Prijava

Zbog društva sam pio možda u početku srednje škole, a sad pijem zbog sebe, ne volim alkohol, ali obožavam efekat koji izaziva, jednostavno volim biti pijan. Ljudi kažu da sam triput kulji lik tada, verujem da jesam. Međutim, i kada pijem trudim se imati neku meru, da se ne olešim, pa da bljuznem, ali i to se dešava jebiga, treba pustiti ventil nekad. Ali kao što reče Butt bolje da pijem sada, dok sam mlađi, nego kasnije u nekoj četvrtoj deceniji kad budem imao svoju porodicu.

каква глупост.

ни једно ни друго наравно. ко да имаш 13 година да се доказујеш пијући пиво. или срамотиш породицу пијући. па не мораш да се унаказиш, а уосталом и ако се унаказиш не морају да те се стиде, ниси никог убио.

Ljucki je. A brukanje i ta sranja... Šta, došlo čovjeku, napio se, sjeo na trotoar i pjeva, boli ga kurac, uživa. A kod nas je sve nešto tabu, svi nešto glume neki nivo i kurčeve kojekakve... Šta me boli briga, ako mu se pije neka pije, ko smo mi da sudimo o ljudima?

Без увреде, али нема везе с мозгом овај наслов.

Пијеш зато што ти се пије, зато што волиш то. Шта фали понекад и да се опијеш? Опустиш се.

Што се тиче тог ''доказивања'', јебем ти друштво ако треба да се доказујеш пред њим. Какво је то друштво?

И зашто опијање мора да буде брукање себе и породице? Не праве сви људи глупости кад се напију.

Sad se setih jedne stare definicije koja je usko povezana sa ovom tematikom..

Не праве сви људи глупости кад се напију.

+1909734Т018458

Ženi ne priliči da pije, ako muškarac to radi onda ili ima teških problema ili jednostavno voli. Ne razumem one koje to vole.

Ženi ne priliči da pije

Ženi ne priliči da pije

Већ осећам како ми прегорева мозак од количине трансфера.

Зајеби логику, дај да глумимо ниво.

Ја пијем мало због друштва, мало због себе и да осетим због чега се сви тако навлаче на њега.

jednom na velikom odmoru, prije poznavanja prirode i drustva, ponapijali smo se ko osmaci! ja sam popijo dva piva od nula trijes tri, dok ostali nisu mogli ni jedno cijelo. a onda, kacmo dosli na cas, ucitelj je osjetio da smrdimo i dosao do mene i ja sam mu se ispovracao po cipelama sa buvljaka i kariranoj kosulji. ispovracao sam se i po drugovom bukvaru a sebi sam se iskenjao u gace. roditelji su me umlatili jer sam ih obrukao ali sam ipak bijo kul kacam sledeci dan doso u skolu!

"ne razumem one koji to vole" ni ja ne razumijem kako neko voli da ga prima u rc pa se ne iscudjavam....

+++

I Vučice, čemu tolika restrikcija prema sopstvenom polu? Nemoj mi reći samo da je to "iz ljubavi prema voljenoj osobi", jer ću da bacim peglu iako kap alkohola od jutros nisam liznula, majkemi. Ili kada žensko povraća, to se drugačije kaže. Bljuvotoči? :)

Naravno da ne prave svi gluposti kad se napiju, nisam ih pravio ni u jeku puberteta a taman posla sad, ovako nekako ide:

1 - Pojačana govorljivost i druželjubivost, pošto inače nisam brbljiv to mu onda dođe negde u rangu normalnog čoveka, nije tako strašno.
2 - Izražena gluvoća, kao da mi se uši zapuše iz nekog razloga pa slabo čujem šta drugi pričaju a ja moram glasnije.
3 - To glasnije pričanje ide sve teže zbog otežalog jezika.
4 - Počinjem o politici ili sportu, kuriozitet jer o tome inače ne volim.
5 - Pretežno ćutim a crne misli me more jer sam upravo utukao samog sebe u pojam pričama o politici, o onima oko mene da ne pričam.
6 - Ovde obično gubim volju za daljim opijanjem i odvučem se na spavanje.
...
7 - Jutarnja detoksikacija uz pomoć jogurta ili rasola koji često i zamrzavam da mi se nađe kad nije sezona.

Брукање себе и своје породице ??????

Ајде иди набиј штедлеров фломастер у чмар, угаси рачунар и покушај да тролујеш категорију људи чији су родитељи гласали за Јул и слали их школу фудбала на Петловом брду. То можда и прође.

Ženi ne priliči da pije

Тачно , така није за женидбу ....

реално тема је трагично глупа.

Уводни пост претерано подсећа на пропагандне материјале омладинских невладиних организација које, у паузи између дељења летака по образовним установама и млатимудијалним активностима у етру, иза сцене омогућавају локалним дисконтима и угоститељским објектима да профитирају.

Ајде иди набиј штедлеров фломастер у чмар, угаси рачунар и покушај да тролујеш категорију људи чији су родитељи гласали за Јул и слали их школу фудбала на Петловом брду. То можда и прође.

Auu, mogu da zamislim histeričan plač autorke teme kad je pročitala ovo.

combo of evil-pezos i burzum.

:)

sile osovine, takoreći:))

ја сам на нивоу само кацам у алкохолисаном стању

Pijem jer volim da sam pijana, i ondak mogu da flertujem sa kim stignem, i uglavnom sam jedino tada mogla da nadjem nekog, jer su mi ovako svi dosadni!!! eto PIJEM DA BIH SE JEBALA!!!