Prijava

Evo Lepa Brena Nije održala koncert u Osjeku zbog toga što je hrvati nisu hteli a mi ovoga Baliju da puštamo nije mi stalo ni do Lepe Brene nešto ali samo da pokažem poentu

Da ali manje nego dopuštanje drugome da te razori bez ikakvog otpora nije mi jasno kakva je ovo glupost.

Како те тачно неко разара концертом?

Isti princip puštaš nekoga ko te vređa da prođe bez ikakvog ukora to daje primer koji naš dragi diktator pokušava da prikaže a to je da su Srbi krivi i da prećutnim odobravanjem koncerta Balije oni priznaju da su krivi .To bi bilo kao kada bi Skinhed rok grupe gostovale u palestini a da niko ne osudi to bi bilo priznanje jevreja da su oni krivi jel su ih nacisti ubijali.

Evo jedan pametan status na fejsu:

Дино Мерлин: "Србе треба
уклонити пушкама" , "У Београд ћу доћи
само када буде сравњен гранатама",
"Београд је легло фашизма".. .
1998. год... Дино Мерлин на свој албум,
као и на свој концерт ставио
"ЗАБРАЊЕНО ЗА СРБЕ И ПСЕ"!
2001. год... Дино Мерлин: "Мо
жда бих и
требао отићи у Београд, јер Срби су
болесници а болеснике треба обилазити!"
Па питам ја сад све оне који иду на
концерт: "Ако је забрањено за Србе и
псе, шта сте ви онда???", "Ко сте ви, ако
Дино каже да Србе треба уклонити
пушкама???" , "Да нисте болесници,
пошто је Дино рекао да ће доћи у
Београд како би обишао болеснике???"
БОЈКОТ КОНЦЕРТА ЈЕДНОГ
СРБОМРЗЦА!!! НЕ ДОЗВОЛИМО ДА
НАС ВИШЕ ПОНИЖАВАЈУ, ДОСТА ЈЕ
БИЛО!!!

1998. год... Дино Мерлин на свој албум,
као и на свој концерт ставио
"ЗАБРАЊЕНО ЗА СРБЕ И ПСЕ"!

Ма, дааај.

Па то је писало и на албуму Невермајд, глупости.

Не лупај.

Džimija za predsednika.
Znaš šta će taj umetnik da priča kad se vrati u Sarajevo? NE BIH JA NI IŠAO ALI ME ZVAO PREDSEDNIK TADIĆ.
Ako to govno od čoveka pali običan narod svojim izjavama koje rezultiraju takvim situacijama da moj pokojni otac npr.koji je ostao u Zenici ide gradom i pljune ga na ulici drugi čovek samo zato što je Srbin uz reči U pravu je Dino, sve vas treba... onda o čemu ti pričaš čoveče? Jesi li čovek uopšte?
Neka ga, nek održi svoj jebeni koncert, uostalom Beograd je dovoljno veliki da u njemu živi i sto hiljada muslimana tako da otkud ja znam ko mu ide na koncert, ali pričati ovo što ti pričaš je nebuloza i vređanje inteligencije.
Znao je on dobro i šta priča i kakve posledice ima njegova priča, kao što bi trebao i naše govno Bata Živojinović da zna šta je srao Dini Dvorniku svojevremeno. Ali eto vidiš i on je čak neka izvinjenja pisao, a ovaj?
Jedno je preći preko nečega da bi mu ukazao npr.prvu pomoć na putu ako vidiš da je povređen ali pričati o pomirenju preko koncerta, ma hajde...
Uostalom kad je tako zašto ne napravi jedan humanitarni koncert? Vidiš kako je to lepo odradio Balašević u Hrvatskoj. Jebem ih sve alave.
Nije ti ovo punjenje budžeta, punjenje budžeta je kad napraviš Exit pa ti dođu iz okolnih zemalja, troše na jelo i piće, izdaš im stanove.

brate lik je dosadan idem da mu spemujem koncert za koi dan :D

Ne zaboravi poneti kaps lok.
edit

Дино Мерлин: "Мо
жда бих и
требао отићи у Београд, јер Срби су
болесници а болеснике треба обилазити!"

E na ovu njegovu izjavu se znao nadovezati Emir Hadžihafizibegović sa daljim sranjima a čovek je dobio u Nišu nekakvu nagradu za najboljeg glumca prošle godine.
Pa halo, Srbi, koji vam je kurac?
Toliko normalnih ljudi ima s te druge strane kojima treba dati nagradu ili bilo šta, ali jok- hajmo uzdizati ove najgore.

Jedno je sasvim sigurno, bio on srbomrzac, nacista, govnar ili carobnjak iz Kamelota, odrzace koncet u Areni, dobice, kintu, docice ljudi, on ce posle otici da spava, a svi koji ga pljuju ili podrzavaju ce morati sutradan da nastave sa svojim zivotima.
Mene recimo mnogo vise nervira ova kisa sto pada od jutros, nego koncert gospodina.

