Prijava

LOLOLO KONAN VARVARIN JEBE SEJPSIFTERE!!!!

lolololo +1

Не знам да ли је то неко већ помињао, али данас сам на Калемегдану чуо како су Американци лансирали Месец пре 200 година да нас снимају! Онда сам се сетио како је Месец заправо сателит... Месец, сателит, шпијунирање! Просто не разумем како то нико до сад није повезао!

Ima nešto u ovome kako to da niko nije povezao sijanje meseca noću sa špijuniranjem razmislite možda nas sa ogromnim reflektorima snimaju pokvareni američki masoni kako može mesec da sija kad noću nema sunca gluposti

KONAN ljudi KONAN! slavite KONANA velikog borca protiv masona!

lansirali mjesec prije 200 godina, objekat tolike mase lansirat sa takvom tehnologijom, prije 200 godina, pa brate, mi bi sad kolonizovali druge planete u najmanju ruku da su oni to uradili prije 200 godina:D, i

nisu ameri postavili mesec, nego vanzemaljci. mi smo njihov eksperiment i na taj nacin nas prate i proucavaju jer smo mi u stvari njihovi zamorci. surova istina
http://www.youtube.com/watch?v=xA2KFdnpG3I

stripe, možda je to moguće, možda, ne zamaram se tim uopšte i realno briga me i da jesmo.
a ionako mi nikad nije bilo jasno što ova NASA nikad nije vise htjela da ide na mjesec, a hoce evo i na sunce (oko nekih sitnih 400 miliona od sunca) da idu. ode ja off al hajd zaustavicu se ovde :D

бла бла, зато што људи неће да се замарају, зато и нама управљају. Само кад би мало размислио схватио би да је све потпуно логично. Колика је вероватноћа да неки огроман камен креће да се врти око планете тек тако? Дај, не будимо смешни! А каква је све технологија постојала пре 200 година! Не можеш да замислиш! И није тачно да НАСА није била на Месецу после прве експедиције. Ако мало прочиташ видећеш да постоје и друге експедиције које су посетиле Месец. То и није нека наука. Али само Американци имају корист од тога, па само они и иду тамо. Како се будеш упознавао са материјом, схватићеш да су током једне експедиције инсталирали један рефлектор на Месецу који се види са Земље кроз телескоп што је несумњив доказ да су тамо били. Али чему служи тај рефлектор? Или боље да кажем "рефлектор"? :)

jukenhendl.... upravu si za to, al ja znam svoj po tom pitanju, mene niko ne može obrlatit ko neku narodnu masu, a za kamen, pa meni i nije toliko nelogično, jer mnoge planete imaju svoje satelite, a da li je naš prirodan il vještački, saznaćemo valjda nekad :). sad će kinezi da krenu u ekspidicije, oni će da nam kažu lolo :D

Pantela je mason. I Obiora Odita. I Eva Ras i Nadežda Gaće.

драго ми је да сам делом инспирисао младе људе да покрену причу с оваквом тематиком на форуму. написаћу после нешто више али прво да ишчитам све претходне постове.

сретен

Šta ako je sreten mason ?

наравно да нисам. жао ми је што није већи одзив на овој теми, занимају ме мишљења младих људи о овој тематици.

сретен

http://www.youtube.com/watch?v=pH0allNWGP0&feature=related

Лаже шејпшифтерско-масонска багра!!!! Конан није њихов!!!!

Vidio sam knjigu Masonstvo bez maske na netu, al nikako da nadkem normalan sajt da je free downloadujem, a da nije Scribd, pa ako neko ima link