Prijava

Napušim se ja vama svima kurca.

Ovo pišam pjan i brukam se.

BRRRRRRRLAJLAJDASLKJJJLJG!

Oprostite, Vučice, ispovraćao sam vam se po temi.

Bilo bi dobro da primite i Džimija u Tarzaniju pa da i on ima isti avatar, onda nemam pojma ko od vas piše.
Vidi, dete vučkasto- manje je zlo videti ženu u moru povraćotine izazvane alkoholom nego mačo pripitog balkasnkog Šošona kako postrojava familiju i bije ženu i decu, baca bombe po komšiluku i slično.

E meni nikad neće biti jasno kako neko zaboravi problem uz alkohol. Meni je baš tad najteže, i ne mogu da zaboravim.
E jedino ako se razvalim ko kanta, pa zaspim u svojoj povraćki. A to mi se nije dešavalo. Još.

Kod mene piju svi muškarci u porodici, po obe linije. Ali onako, umjereno, a na slavljima odmjereno :D Evo danas čujem, peku rakiju u selu, a mene opet nema. Ništa ne može da nadoknadi moju tugu za tim velikim praznikom, kakav je pečenje rakije. Inače pijem sve rijeđe, jer me nekako prošla ta faza, al zato kad se zapijem nadoknadim sve. I ne mislim da sramotim roditelje, jer nisam nikad pravio sranja pod uticajem alkohola. A što se tiče dokazivanja u društvu, to je za paćenike.

napijo sam se za neku svoju zurku,overio sam litru zestine i zaspao kao beba oko 22h.
Niko mi nije zamerio ili sta rekao ortaci su se zezali na gajbi do 5 ujutru...

Нико да ми објасни што је срање да ме комшија види пијаног у пола ноћи? Шта је тај комшија уопште будан у пола ноћи? И зашто је важно да неки кретен са икуом 50 има позитивно мишљење о мени?

crnigrujan

MI BRUKAMO!

Ozbiljno, nije problem ako piješ od veselja s društvom kad ideš negde. Opasno je kad piješ iz dosade ili ako imaš problema da ne razmišljaš o njima, tako se postaje alkoholičar.

Hi, my name is Nana and I`m alcoholic!

aurora, slazem se potpuno. zasto mi da budemo gore od njih, kad u stvari nismo?

Мени је океј да жена пије, све док је у границама нормале. Ја волим да попијем пар чашица, чисто да се опустим, да ми буде лепше, да се боље проведем.
Вучице, немој трпати све у исти кош. Постоји огромна разлика између жене која попије коју на слави, породичном окупљању или некој свадби и алкохоличарке која учи своје дете да пије.

iako sam neka sranja pravila pijana, pravila sam ih sebi, i ja sam se sutradan `vatala za glupacu, a ne moja mama i moj tata, niti moja ekipa.... oni mogu samo da mi pomognu da "sastavim kockice"

Glupo pitanje. Stvarno glupo pitanje.

Covek treba da pije iskljucivo ako ce to njemu licno doneti prekopotreban dusevni mir i spokoj.
Ukoliko, dakle, sve gore navedeno radi iskljucivo zarad sebe i toga da ga osmeh prati, onda je to sasvim u redu.

Porodicu svakako nece brukati cinjenica da im dete pije, jer ne vidim neku bruku u povremenom ispijanju i pegliranju sa terase. Veca je sramota kenjati u gace u tim godinama.

Sa druge strane, ako pije da bi se dokazao drustvu, onda je degenerik i treba ga sto vise gasirati fda je car. Treba ga, dakle, gasirati da pije dok ne zavrsi na detoksikaciji, a ujutro izvali svoje slike na fejsu i camugu koja ga suri u senfaru. Zato sto je degenerik i zato sto zasluzuje.

A porodicu nema sta da bude sramota, jer su problemi sa hromozomima nasledne prirode u vecini slucajeva

Ja generalno uvek napravim sranje kad se napijem, i sebi, a neretko i drugima. Jednostavno sam u 90% slučajeva kad se napijem totalni idiot i kreten. Bude tu i dobrih fazona, al jebiga baš znam da se izblamiram kad se olešim.
Al bolje sad to da radim dok sam mlad, nego kad osnujem porodicu, ko što reče neko.

