Prijava

dobra tema za izbacivanje besa iz sebe mamu vam jebem šašavu ja

Упис, маму вам јебем форумашку ја.

Засхто не постујете децхко?! Маму вам јебем просту ја!

Šta bre bez šećera mamu Vam jebem gorču ja

ИЗДАЈА! МАМУ ВАМ ЈЕБЕМ! Свети срБски сајт сте издали! Сви сте побегли са Вукајлије и јурнули на Тњитер да ширите хипстерај, јао, види, преврућа ми кафа, а не могу да радим док не попијем десет кафа, онда мрзим цео свет, хихихи, имам фенси посао, кликћем по цео дан, па онда кукам како ми је тежак живот, ја сам фенси и утицајна особа на Тњитеру, јаој, види бака у месари тражи 200 грама меса, месар одсече 300 грама, јао, плаку, бака плаче, месар гледа у под, тњитерашко говно у телефон, док твитује, Вучићу педеру, ко је рушио у Савамали, шта нам ово радиш, идем из земље, овде нема више правих жена/мушкараца, ја јебем, мој има 20 сантима, шаљи сисе у ДМ/ја сам јака жена, ја сам имала досад само једну озбиљну везу, ја водим здрав живот, ја сам вегетаријанац и фитнес тренер за минијатурне кућне љубимце, мене не разумеју сви, значи сам много изнад њих, ја бирам о чему твитујем, јаоој, види потукли се у Задрузи, ово нема нигде само код нас... ИЗДАЈА! МАМУ ВАМ ЈЕБЕМ!

бака у месари тражи 200 грама меса, месар одсече 300 грама, јао, плаку, бака плаче, месар гледа у под

i Bajaga gleda u pod a pod se pomera pod nogama.

Fender Stratocaster

бака у месари тражи 200 грама меса, месар одсече 300 грама, јао, плаку, бака плаче, месар гледа у под

Mali Mujo

i Bajaga gleda u pod a pod se pomera pod nogama.

Louis, I think this is the beginning of a beautiful friendship

Steta je sto se ranije nisu sreli

Top 5 najgorih tema na sajtu ikada

Па и ти си један од топ 5 навећих дупелизаца модераторима па ником ништа... икс де

Poznat sam po tome baš

Jebem ti majku u pičku ja

Izvini druže nisam tako mislio

Poznat sam po tome baš

Да, јеси... лол
Опуштено, ниси ти крив, знам да препознам болесног чоека на време... хе хе хе
На крају крајева, тема је направљена да сујемо једни другима матер, јелте, проницљиво са твоје стране... хе хе хе

Не можеш у пљескавицу да не ставиш лук маму ти нубарску јебем ја!