Prijava

Индустријал а јел си се напалио јер је малолетна? Маму ти јебем педофилску ја

A menšečini da mi se digne svaki put kad osetim da iz rutera izbija Kosili.
---
I ne piši engleske reči ćirilicom, ili ih prvo prevedi na srpski pa napiši ćirilicom ili ih piši latinicim, mamu ti jebem engleskoćiriličnu ja!

Каква је ово багчина, нем'рем да постујем на трећој и последњој страни теме, а могу на другој која је испуњена, маму вам јебем убаговану ја!

Каква је ово тема маму јој јебем незакључану ја?

Osvježi stranicu, mamu ti jebem nepismenu ja!

Ваљда модовима безвезе да псују народ, а без закључног поста неће да закључају, маму им јебем културну ја!

Ух проради! Модератори, препасте ме, ја мислила закључали, маму вам јебем модераторску ја!

Što je ovo do jaja, mamu vam jebem patuljastu ja!

Šta je s ovim mrtvim pitanjima o prokletom Balaševiću na Konkviztadoru, jebem li mu mamu onu panonsko-govnarsku?!

Što pišete gluposti, mamu vam jebem raskantanu ja!

Нато, немој шупачки да се извињаваш на овој шумарској теми, маму ти јебем опрезну ја!

kakva ti je ovo tema, nije valjda da si se opet nazviždio, mamu ti jebem alkoholičarsku JA!

Nemojte da mi dižete pritisak mamu vam jebem holesteričnu ja!

Valjda neće da ode u igre, mamu mu jebem aktivnu ja!

Ukinuli mi pravo da upload-ujem snimke duže od 15 minuta, mamu vam jebem jutubovsku ja!

Брате бури, нисам пуно вечерас, маму ти јебем братску ја!

Nato što se izvinjavaš moderatorima kad su Cincari! Glumiš majku Terezu zato što si jebeni Kurco-vlah jebem li te ja u pičku kurco-vlašku.
I majku isto

Фацо, исправљено, нек ме банују, маму им јебем бананску ја!

Ал' багује сајт маму му јебем убаговану ја методом убацивања курчегање у пичегању анално

Kako ne radi mamu mu jebem buržoazijsku ja!

Е доста од мене за вечерас, маму вам јебем неуморну ја!