Prijava

JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER
JE L' - JER

Preko 20 strana A4 formata. Sutra skeniraj i pošalji meni u PVT da pregledam i ocenim.

Hahahahaha, pobeda!

Televizija Pink je i juče bila najgledanija komercijalna televizija u Srbiji. Prema istraživanjima, TV Pink je juče gledalo 17 miliona građana Srbije. Nacionalni dnevnik je pratio čak svaki jedan i po stanovnik. Seriju Nasleđe jedne dame je gledalo 10 miliona građana, dok je Duleta i Radojku gledalo svih 17 miliona. Ustanovili smo da neki građani poseduju po 3 i više televizora u kući na kojima je bio upaljen Pink. Što se tiče ostalih medijskih kuća, možemo reći da su čak njihovi zaposleni gledali Tv Pink u toku svog živog programa.
Dakle, ubedljivo najgledanija televizija.

Fluuušššššš (onomatopeja puštanja vode)....

Televizija Pink je i juče bila najgledanija komercijalna televizija u Srbiji. Prema istraživanjima, TV Pink je juče gledalo 17 miliona građana Srbije. Nacionalni dnevnik je pratio čak svaki jedan i po stanovnik. Seriju Nasleđe jedne dame je gledalo 10 miliona građana, dok je Duleta i Radojku gledalo svih 17 miliona. Ustanovili smo da neki građani poseduju po 3 i više televizora u kući na kojima je bio upaljen Pink. Što se tiče ostalih medijskih kuća, možemo reći da su čak njihovi zaposleni gledali Tv Pink u toku svog živog programa.
Dakle, ubedljivo najgledanija televizija.

Zar u srbiji ima 17 miliona gradjana?
Ali ja ne mogu da verujem koliko ste nalozili ovog vojvodu jbt...an friken bilivabul...nego, ja sam u tom stadiumu kad brises komentare i "kao" zajebavas ljude na forumu bio negde pre 3 godine, kad sam igrao travijan, sto ce reci da je to bio 5-6 razred...il sam ja mnogo napredan(primetio sam da jos neki prolaze kroz neke faze koje sam revaziso pre nekoliko godina, npr jedan moj drug iz bivseg odeljenja je prosle nedelje "meditirao" u hodniku tehnicke, samo da bi privuko paznju...) ili je vecina iz mog okruzenja blago retardirana, ili je vojvoda neki klinac(pod klinac smatram sve one koji jos uvek nisu uvrstili ni hemiju u svoje predmete)...

Zar u srbiji ima 17 miliona gradjana?

Ne veruješ informacijama sa Pinka???!!! Izdajniče!!

о покојнику све најбоље

Devedesetih kad su imali 10 puta manje para su imali 10 puta bolji program.

Ja sam ranije gledo pink jer su puštali ok filmove sad ne da nema ništa na pinku već se ne sećam kad sam gledao dobar film na tv-u uopšte

na pinku pre bili rendzeri :) i pustali pedra...

Nema više dobrih filmova na srpskim televizijama. Šaltam kanale na total tv-u i naletim na dobar film, kad, oćeš kurac, slovenački kanal 3 sa njihovim titlovima, šaltam dalje i natrčim na do jaja komediju, kad, opet kurac, nemačka sinhronizacija....

Neće naši da daju pare za dobar film, kontaju valjda da smo toliko glup narod da možemo da varimo reprize. Jadno.

Čak i kad naiđu na nešto što iole valja, stave u neki retardiran termin posle ponoći, dok gledamo "Put oko sveta sa Duletom i Radojkom" u udarnom terminu. Prelepo.

Не Корле, него је култура камен темељац сваке нације, а ради се на томе да је ми изгбимо, као што практично и јесмо. На РТС-у пуштају оно говно са Сталонеом, где пљују по шљивовици, оној српској брљи. Никад нећемо гледати нормалан филм, јер се не исплати, а и народ то неће да гледа, одма му срање ако нема сиса. Чак и кацу требали да дају онај филм Пси из резервоара, Тарантинов, пустили репризу одбојке...

Све најбоље.

Гледај у буљу Селме,Цеке и тако то и боли те курац... =)

Мислим да је Ђогани успео најбољше на Пинк.

Најбоље је прошо онај чича што рекламира анти килограм.

Рекло би ја и даје Пинк много успео у иностранство. Пробијо је звезде уметнице као Стоја.

Нисам сигуран али чини ми се да је пинк највећа телевизиа у источној европи а 3 ил 4 у европи.Па нормално да поседују доста моћи да гурају своје уметнике.А поред телевизје има фабрику дискова своју авио компанију и питај курац шта.

OPLODI NAS PINKE!!!!!

Korle
Televizija Pink je i juče bila najgledanija komercijalna televizija u Srbiji. Prema istraživanjima, TV Pink je juče gledalo 17 miliona građana Srbije. Nacionalni dnevnik je pratio čak svaki jedan i po stanovnik. Seriju Nasleđe jedne dame je gledalo 10 miliona građana, dok je Duleta i Radojku gledalo svih 17 miliona. Ustanovili smo da neki građani poseduju po 3 i više televizora u kući na kojima je bio upaljen Pink. Što se tiče ostalih medijskih kuća, možemo reći da su čak njihovi zaposleni gledali Tv Pink u toku svog živog programa.
Dakle, ubedljivo najgledanija televizija.

Fluuušššššš (onomatopeja puštanja vode)....

seres da su taj "izvestaj" oni objavili??

S obzirom koliko oni preteruju, jasno je da se normalan čovek zapita da li su stvarno rekli ovo što sam se gore izasrao. :) Ne bi me čudilo da i to kroz koju godinu izvale. Tipa, 17 milona sa dijasporom i kinezima.