Prijava

eto PIJEM DA BIH SE JEBALA!!!

Pa možeš to i bez pijenja. A i ljepše je, osetljivija su ti čula i to.

:)

Пијем јер волим, а да л се брукам јебе ми се. Мени је лепо, остали могу да буду само љубоморни! А брукање породице је кобјаснило, не живимо у местима од 25 становника.

Pa možeš to i bez pijenja. A i ljepše je, osetljivija su ti čula i to.

:)

Osetljivija su na alkoholu.... ;)

Čitajući ove postove gde se pljuju mi koji ne pijemo, dolazim do zaključka da su to pokušaji da se opravda takvo neumesno ponašanje.
Ženi ne priliči da pije iz prostog razloga što će jednog dana postane majka pa mora da bude uzor svojoj deci. Znam jednu ženu koja se opija i svoje dete je naučila da pije. Roditelji treba da su uzor detetu. Jebem ti ja takve roditelje koji loču!

Ајде иди набиј штедлеров фломастер у чмар, угаси рачунар и покушај да тролујеш категорију људи чији су родитељи гласали за Јул и слали их школу фудбала на Петловом брду. То можда и прође.

Molim?! Ne dozvoljavam ovakve ispade. Ako nemaš pametan način i biranim rečima šta da mi kažeš, nemoj ni da mi se obraćaš. Molim lepo.
Možda sam ja po vama nobles ali mi je lepo u toj koži. Ne pijem ni kafu niti pušim cigarete i zbog toga se super osećam. Ne moram da se budim sa nesnosnim glavoboljama i da povraćam svuda po stanu, ulici i bilo gde.

Ženi ne priliči da pije iz prostog razloga što će jednog dana postane majka pa mora da bude uzor svojoj deci. Znam jednu ženu koja se opija i svoje dete je naučila da pije. Roditelji treba da su uzor detetu. Jebem ti ja takve roditelje koji loču!

Veruj mi ne znas ni polovinu stvari koje su radili tvoji roditelji, a i koje rade, i to nisu stvari koje se pricaju deci, a mozda bi nekada i trebalo.... ;)

Osetljivija su na alkoholu.... ;)

Huh. Vidiš kako je to individualno, mene alkohol sasvim zatupi i budem pravi happy idiot sa kezom od uva do uva, ali ništa ne osećam. Ali učismo na faksu, bemliga, da ti alkohol donekle usporava put tih informacija u mozak. Valjda nije svima tako.

:)

Veruj mi ne znas ni polovinu stvari koje su radili tvoji roditelji, a i koje rade

Veruj mi, znam. Dobro ih poznajem.

Znam jednu ženu koja se opija i svoje dete je naučila da pije. Roditelji treba da su uzor detetu.

Знам и ја једног лика који зна једног лика који познаје његовог пријатеља који ради у агенцији код шурака који еј пријаељ једног пријатеља.

Ne dozvoljavam ovakve ispade. Ako nemaš pametan način i biranim rečima šta da mi kažeš, nemoj ni da mi se obraćaš. Molim lepo.

Бираним речима: тема није на месту из простог разлога што је постављена у пропагандном, прекорном тону који има за циљ да изазове лажну грижу савести, а при томе је сувише искључиво и затворено постављена и има за циљ да све људе који су икад пробали алкохол стави у исти кош са социјалним отпацима са маргине друштва.
Небираним речима: Исрала си се за медаљу, иди глођи плетену корпу.

Ne moram da se budim sa nesnosnim glavoboljama i da povraćam svuda po stanu, ulici i bilo gde.

Не морам ни ја да се будим са сазнањем да постоје овакви морализатори који оће да ми набију осећај савести, па, ето, баш на Вукајлији налетим на тако нешто.

Што да не? Жена треба да пије, није то ништа лоше. Ако ти пијеш сваки дан, онда си ретард, али ако на некој свадби одбијаш да пијеш само да ти дете не види, то је апсурдно. 1000 ликова око њега лочу, дете тражи модел који му звичи најпримамљивије, не мора од кеве да покупи. Може од ћала да види и узме да шљока? Зато, и жена у мушкарац требају бити, ако то воле, правда! :))

А брукање породице је кобјаснило, не живимо у местима од 25 становника.

I danas komšije gledaju i pričaju o tome ko je pao na stepenice i iz koje porodice potiče, veruj mi. Naslušala sam se svega.

Ženi ne priliči da pije iz prostog razloga što će jednog dana postane majka pa mora da bude uzor svojoj deci.

Joj, pa da li treba sada objašnjavati da alkoholizam i opijanje nisu isto. I vrapci i svakakve ptice na grani znaju da se u trudnoći ne preporučuje alkohol, kao i da tokom uzgajanja i zbog uzgajanja deteta, žena ne može mnogo ni da stigne do kafane da ode, a ako i ode, ne vidim razlog da vuče svoje dete sa sobom. Mada što se mene tiče može, jedino mu treba dati malo radže ako krene da kmeči. :)

Čitajući ove postove gde se pljuju mi koji ne pijemo, dolazim do zaključka da su to pokušaji da se opravda takvo neumesno ponašanje.

