Prijava

Upravo gledam Diskaveri. Ima neka emisija o vatrogascima. :))
Pink, zar to nije roze boja. Nikad čula za tu tv.
Stvarno su ogavni. Jedino mi se dopala indijska serija Mala nevesta. Ostalo je šit.

Готивно је на Пинк она емисија где Сашо пита и одговара. Добили лепе поклоне.

ja gledo pink dok sam bio najslabiji u kući.

Ја сам на пинку и гледо када избаце добар хорор после 12 и тако то али ове шопингхоличарке га претераше.Тад сам већ прсо.

Ја не пиздим, јер ни не гледам Пинк, нити телевизију. Ал оно, људима је по дифолту да кад на те-веу нема ништа, они ставе на Пинк. То је и најгоре.

Ја сам гледао Пинк док су преносили Звезду, репрезентацију и Калчо.

Али ипак морам да им признам фарма није била лоша толко насиља нема ни у свим деловима рамба заједно.

Šta ima da se misli o Pinku uopšte...

људима је по дифолту да кад на те-веу нема ништа, они ставе на Пинк

ja ostavim na BN music , makar se nasmejem i iztransferišem pošteno.

Kod nas ubosni ima pinkbh i mora se priznati da nije loš, ima sranja, tipa grand šou, parade, gold mjuzik i ostale pičke materine, ali se isto tako može pogledati dobar film, dobra utakmica... Sad nisam siguran da li je i ovom našem pinku isti vlasnik ili ne, da li zna neko?

Jedno govno u moru sranja. U ranija vremena nosilac titule najdžiberskije televizije, al polako RTS preuzima štafetu.

Раније су имали добар програм, као клинка сам стално гледала Калчо недељом у 3, имали супер филмови, сити клуб итд. А сад, го курац. Не сећам се кад сам последњи пут пребацила на Пинк.

Па они само дају народу стоки оно што би она да гледа. Ништа више. Нећемо ваљда да кривимо неке тамо који оће да зараде паре зато што је народ будала и нема шта да ради?