Ne postoji zakon koji njemu zabranjuje da uđe u Srbiju zbog ovih stvari koje je izjavljivao, i ne treba da postoji. Umesto toga, ljudi treba da imaju dovoljan nivo kolektivne svesti da ne odu na koncert takvog čoveka. Znači, ne da ga linčuju ili zaustave na granici već da mu jednostavno okrenu leđa. Ali ništa od toga, očigledno.

Što se ekonomije tiče, CUPIC je objasnio. Tu će da se obrnu neke pare i država i mali broj ljudi će da pokupe ponešto, ali u suštini, ako odjednom ne nagrne veliki broj stranaca, stvar se svodi na to da je Dino Merlin došao, prodao svoju robu tj. muziku i zaradu izneo iz zemlje. Čisto ekonomski gledano, gubitak za građane. A ni kulturno neće naročito da profitiraju. :)

morati sutradan da nastave sa svojim zivotima.

U pravu si, ali zašto bi taj nastavio sa svojim životom bogatiji za sto milja evrića koje će da, uz sav blagoslov države, nakupi ovde.
Njega je zvanično pozvao jebeni Tadić. I moraće da angažuje iks više drotova da mu čuvaju koncert no inače što bi trebalo za tamo neki koncert da ne bi ovaj ili onaj ili u grupi od nekoliko palio i talasao kamenjem okolo.
Ko će da plati taj ekstra višak drotova na ulicama, Džimi?
Ali sreća pa ćemo napuniti budžet tih dana, doduše našim parama pa ćemo svi biti srećni i bogatiji.

Nije ti ovo punjenje budžeta, punjenje budžeta je kad napraviš Exit pa ti dođu iz okolnih zemalja, troše na jelo i piće, izdaš im stanove.

A šta ako na taj Exit želi da dođe neki balija ili Hrvat? Mi bi da im uzmemo pare, a da palimo njihove zastave, da im izdamo stan, al' da im iza leđa psujemo majku ustašku i nabijamo ih na kolčeve i kurčeve.

A šta ako na taj Exit želi da dođe neki balija ili Hrvat? Mi bi da im uzmemo pare, a da palimo njihove zastave, da im izdamo stan, al' da im iza leđa psujemo majku ustašku i nabijamo ih na kolčeve i kurčeve.

O čemu pričaš? Kao ne dolaze? Ko im je to nabio kolac i kurac?
I ne piši balija za bilo koga, zna se šta je balija.

Реално ме заболе курац и за Дино Мерлина и за његов концерт и за људе који ће да иду и за то што је пљувао по Србима и за то што сад Срби пљују по њему. Само пакет пакет, тај неки радуљица и терај.

Danas Dino, sutra Tompson, prekosutra neki Ramuš Haradinaj... Tako to ide.

Aurora, kada sam rekao da cete morati da nastavite sa svojim zivotima, mislio sam na to kako vodite nebuloznu raspravu, pljujete marginalne likove koji nikako ne bi smeli da vam uticu na dnevno raspolozenje. Koga zabole kurac za Dina Merlina? Samo jos jedan turista u nasem belome gradu.

Реално ме заболе курац и за Дино Мерлина и за његов концерт и за људе који ће да иду и за то што је пљувао по Србима и за то што сад Срби пљују по њему. Само пакет пакет, тај неки радуљица и терај.

Normalno. I mene bi da sam čitav život provela u Beogradu među 90 odsto srpske populacije. Boleo bi te kurac i to do bola da si bio manjina negde.

Danas Dino, sutra Tompson,

Pravo da ti kažem pre bih Tompsona išla gledati, baš zato što je otvoreno angažovan pa eto da vidim i to čudo. A ne ovog angažovanog iza ljubavnih pesama pardon tralala.
edit I da, neviđena je glupost paliti bosansku zastavu umesto lično njegovu, i koji njegov plaHat. Šta ima bosanska zastava da se pali zbog njega lično?

Nek dođu slobodno, ali nikakva bratstva-jedinstva-kurčevi-palčevi. Ide mi na kurac ova nejugonostalgija posle svega što su nam radili u poslednjih 100 godina a naš državni vrh se oduvek uvlačio njima i gurao ih u isti koš sa nama iz Srbije. Moji su išli da ginu po vukojebinama zbog iste te usrane Jugoslavije svaki jebeni put kad god bi ti govnari stali uz novog okupatora, tako da ako misliš da su

Људи тамо и овамо трипују да су два различита народа, а у ствари су потпуно исти.

govori u svoje ime. U Sarajevu i Zagrebu su smrdljivi nacisti dočekani cvećem a ovde puškom.

Radikalni fundamentalista i islamista a gej.

Bolje da je došao Halid Bešlić.
DVADESET I NEKA TI JE GODINA ISTO TOLIKO MI JE TAMNICA JEDNA OD DRUGE JE DUŠO TAMNIJA JER IZ SVAKE MI ZIMA IZBIJA

Nisam informisana o njegovom stavu o nama ali moram reći da odlično peva i da volim njegove pesme i išla bih na njegov koncert da imam para za kartu. I ne znam zašto se tolika prašina diže oko njegovog koncerta. Koncert kao svaki drugi, ništa posebno.