Prijava

Neću da vas trolujem, pošto teretanu izbegavam, ali neka mi neko objasni, na koji fazon radim gotovo isto sklekova i propadanja. Tipa sklekova mogu izvući do 150, a propadanja 100 - 110. Sa zgibovima nemam taj problem, na 30 sam već gotov.

Како мислиш 100-110, серије, одједном, како?

Odjednom. Kontam da mogu najviše propadanja u Srbiji. Mogu tipa 10 serija po 50 - 60.

Али свеједно, ево како.

При раду склекова зависно од позиције руку активираш груди и трицепс и у малој мјери трбушне као стабилизатор.
При раду пропадања ти зависи како радиш, нпр ако се нагнеш према напријед више активираш груди, назад, више активираш трицепс итд, али свакако раде и груди и трицепс доста и предње раме.

Кад радиш згибове раде ти леђа и подлактице и бицепс, тако да то нема везе јер су потпуно други мишићи активирани :)

Колико имаш кила?

174 - 70
Kepec može se reći

Није то ништа страшно, ја са 90 кила бих мога' 30 да урадим, а не радим га пречесто, тј радим са грудима.

L@ki

Почело све да ме стиже на тренингу. Решио ја да радим један програм годину дана ма шта да се деси, почео га тамо око 12. јануара. У суштини радим основне вежбе + која помоћна, Ево како то изгледа:

Znači godinu dana radiš tri treninga sedmično. Da nije malo? Daje li rezultate?

Сумњиво ми је то, можда само откључа лактове и закључа РОМ 5 сантима лоло.

Мени вала није мало, то је висок интензитет, често будем недовољно опорављен за следећи тренинг. Резултата има, нешто мишића, нешто снаге, и имам осећај да сам много чвршћи као целина. (супермен комплекс лоло)

I ja treniram tri puta nedeljno, uz sprinteve bude dosta.

Како је тешко дић' гузицу и трчат' у пм, али баш онако ми је црњак јер радо бих ујутру трча' :)

Ja imam ortaka koji voli da ustaje rano i onda me on izbudi telefonom, inače ne bih trčao nikako. :)

Koliko ti vremenski traje trening L@ki?

Nekako razmišljam, tako treniraš jednu grupu mišića samo 4 puta mesečno... Ali ako daje rezultate onda je sve OK. Kapiram da to radi samo na duže staze takvog vida treniranja.

Ja imam ortaka koji voli da ustaje rano i onda me on izbudi telefonom, inače ne bih trčao nikako. :)

То је то, бања... УСтанеш кад те већ надрндао, истрчиш, дођеш дома, једеш и бања :)

Nekako razmišljam, tako treniraš jednu grupu mišića samo 4 puta mesečno... Ali ako daje rezultate onda je sve OK. Kapiram da to radi samo na duže staze takvog vida treniranja.

Па једном неђељно група мишића, што је ту чудно?

Не делим ја то баш тако, али када би тако гледали, леђа радим 3 пута недељно, стомак 3, ноге 2, руке.. рецимо 3, рамена 1, али раде она и при вучењима, груди 1.

E to je već malo zajebanije... Skoro mu dođe kao trening celog tela 3 puta sedmično, sa malim razlikama u pojedinim danima.

Preko ljeta radim vec push pull noge rutinu znaci 2 puta sedmicno svaka grupa misica i bolje su mi kilaze na svim kampaund i izolacionim vjezbama.
Elem, pitanje za vas- sta da se radi ako citav dan do nekih 7,8 i kasnije casova nisi unio vecinu hrane, recimo trebam 3000kcal dnevno,a ja pojo 1000 do 8 sati. S jednim velikim obrokom pokrijem jos 1000 to je OK, al ima jos 1000 u tako malom vremenskom okviru.Znam da mnogi kazu da je ono uh kasno odu u salo obicni mit, al puno je to rane u malo vremena. Kakvog ste iskustva imali, i sta preporucujete? Odgovorite mi u oba slucaja- ako se nabija masa ili ako se skida salo. Pozz

Па до кад си будан иначе?
Јебем ли га, носи храну са собом, није толико тешко како се чини, навикне се чо'ек после пар дана, чак је осјећај много бољи.

Ја не издржах данас но одрадих груди и бицепс, досадно ми било кући па се вратих на мјесто злочина у стару гаражу :)

Jebga nije to često, al se desi da ne stignem jest' od obaveza, a nemam klopu uz sebe.
Inače u 12 idem spavati, budim se oko 9,10. Imam dosta sna za oporavak.