Prijava

Ja sa svojih(voleo bih da mogu da kažem sličnu cifru k'o i Peki, al' ne mogu) 110 kila jedino gadno reagujem na bahaćenje.
Tada se stvarno ne kontrolišem i uvek napravim nekakav zijan, što rekli u Bosni. :-)

Jednostavno, tada brže bijem nego što stignem da razmišljam...ukratko, ništa me ne izvede iz takta koliko tuđa bahatost to može da učini.

Nažalost, ljudi gledaju svoja posla, u žurbi su i nemaju vremena da se bakću. To je što se tiče ovih što leže na ulici. Jednostavno, mrzi ih da pomognu.
A ovo zašto niko ne priskoči u pomoć kad nekog biju, e, to je već druga priča. Niko neće da izigrava Zoroa jer je upravo on taj koji će da izvuče deblji kraj, kao "Šta se ti mešaš, mamu ti jebem" i ubije ga od batina, dok ovaj prvi možda i pobegne. :)

Ај нека ми неко објасни шта треба да радим кад видим како четворица бију неког лика? Да се умешам? Да их замолим да престану? Постоје само шансе да се прешалтају на мене, па да мене гледају и праве се блесави док добијам батине.

pa ja bi vjerovatno počela da vrištim '' ubiše čovjeka, pomagajte ljudi'' u isto vrijeme zovući policiju.... jebeš ga... ne možeš samo proći...

Podsvesno si želela da i tebe siluje. Sto posto.

Vita
Пеки, јеботе, барем се продери, скрени људима пажњу. Кад сви ћуте, лако је бити део масе и чекати некога да уради нешто.

Зависи од ситуације, али брате, кажем ти, ја зовем полицију, евентуално могу да пробам да видим има ли још мушких около, па да заједно раздвојимо то. Да се дерем нема сврхе, може само да ме стигне неко од њих па да добијем штанглу у главу. Никад не знаш каквог су менталног склопа та тројица што групно шутирају другог... Нећу бре да ме кева жали са 20 година јер ме је неки краљ избоо ножем зато што сам му предложио да остави неког јадника на миру и не шутира га ципелом у главу. Знам које су ми шансе да помогнем, и знам да ми је ово што сам рекао горе најсигурнија варијанта.

Nažalost, ljudi gledaju svoja posla, u žurbi su i nemaju vremena da se bakću. To je što se tiče ovih što leže na ulici.

Прво полазим од тога "шта не дај Боже ја да рокнем на сред улице". Замисли? Бар нека ме шутну да виде да ли сам жива.

Ај нека ми неко објасни шта треба да радим кад видим како четворица бију неког лика? Да се умешам? Да их замолим да престану? Постоје само шансе да се прешалтају на мене, па да мене гледају и праве се блесави док добијам батине.

To. Ja признајем да се не бих умешао, осим ако то није неко кога знам. Тукли су тог лика зато што им се обратио. Не оправдавам их, али, ето, ја се никад не обраћам непознатим људима, осим ако ме први нешто не питају. Кад видим четворицу мајмуна како се гурају на вратима аутобуса, одем да уђем на друга врата. Не приговарам људима због бахатости у аутобусу, иако ме то страшно нервира. Успем да се суздржим, јер знам да има ненормалних људи који носе ножеве или недајбоже ватрено оружје. А ако је неко спреман да туче неког на улици, велика је вероватноћа да има и оружје.

Пеки, јеботе, барем се продери, скрени људима пажњу. Кад сви ћуте, лако је бити део масе и чекати некога да уради нешто.

И шта онда? Скренуће пажњу људима на нешто што већ виде.

Jednom nisam dao nekom liku da tuče neku rendom ribu pa je on prebio mene. Ona je nastavila da se jebe sa njim. Od tada ne pomažem ljudima.

Ahahaha to Frenki.

Нећу бре да ме кева жали са 20 година јер ме је неки краљ избоо ножем зато што сам му предложио да остави неког јадника на миру и не шутира га ципелом у главу.

Evo čovek objasnio. Da sam naoružan verovatno bih pomogao, a pod tim ne mislim da pobijem sve živo.

pa dobro, ajde tuče i to, kontam vas donekle što se ne bi umješali, ja bi tu uradila nešto vjerovatno, alkontam ljude koji ne bi
al kad vidite nekog da isječen krvari na ulici il da se srušio ili kad vidite džeparoše kako pljačkaju penzionere po busu zašto ne pomažete, u čemu je fazon, zašto se ljudi prave blentavi u takvim momentima ???
ja to ne kontam nikako, al nikako !!!

pa dobro, ajde tuče i to, kontam vas donekle što se ne bi umješali, ja bi tu uradila nešto vjerovatno, alkontam ljude koji ne bi
al kad vidite nekog da isječen krvari na ulici il da se srušio ili kad vidite džeparoše kako pljačkaju penzionere po busu zašto ne pomažete, u čemu je fazon, zašto se ljudi prave blentavi u takvim momentima ???
ja to ne kontam nikako, al nikako !!!

Pa je l ti pomažeš kad vidiš džeparoša kako pljačka penzionera u busu i zašto ne?

al kad vidite nekog da isječen krvari na ulici il da se srušio

Још нисам имао такву ситуацију.
Али пре неких 5 година сам помогао риби која је била мртва пијана да седне на аутобус за Умку. Није могла да стоји. Да сам је игносрисао, неко би је већ стрпао у гепек и силовао. Мада, никад нисам сазнао шта се десило кад је стигла у Умку.

Мада, никад нисам сазнао шта се десило кад је стигла у Умку.

Не буди сигуран да је стигла.

pa normalno da bi rekla nešto kad bi vidjela da neko nekog džepari u busu. Jel bi ti okrenuo glavu kad bi vidio da je neki cigo zavuko ruku u torbu neke bakice ???

Не буди сигуран да је стигла.

Тај неки рад. Можда је возач рекао кондуктеру ''Ајде Халиле, прво га ти залилај''

Stigla je na nečije zadnje sedište. Umesto da si je lepo odveo u stan i obavio posao, ti je pošalješ u ruke manijacima. Sramota bre Džime, sramota.

Za svoga skocim,pa bio kriv ili ne,necu dopustit da ga neko lomi.Nepoznati me ne zanimaju,neka ubiju tu,pored mene nekog.Ne zanima me.

Само не разумем зашто сви понављате да би за свог скочили? То се подразумева. Онај који не би скочио да заштити себи драгу особу не би требао да дише.

Само не разумем зашто сви понављате да би за свог скочили?

I to je relativno, Buksnavante Navaro, spanski internacionalcu. Ja mislim da vecina ljudi koji pricaju kako bi skakali za svoje ne bi cak ni to uradili. Koliko si puta samo cuo te velike izjave tipa "za ortaka do pakla i nazad" i ta govna, a kad dodje do sranja svi placaju racune, idu u wc i ostalo. Znas i sam..

Сви овде патетишу и жале се на људе, а сами не би пришли неком лику да му помогну, кад га неки зајебавају или тако нешто. Ви са Викајлије само говорите како су људи говна, као да ви нисте људи и као да и сами нисте такви. Највише се плашим таквих ко ви, који само причају...