Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=CyjzJxVTuM0&feature=related

pa,ja kad pijem,a pijem, ne želim da se napijem, to mu onda dođe kao propratni efekat..šta znam.

Džimi, to su moji stavovi, zastareli ili ne

Нису застарели. Баш мислим да су модерни, а данас је већина модерних ствари шит.

Naravno da kultura dolazi od roditelja i da roditelji trebaju da nauče dete šta valja a šta ne.

Слабо родитељи могу да утичу на децу након уласка у пубертет, а то је период кад се почиње с алкохолом и опијатима.
Само треба имати срећу да ти се дете не ухвати са лошим друштвом, јер је друштво главни фактор који утиче на васпитавање после тринаесте године.
Ако уђе у лоше друштво, не помажу ни двамари, а камоли ротитељска култура.

hahahahahahhahaha o teme sunce ti... hahahahahha
definitivno ni jedno ni drugo
pijeme i opijam se jer opijena volim da budem, volim ukus piva i rakije medovače, volim kafanu i dobru muziku, volim alkohol i sve što uz njega ide
ne mislim da sam ikad obrukala svoju porodicu svojim opijanjem, jer kad sam opijena nisam puno drukčija nego kad nisam opijena i jer sva moja porodica voli da se opija :DDDDDDD

a to kao kul i ti fazoni.... oduvjek me boli dupe šta ko o meni misli, ne radim ništa zbog toga da budem kul

KRAJNJE DEBILNA TEMA !!!
>>> kao poštovalac dobrog pića i ića smatram ovu temu uvrijedljivom !!!

Ja rijetko kad pijem pred roditeljima. Možda jedno pivo, al me nekako sramota da ločem pred starim. Valjda to neko poštovanje, jebem li ga. U stvari, više je mene sramota kad se napijem, nego moje roditelje.

Mislim Vučice da si ti ovde ozbiljno pobrkala nešto.
Nije alkos onaj ko bljuje iza zgrade i bruka porodicu pred komšijama već onaj koji ne bljuje i bruka sebe pred svojom porodicom.

*Ali neka, čak sam i taze definiciju izbacio u čast ove fenomenalne teme :)

PIJEEEEEUM DA JE ZABORAUVIIIIIIM A ŽELJA SE VEĆA STAVLJAAAAAAAA!

IDEMO LJUDEIIII

NAZDRAVITE S TUGOOOOOM DRUGOVI I SA MNOOOOOOM, OTIŠLA JE VOLJENA U ZAGRLJAN DRUGOOOOOM!

OPAAAAAAA

Treba piti. Riješiš se stresa.

Vucice,
naravno da su zastareli stavovi. Zastareli kao prohibicija.

Meni iskreno ne smeta tvoj stav. Neces da pijes. Vise za mene. Plus, ribe se duze odrze kvalitetnim pizdama ako ne piju cesto.
Samo ne treba to "sramota za kucu, porodicu" da potezes, jer ima mnogo korektnih roditelja koji vole da popiju.

Нису застарели. Баш мислим да су модерни, а данас је већина модерних ствари шит.

Baš sam moderna. Vidiš da pratim modu. Briga me što je šit. Moj stav je moj stav i držaću se toga.
Ako su roditelji u isto vreme drug i jak autoritet retko koji će tinejdžer uleteti u loše društvo.

ja obožavam piti pred starcima... ja, stari i buri redovno za kraj školske godine skrpimo gajbušu JELENA :)

i nije me sramota ni toga ni starog, a ni njega nas... možda zato što nikad ne povraćam od alkohola

Ako su roditelji u isto vreme drug i jak autoritet retko koji će tinejdžer uleteti u loše društvo.

Адолесценту не можеш да будеш и друг и ауторитет, то је немогуће! А и поента је у томе да многи родитељи једноставно немају времена за своју децу. Мисле да им посвећују довољно времена, а нису ни свесни колко су се зајебали. Вучице, ти оћеш да кажеш да никако не смемо да пијемо, тј. да алкохол скроз треба да се батали? :))
Мислим да је ретардирана омладина много већи проблем од пијане. А и омладина, таква-каква је, само је огледало матораца.

a ne troluje Vucica mozda? malo?

Мислим да је ретардирана омладина много већи проблем од пијане. А и омладина, таква-каква је, само је огледало матораца.

+1
Slažem se.

Вучице, ти оћеш да кажеш да никако не смемо да пијемо, тј. да алкохол скроз треба да се батали? :))

Ne kažem da treba da se batali već bi trebalo da se smanji na razumnu meru. Ako je veselje onda je opravdano.

Jos smo konstatovali da je shvatanje povremenog alkoholisanja kao nesto sto nije za primer,zapravo moderno shvatanje. Vrh, do kakvih mocnih zakljucaka se sve nece doci. Prokled da sam, ceo zivot bejah ubedjen u suprotno. Hvala forumu i ovim divnim ljudima.

вучица је најјачи трол вукајлије, зар не?

лол седпласе зона јебеног сумрака

ODem u gostionu, našikam se i pravim haos''

Mylyce, ljubim te. :*

вучица је најјачи трол вукајлије, зар не?

Lol. Koliko puta sam to pomislila:)

Upravo i ja mislim da roditelji ne mogu nikako uticati na svoju decu, osim u domenu finansija...to jest, ako im ne daju kintu neće imati para ni za šta (ili će početi da dolaze do para na najčudnije načine)...

Ja živim u kulturi gde mušku decu teraju od 5 godina da piju, tako da mogu da pijem pred svojima, ali nikako da se obeznanim, jer će ćale da me ubije od zajebancije...iako je on stari alkos, pa batalio jer zdravlje mu ne da...

A ne volim da pijem.

Iako sam meraklija...mogu kad mi je ćef da popijem bilo šta i bilo koliko, ali kad sam neraspoložen, napijem se od čaše piva...

A koliko puta sam se blamirao, nema kraja, mada i nekoliko puta sam se dobro proveo koristeći alkohol.