Prijava

Nije Reme, nije BeboPe i nije Nato.

Pa, ima, kod nas to drvo zovu i divlja maslina. :) D-A.... :)

Daf... (još tri slova, ako se ne setite, aj' reći ću xD)

TADA! bingo glas ČESTITAMO!!!!

I šta mislite? Znam... I ne, nisam opljačkala banku! :)

То није дрво. :ДД А лепо име, ретко. :)

Заправо јесте дрво, ловорика.

Ма знам да јесте, али нисам ја чула за то. :Д

Lovorika na grčkom, na srpskom je jedno drugo drvo. U svakom slučaju, kako god okrenuo, ja sam drvo. :)

Трве дрво, али умеш да будеш врло ватрена и динамична.

deluješ mi malo lenjo, ali ipak fin si nekako... Znači umeš da budeš bezobrazan? :)
Hm... U pravu si... Kad se raspričam pričam, ovako... Batal'te me da spavam, izeš socijalnu aktivaciju svakog dana. :) I nisam mršava, normalno. Ne volim mršave ni momke ni devojke. :)

А лијен сам ти ја овако ако нешто није неопходно да се одради, нпр мени сад да се пишки, ја нећу поћ јер ћу касније морат' да устанем да пијем воде и да једем, па ћу то одједном обавит :))
Па кад је неко према мени, ја сам па.... Јако опасан, понекад и себе изненадим :)
Али се брзо охладим и заборавим то што ми неко уради. :) И умијем да боцкам народ овако, провоцирам понекад али само кад сам расположен фино :)

Ја некад био мршав, сад сам машина лололо не дебела машина, него машина :Д

Сморена, је л' се бавиш медицином или тако нешто? :)
Виђех аватар :)
Мада то је исто као да ти мене сад питам бавим ли се политиком :))

Đe me nađe s temom, baš sam o ovome razmišljao pre neki dan..... Skapirao sam kako sve Sanje fizički liče, sve Biljane su dosadne fetine a Milice su obično niske, špicaste zmije.... Jelene su ružne, Marije stidljive i povučene.... Ne mog se sad setiti šta sam još povezao, bio je to višesatni trip.

Milice su obično niske, špicaste zmije

Код мене ово варира, имам двије високе и двије ниске, али су све мршаве и дјелују опасно, мада и јесу

Ја Милице баш не волим. Бар оне које познајем. А знам их доста.

Ја Милице баш не волим. Бар оне које познајем. А знам их доста.

Isto! Koju god da sam upoznala, sa svakom sam se nešto zakačila. Posebno ova iz srednje, mada ni ova sa faksa nije mi bila nešto draga... Ne znam što...

Da, Smare, bavim se farmacijom. Posle bih volela da radim u institutima za lekovito bilje. Botaniku obožavam, a farmaciju sam upisala prvenstveno jer ima jako mnogo širokog naučnog znanja da se stekne, i naravno, zbog farmakognozije (poznavanje prvenstveno lekovitog bilja, dokazivanja i proizvodnje njihovih sastojaka). :)

Aleksandre su onako jake ličnosti... Ne možeš baš sa svakom da se slažeš... Tako mi izgleda. Znam jednu sa kojom sam super, ali i jednu koja me je stalno maltretirala bez razloga, strašno me je iritirala. :)

Aleksandre.... obično gotivne ribe sa kovrdžavom kosom. Provale teške...