Prijava

Koliko si puta samo cuo te velike izjave tipa "za ortaka do pakla i nazad" i ta govna, a kad dodje do sranja svi placaju racune, idu u wc i ostalo. Znas i sam..

Стоји ово бураз. Али сам ја више мислио на породицу. Ја не знам шта бих урадио кад би ми неко дирао сестру. Једну од сестара. Искрено, неам појма.. Ролетна кад падне, не гледам где ударам. Као Саша Матич

Стоји ово бураз. Али сам ја више мислио на породицу. Ја не знам шта бих урадио кад би ми неко дирао сестру. Једну од сестара. Искрено, неам појма.. Ролетна кад падне, не гледам где ударам. Као Саша Матич

+1

Dobro, to vec nije stvar izbora, vec refleks.

Duboka je to prica. Neki ljudi ce pomoci jednostavno da bi zadovoljili sebe cinjenicom da su nekome pomogli. To je neka zadnja misao koja i nije bas cista, ali je delo kao delo ok. Mislim da jako mali broj ljudi koji pomogne ima tu cistu zelju da pomogne. Zato je sve i u kurcu.
Mozemo o tome da razglabamo danima i stalno otvaramo nove variacije na temu

А да видите рецимо циганина како џепари бабу. И хоће да побегне и довате га четворица неонациста и крену да га убијају мартинкама, оно пљушти крв на све стране, је л' бисте ускочили да браните цигу или бисте га и ви угазили? А? А? А?

Или бисте мирно гледали, или бисте снимали телефоном?

Нисам ниикад приметио да су људи игнорисали ако некоме позли или слично, што каже Џими и кад је неко пијан упадљиво, па помогнеш да човек устане и бар га окренеш у оном правцу којим верује да је кренуо, али ове инцидентне ситуације су скроз друга прича. Ја сам пар пута видео ситуацију где су људи заправо реаговали, али то су овако на прву били маторци са којима нема зајебанције (добро се сећам најгрлатијег из једне од тих ситуација, помислио сам како ти за њега треба штангла и то дужа) и који су опомињали неке ликове за које је јасно да са овима не би имали шта да траже.
Према томе ту је питање, шта ти објективно можеш да урадиш са тим ликовима које треба да опоменеш, не мислим на коректну дискусију са њима.

Ja bih branila cigu bez razmišljanja. A ti Džimi?

Ja bih branila cigu bez razmišljanja. A ti Džimi?

Пустио бих друге људе да (не) реагују или како већ.

Malo ko od nas bi imao hrabrosti da se suprostavi tamo nekoj četvorici grmalja dok biju nekoga.. Al X puta sam morao da razvadjam decu na igralištu kad primetim. A deca su se potukla jer su ih ovi matori konji nagovorili i potpalili.. Doduše i nisu to deca 15 godina, mogu fino da povrede jedan drugog.. Gade mi se takvi likovi...

А да видите рецимо циганина како џепари бабу. И хоће да побегне и довате га четворица неонациста и крену да га убијају мартинкама, оно пљушти крв на све стране, је л' бисте ускочили да браните цигу или бисте га и ви угазили? А? А? А?

Или бисте мирно гледали, или бисте снимали телефоном?

Што се тиче ромуланаца, напао ми је тадашњу девојку један у аутобусу, и од тад их газим, шта год урадили. Често пролазим поред циган мале овде у крају и увек се раздерем кроз прозор нешто типа ''ЦИГАНШТУРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ'' или тако нешто. И боли ме курчина што мислите да сам љаксе.

Zašto ljudi ne pomažu ljudima ???

Зато што их боле курац, што је ок.
Ја сам пре пар година неког скињару клинца избацио из буса јер је тео малог ганфера од 6-7 година да бије. Боло ме курац испрва, ал ме ретард звекнуо лактом у лабрњу случајно, па сам се храбро умешао. После сам храбро бежао кацу ме дочекали сутрадан лолол
Не знам која је поука, ал' отад ме још више заболе.

Што се тиче ромуланаца, напао ми је тадашњу девојку један у аутобусу, и од тад их газим, шта год урадили. Често пролазим поред циган мале овде у крају и увек се раздерем кроз прозор нешто типа ''ЦИГАНШТУРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ'' или тако нешто. И боли ме курчина што мислите да сам љаксе.

И ја са циганима имам углавном негативна искуства.

Duga je to prica...kad su me cetvorica sutirali u glavu i ciglom zveknuli jer sam jednom od njih prozivao sestru,od ORTAKA koji su bili tu niko nije uleteo...cak sam ja izbacen iz skole...

Џими, разлог томе је што су се одувек они држали заједно, и у хордама тукли све који им сметају. И тако сложни почну временом превише да лете.

А да видите рецимо циганина како џепари бабу. И хоће да побегне и довате га четворица неонациста и крену да га убијају мартинкама, оно пљушти крв на све стране, је л' бисте ускочили да браните цигу или бисте га и ви угазили? А? А? А?

He-he. :)
http://www.flatrock.org.nz/static/frontpage/assets/humour/the_butt_of_jokes.jpg

Zato što je sistem vrednosti takav i zaključajte temu.
Ko je ovo otvorio uopšte?

Цигани помогли једном лику ког познајем кад је пао са мотора у месту где они живе, звали хитну и све... Нису сви исти, ал свакако сам алергичан на њих и кад су они у питању мислим да су сви иста говна и треба их бити! Док се за јединку не утврди друкче.

Џими, разлог томе је што су се одувек они држали заједно, и у хордама тукли све који им сметају. И тако сложни почну временом превише да лете.

Истина. Циганин, кад је сам, важи за тешку кукавицу. Пустиће да га малтретирају максимално, неће прстом да мрдне. Ал' зато кад оде у циганмалу и доведе хорду, тај који га је малтертирао је жестоко најебао. Културолошки феномен.

Džimi troluje, standardno. Da se ne lažemo, ja bih pomogao Cigi, a i bilo kome drugom, ako bih imao realne šanse na uspeh. Makar da dignem galamu, da priđe još neko ili ako procenim da su pičkice. Evo priče:

Ja i žena posle tekme Keln-Menhengladbah u vozu u kojem su samo navijači Gladbaha. Jedno 500 komada. Jedan pali cigaretu, ženi smeta, ionako je zagušljivo. Ja procenim situaciju, skupim muda i kažem "Gasi cigaretu, ovde je zabranjeno pušenje." On počne da kenja, ostali okolo gledaju šta će biti, ali tip na kraju ugasi cigaretu. Da je ovo bilo u Srbiji, i da sam, kao grobar, bio međ ciganima - naravno da ništa ne bih rekao.

Ciganin je crv. Ali ima svoju namenu. Bas kao i svaki majmun. Moze da posluzi kao pogonsko gorivo u kriznim situacijama. No, dobro, da ne oftopikujem. Da se nadjem u toj situaciji gde skinsi gaze ciganina, iskulirao bih. Ne bih iskulirao zato sto podrzavam skinse, vec zato sto necu da rizikujem da me njih petorica pegla zbog ciganina.
Iako skinse stavljam u istu ravan sa bubasvabama i onim belim sto ti se stvori na ivicama usta kada si stvarno zedan, a ni cigane ne kotiram mnogo vise, ipak mi je zao kada neka veca grupa ugnjetava ubogo bice.