Prijava

Не постоји :Д

e bilderi. ugojio sam se jebiga. salo na stomaku i naduvan mi stomak kao bure. neka sala al šta da radim da mi stomak ne bude nadut tako

Ne jedi veće količine hrane odjednom.

Имам и ја проблем ко Ишмих, може ли се то решити трбушњацима и вожњом бајса евентуално?

Ако вам је надушен само понекад, то је зато што вам смета нека храна, надима вас, а ако вам је стално надувен, значи имате стомачине и сало :Д
Дакле у оба случаја храна рјешава проблем :)

imam stalno stomačinu. jel misliš da treba da izbacim hleb? to su mi neki rekli. i može li se trbušnjacima skinuti ili moram da trčim i sport i to

И ја се брт надувам некад као теле зато што не дозирам храну него поједем килу одједном па морам да спавам на леђима. Иначе је л има неко неки савјет који је најефектнивији начин да се мало смањи обим бутина изгледам као трудница у ногама а имам раван стомак. Срећа па сам висок.

imam stalno stomačinu. jel misliš da treba da izbacim hleb? to su mi neki rekli. i može li se trbušnjacima skinuti ili moram da trčim i sport i to

Не мислим, знам :)
Трбушњацима нећеш скинут' сало, само коригованом исхраном, а да трчиш и спорт и то ће само помоћ' :)

И ја се брт надувам некад као теле зато што не дозирам храну него поједем килу одједном па морам да спавам на леђима.

А не рачунам то у надувеност кад се преједеш, него нпр као ја кад попијем неко млијеко, надушен сам као жаба, онда ако поједем сенф, ако мијешам 4-5 различитих пива исту ноћ, куповни парадајз итд... Постоје неке ствари које ми сметају једноставно и надувен сам од њих :)

Vecheras slika kvadricepsa!!!!

Сви су мислили да сам атрофирао и да сам мањи јер сам био болестан.
А ОНДА ЈЕ УЧИНИО НЕШТО НЕВЈЕРОВАТНО (ВИДЕО) (18+)

Тачно ми је тијело одморило, данас одрадио лагани тренинг груди - ноге - трицепс, да се прокрви то све, сјутра остатак и од следеће неђеље поново на колосјек јако :)

Пумпа баш добра, задовољан сам како сам изгледао у пм, а био сам болестан, па можете мислит :Д

Kad radim čučnjeve i leg pres ljubazni imam osećaj da će levo koleno da mi se smrska, ne boli mnogo ali baš neki srki osećaj. Ima li neko neku preporuku, kremu, kurac?