Prijava

Sta je falilo defki "Ne bi ga uhvatio Interpol" pa je morala biti obrisana? Interesuje me da ne bih ponovio istu gresku. Hvala.

Jednostavno ne volim takve definicije pa sam obrisao. Ipak nije dovoljno kvalitetna za sajt...

Ниси благоглагољив и слакторечив. Заправо изазиваш пизменост и ненавидност међу властелом сада.

А повр свега тога имаш спућен начин писања.

Дефиниција ти је обрисана захваљујући модераторској суревњивости.

Serete, pre postavljanaj sam proverio i nasao masu slicnih definicija.

Kovač, stavi neke sise na avatar, samo tako moš dogurat auto da upali.

Serete, pre postavljanaj sam proverio i nasao masu slicnih definicija.

Mi na vukajliji težimo originalnosti! I još pitaš što ti je obrisana

Brate, ja vido malopre, nije obrisana, lažu te masoni!

Ma nema Hujo, obrisana. A nakupila masu glasova, zato je dusmani i ibrisase. EEEj, od ruke mu nista ne rodilo, manji umro nego se rodio, gavrani mu raznosili telo!

Ma nema Hujo

NE DAJ DA TE DUŠMANI UBEDE DA JE NEMA! ONA JE TU,U NAŠIM SRCIMA!! FRIIIIIIIIDOOOOOOM!!!

Rak ga izio.

Haha, ali teško da ovo može bit Kovač, slabo uspijevaju rakovi ovamo.

А и рак не може никад да поједе некога. Зато што он иде уназад и онда како крене да једе онда почне да се удаљава.

А и рак не може никад да поједе некога. Зато што он иде уназад и онда како крене да једе онда почне да се удаљава.

Hahaha, idi u kurac! :)

Pas mu se mesa naio!

Imam prijedlog u vezi reklama.Vidimo da se mnogi bune zbog ove nivea reklame e imam rešenje koje neće smetati kaizenu naime treba samo da nagovori ove iz nivee da stavi Sinana na reklamu i onda se ne bi bunili jer kome smeta Sinan.
Tako bi sa Sinan reklamom kaizen imo i jare i pare.

Kovač, da zajebemo zajebanciju. Definicije brišu isključivo moderatori (prepoznaćeš ih tako što im na profilu pored imena piše, gle čuda, moderator). Na pitanje 'zašto mi je obrisana defka' verovatno nikad nećeš dobiti odgovor (za šta postoji više razloga). Najčešći razlozi za brisanje su: da već postoji ista takva ili slična definicija, ili da je moderator procenio da je nekvalitetna. Kada ti obrišu definiciju, jednostavno iskuliraš i nastaviš da pišeš.

Kaizen bi zapravo bio ovaj lik! :)

Meščini da će sledeća reklama umjesto Nivee biti Potencijal.