Ispravi me ako grešim, al ja nisam pročitao ni jedan jedini post gde se pljuje po vama koji ne pijete.

Ženi ne priliči da pije iz prostog razloga što će jednog dana postane majka pa mora da bude uzor svojoj deci.

Po toj logici svako dete čiji roditelj ne pije u životu neće okusiti alkohol jer je imao primernog roditelja. Ne pije vodu ova konstatacija...
A po tome onda ne bi ni muškarci trebali da piju, a ne samo žene, jer valjda i otac može da bude uzor detetu, ne samo majka.

Ал Вучице, треба да те боли курац шта каже неки комшија који у 100 посто случајева ни нема свој живот. :) Нит те он ради, нит од њега живиш, мене зато боли курац шта они кажу.

Vučica21™
Čitajući ove postove gde se pljuju mi koji ne pijemo, dolazim do zaključka da su to pokušaji da se opravda takvo neumesno ponašanje.
Ženi ne priliči da pije iz prostog razloga što će jednog dana postane majka pa mora da bude uzor svojoj deci. Znam jednu ženu koja se opija i svoje dete je naučila da pije. Roditelji treba da su uzor detetu. Jebem ti ja takve roditelje koji loču!

ne pljujemo mi vas sto ne pijete, pljujemo tebe sto si otvorila ovakvu temu.
cujte i pocujte, zena je naucila svoje dijete da pije!!! ne pijte zene naucicete svoju djecu to da rade! ja znam zenu koja se jebe pa je naucila svoju milu ceru da se jebe. jel to znaci da zenama ne prilic da se jebu?

a cek, muskarac nece da bude roditelj? lolo ima logike jebes mi sve....

Možda sam ja po vama nobles ali mi je lepo u toj koži. ne pijem ni kafu niti pušim cigarete i zbog toga se super osećam. Ne moram da se budim sa nesnosnim glavoboljama i da povraćam svuda po stanu, ulici i bilo gde.

svaka tebi cast! ozbiljno! hvala ti sto si dosla da nam propovjedas zdrav zivot i sto si nam otvorila oci da ne pijemo vise!

tema jednostavno nema svrhu, glupa je do bola.

edit

I danas komšije gledaju i pričaju o tome ko je pao na stepenice i iz koje porodice potiče, veruj mi. Naslušala sam se svega.

koga zabolje kurac sta ce da kaze Milunka sa prvog sprata?

Знам и ја једног лика који зна једног лика који познаје његовог пријатеља који ради у агенцији код шурака који еј пријаељ једног пријатеља.

Ne možeš ti da znaš ono što ja znam dok ti to ne kažem.

Бираним речима: тема није на месту из простог разлога што је постављена у пропагандном, прекорном тону који има за циљ да изазове лажну грижу савести, а при томе је сувише искључиво и затворено постављена и има за циљ да све људе који су икад пробали алкохол стави у исти кош са социјалним отпацима са маргине друштва.

Nije tačno. Jasno je napisano samo za one koji imaju cilj da se opiju i da ne znaju za sebe.
Možda sam pogrešno shvaćena ali to nije važno.

Не морам ни ја да се будим са сазнањем да постоје овакви морализатори који оће да ми набију осећај савести, па, ето, баш на Вукајлији налетим на тако нешто.

I da li ti je nabijen? Da li ti se bar malo probudila savest? :)

I da li ti je nabijen?

Таман како ваља.

Scooby:
Veruj mi ne znas ni polovinu stvari koje su radili tvoji roditelji, a i koje rade

Vule:
Veruj mi, znam. Dobro ih poznajem.

Tako sam i ja mislio.

Moji su optereceni sto se tice alkohola, pogotovo keva kojoj je bila puna familija alkoholicara.
Ja joj lepo kazem da je bolje da me pusti ona nego da budem kao pusten sa lanca. Zato koristim svaku priliku da se olesim, pa ce se valjda vremenom navici. Ne verujem da hoce, al' bas mi se jebe.

Gluplju temu skoro nisam video, ali ipak da napisem par reci.

Ženi ne priliči da pije iz prostog razloga što će jednog dana postane majka pa mora da bude uzor svojoj deci

Moja majka je bukvalno alergicna na alkohol, jednom je popila pola case vina i pala u nesvest, alkohol ne može da smisli, a kamoli da pije. Međutim, ja umem i da se olešim od alkohola, i da popijem par piva pre škole, jer mi se jednostavno svidja taj osećaj, opustim se, bude mi lepše. I ne, nisam alkos, propalitet i klošar, jednostavno pijem ponekad i ne vidim ništa loše u tome, nemam nikakvih ni psihičkih ni fizičkih tegoba.

pljujemo tebe sto si otvorila ovakvu temu.

Pa onda trpite, šta da vam kažem.

hvala ti sto si dosla da nam propovjedas zdrav zivot i sto si nam otvorila oci da ne pijemo vise!

Molim lepo. :)

koga zabolje kurac sta ce da kaze Milunka sa prvog sprata?

I mene isto, al rekoh da podelim sa vama primer iz mog mesta. :)