Prijava

Ја имам буразера у Барси који овде долази преко Темишвара за неке смешне паре тако да му је скупљи буд до Бга него карта. А што се текме тиче то на Барсином сајту уз акаунт чини ми се да иде резервација. Али ја мсм да ако ниси њен члан да је теже доћи до карте и да су лошија места. Али не знам. Пробај па срећно.

Д ли случајно знаш којом авио компанијом лети .. за остало ћу се некако снаћи .. хвала у сваком случају Темишвар нисам узимао у обзир ..

Nisu skupe karte za tu tekmu, prva kategorija je 185€ komad, treća kategorija je 91€ komad.

Nisu skupe karte za tu tekmu, prva kategorija je 185€ komad, treća kategorija je 91€ komad.

Дај линк где си нашао цену?

Хвала ти .. ево сад сам провалио како се пазари мада још увек нису избацили места за ову утакмицу .. то је то .. !

Tu smo da se pomažemo.

london dragi moji, i irska, moja uza specijalnost (ipak zivim ovde :)... ali mi se spava... dobijate sutra detaljni izvestaj.

WizzAir je za Evropu do jaja. Jeftino ko bus samo sa stjuardesama koje imaju picku. De ces bolje!

Za dalje, mislim da je najbolji SkyScanner.com, ali je fazon da letis iz Budimpeste, duplo jevtinije nego iz begea. Za Ameriku su oko 500 evra(7 dana pred let!), a iz Beograda soma i jace. Jeste da se cimas do Madjarske, ali za 5 glava mozes da odigras kvalitetan turnir. Ili da kupis koju Ciganku, sta znam.

Ne mozes da kupis Ciganku tako jeftino.

Dobro, Romkinju, izvinjavam se za krsenje prava.