Butt

Nije to zbog društva. Stvarnost je precenjena, treba je izbegavati redovito i često.

A s druge strane, bolje je opijati se sad dok si mlad i nemaš obaveze nego čekati četvrtu deceniju kada ćeš morati raditi i vjerojatno imati porodicu. Najbolje je probati sve dok nemaš dužnosti prema nikome sem prema sebi.

Ово је тотално ретардиран и наркомацки начин размишљања...

Док је:

Vučica21™

Ženi ne priliči da pije, ako muškarac to radi onda ili ima teških problema ili jednostavno voli. Ne razumem one koje to vole.

ово оно што здрав разум налаже. Вучица кобјаснила, поцепала и закатанчила.

Вучица би се фино провела да живи у Америци, тј. зготивили би је људи, пошто воле тако да моралишу.

Сећам се, пре пар година, неки лик поставио питање на Yahoo Answers з фазону ''Напио сам се прошлог викенда, а овог викенда сам повраћао од алкохола, први пут у животу ми се то десило, шта да радим?''

И фора, људи му ладно предлажу да иде у АА да се исприча с људима, како има озбиљан проблем, ја гледам и не верујем јебено, мислим да га тролују. Ал' јок -- прокоментаришем ја нешто у фазону како овде где ја живим има људи који пију сваки дан, како се понекад леше од пића, како човеку треба некад да се опусти и тако то... И онда лавина коментара -- срам ме било, сигурно сам из неке земље тећег света, како сам болестан итд.

Џими, нема Америка 20 000 људи, па да ти знаш да сви моралишу. Имају пун курац имиграната, Кинеза, Јевреја, разне стоке, тако да не можеш ти да их метнеш под исти кош и да кажеш да би се она тамо лепо снашла, па да га јебеш.

Вучица би се фино провела да живи у Америци, тј. зготивили би је људи, пошто воле тако да моралишу.

Ne vidim da ovde nesto manje moralisu, nego sto moralisu tamo. Svaki Majkl Mur ima svoga Srdjana Dragojevica i obrnuto.

Pijem da ugodim sebi.To je to.Useravanje od alkohola nije kul.

Џими, нема Америка 20 000 људи, па да ти знаш да сви моралишу. Имају пун курац имиграната, Кинеза, Јевреја, разне стоке, тако да не можеш ти да их метнеш под исти кош и да кажеш да би се она тамо лепо снашла, па да га јебеш.

Не кажем да сви моралишу, али знајући Америчку културу и имајући у виду актуелан тренд који форсира политичку коректност, веганство, ''здрав'' начин живота итд, могу са сигурношћу да тврдим да би је тамо оберучке прихватили. :)

Eлем, ова епизода је објаснила:
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s09e14-bloody-mary

Već 15 godina ih gledam na detoksikaciji u urgentnom kad ih dovezu. Za muškarce aj i nekako deru se, psuju, al' mi smešne ove curice sa belim suknjicama i čizmicama umazanim od blata i povraćke, sa ispalom sisom iz brusa leže na nosilima, mole i plaču da ne zovemo muriju i roditelje. Al' sad nam uveli da se trežnjenje naplaćujemo 3 'iljade din., a za te pare su mogli da piju još dva dana.

Reče osoba koja sprema sve sa sto kila masti uz pohovanja raznih debelih životinja! :P E, Vučice, čitala sam ti recepte. :)

Recepti nisu merilo ko ima koliko kilograma. Ako malo prošvrljaš po temi za koje su vaše mere, videćeš koliko sam teška. :)))
Nije ni čudo što me zovu pekinezer. :))

Oprostite, Vučice, ispovraćao sam vam se po temi.

Ok. A sad lepo počisti za sobom.
Džimi, to su moji stavovi, zastareli ili ne, sviđalo se to većini ili ne. Mnogi su se našli isprozivani a ja sam samo htela da pročitam tuđa mišljenja. Eto, napišem nešto i svi skočili da me udave. Cccc
Naravno da kultura dolazi od roditelja i da roditelji trebaju da nauče dete šta valja a šta ne.