Prijava

ijao trltrl bingo. naročito coldgay deo :D

Pa, hvala.) a je l bi bilo u redu da se kači slika ili video na pojam oplemen definicije?

pa generalno ne, zato što onda ta slika ili video ne mogu da se vide, ali postoje na sajtu, i jedini način da seisti uklone je da se oplemen vrati u život, što generalno ne želimo :D

link ka slici ili klipu u primeru možda može da bude dobar kompromis.

hej ljudi, bez zajebancije, vaše oplemenjivanje je predobro. prašina je zakon. to su definicije kojima bih dao palac gore, a ne ove gluposti koje mogu da se nađu u "najnovijim štagod" :)

Hehe, Surovi, ne znam baš da li je ušila Sestru, ali Eh da sam Bred Pit je stvarno opaka. Slažem se sa tobom, ima ovde većeg kvaliteta. Moraću skorije da ovde okačim top 10 svih oplemena po mom mišljenju, ako se ne bude tretiralo kao spam.

naravno da se neće tretirati kao spam, ko i da ga tretira, kada je ovde svaki oplemenjivač, jednak u svojoj plemenitosti sa ostalima iz plemena oplemena :D

Hahaha, joj :-)
Inače, ti si toliko kvalitetan oplemenjivač, da si završio u mojoj pesmici: http://vukajlija.com/forum/teme/2967?strana=3

;) video sam baš pre par minuta kada sam iščitavao tu temu, i moram reći da sam zadovoljan.

inače, marijanin Bakin višestruki šipak je isto opasan materijal. kako volim ovu temu!

Hehehe, baš si ti Obi neka džonga :).
Jbt, to ti kao džoker, može da zameni svaku reč :D

Pa da. Prava dzonga :)

Što top 10, kad može top 17.
Daklem, top 17 najplemenitijih definicija (nema prve, druge i tako redom, ovaj top je ipak plemenit):
Surovi:
Sestra
Miomiris
Žgnjilađ
Proces krštenja
Eh da sam Bred Pit

Obi:
Vetar
Dva palca u vis i kez
Ljudi

mali prst:
Nema slavlja ni veselja bez sahrane roditelja
Svinji kukavac

trltrl:
Minimalizam
Homemade pizza
Jogunasto baksuzovanje

euglena:
Menstrualni cirkus
Uši

MarijanaP:
Mleveno meso
Bakin višestruki šipak

Insolent, za tvojom Podignutom levom obrvom, diže se najveća Prašina! :D Oplemenjuješ blagorodno. Mada, stvarno teško odvajam bilo koji oplemen od drugog, sve ih volim.

Još jednom oplemenila!

Blagodarim, Plemenita :-)

Oplemenio

i da dodam, PROSVETA je biser!

Covece, imas problem, poslednja tura ti je previse dobra! :D

hahaha, pa šta da radim kada mi je zapravo ovih desetak dana zapravo zanimljivo na sajtu :D

to se nije desilo, možda čak i dve godine, u ovolikoj meri.

Ali to nije moj problem, tejk it izei, mene je sad npr blam da pisem posle tvoje problematike! :D

eh draga moja turtle, ti izgleda imaš problem, a što je najgore, zbog mojih problema... ko me terao da šerujem sa grobljem probleme i problematike. Sad sam u dilemi, što je problem.