Prijava

nisu oni toliko povoljni koliko ja nemam para

Ima onih kanturača od 5 kila, ću kupim jednu, dovoljno za godinu dana lel

lol kolko dobra fora kada ti pošalju u džaku
staviš taj džak u džak od cementa i nosiš u teretanu lolo

Гле'ај јој квад, већи но мој пет пута јебем је у главу :Д

Него, чекају ме моје 200 грама бијелог и 250 пиринча, поздрав :Д

Добар је говече, ал мора доста да поради на ложи, кваду, листовима и подлактици.
https://www.facebook.com/video.php?v=1006751402673508&set=vb.230234986991824&type=2&theater

Тај трип са проласцима кроз врата сам и ја једно време имао :О

А да видиш овога што држи теретану кад почне онако, таман ка овај на онај паркинг, по уре улази на врата и онда ка' оно једва уђе, али добро, срећом се спрда :Д

Jel mi se isplati da se jebavam sa ceradom, seckam krpe i da sam pravim dzak za udaranje ili je bolja opcija da kupim dzak?

Pa i mislio sam da vidim preko limunda, kupinda.

Ако имаш баш добру цераду и баш добро можеш да одрадиш то, што да не, јес' да је јебада, али ће ти бит' квалитетан, али да сам ја, вјероватно бих да' те 25 еура и не бих се јебава' с тим :)

aj mi reči da si sad is kreveta?

Pa i mene mrzi da se jebavam oko toga nego gledah u radnjama i bolji su oko 5000 a ovo preko neta nisam siguran dal valja čemu al verovatno cu kupiti.

Možda prvo da probaš to samostalno ako imaš sve već za džabe, te cerade i to. Ako ne ide onda kupiš.

aj mi reči da si sad is kreveta?

Овога момента :Д

Pa i mene mrzi da se jebavam oko toga nego gledah u radnjama i bolji su oko 5000 a ovo preko neta nisam siguran dal valja čemu al verovatno cu kupiti.

Е то већ не знам, провјери преко некога :)