdu 50cm, al bice povelika i lepo definisana svakako

Ma sklekove pičim bez problema. Nije mi to problem. Problemčić recimo mi je kondicija koju nemam. Katastrofalno. 30m istrčima za 3,7 sekundi ali na 800 odnosno na kilometar preko tri minuta. Katastrofalno znači. Slično je i sa ostalim. Mogu normalno da radim vežbe ali posle par u jednom setu već baldišem totalno.

Е јебига, не може све одједном да буде фул...
Ако оћеш да си брз, ради на брзини, ако оћеш да си издржљив, ради на томе... Све има свој начин и систем рада.
Ако тренираш бокс, боли те курац можеш ли из бенча 200 или 100, исто тако ако тренираш поверлифтинг, јебе ти се што имаш стомак итд...

Aj nabaci mu dvjesta kila, davdim oćel isto tako :P

Почело све да ме стиже на тренингу. Решио ја да радим један програм годину дана ма шта да се деси, почео га тамо око 12. јануара. У суштини радим основне вежбе + која помоћна, Ево како то изгледа:

http://i.imgur.com/8wCMgmz.png

И све ти високи проценти плус ту и тамо врућина, падох у искушење у понедељак да прекинем, али не, одма у среду сам имао добар тренинг, данас нисам тренирао и од понедељка би требало да стање буде редовно.

Ја сам ове неђеље почео да радим
Груди бицепс
Леђа трицепс

хтио сам рамена ноге, али сам одрадио посебно.

Оно што сам планира' је да буде већа фреквенција тренинга, тј да ми мишић више не одмара 7 дана него мање... Мислио сам да нећу издржат' али јесам и осјећај је млого добар, само што ове неђеље је било доста скитње па сам одрадио сваки мишић по једном ка' вазда :)