Prijava

Најбољи су Могша и Лаки. Њихове дефке су антолошке. Па се ви љутите сви колико хоћете:)))

?

Najbolji je Korleone.Njegove defke su antoloske.Pa se vi ljutite svi koliko hocete:)))

.....inace od kako sam poce da koristim preparate za rast kose zene me vise primecuju kazu da izgledam mladje,bolje,lepse, da sam atraktivniji muzevniji sexy.za sve zelim da se zahvalim panjkovic akademiji sto mi je pomogla da mi izraste kosa na glavu i da mogu opet da jebem.........

XAXAXAXAXAXAXAXAХАХАХАХА

Е модератори може ова тема да буде горе обојена, у врху подфорума?

Zato Vule, što se Vukajlijaši pišu velikim, a ne malim slovom ka' što je napisano u naziv teme.

xaxaxa a pa nek promene onda ime

od ženskih bih izdvojio Zajebanu, a od muških hmmm moram da razmislim...

nesto umire tema?

Evo i ja da se izjasnim ( mada me ništa niko nije pit'o ).
1. Džimi i Che-Vu ( stara, dobra, neprevazidjena klasika )
2. Gvozdenović ( ko god da je, ovaj tip je lud, jebe kevu kako dobro hejtuje )
3. Dovlihnos ( u 5 reči mnogo mudrosti i duhovitosti )
4. Jelena Tihi Ubica ( neobično totalno, ali veoma kvalitetno )
5. Euglena, Insolent, Ma'at, Ababović, Korleone, Vlajkoseljak...i još dosta, al mi stade mozak.

Vukajlijaši koje sam odabrao su, po mom mišljanju (koje je više nego kompetentno, jel' :p), sklad inteligencije, humora, elokvencije & pravopisa.
Njihove definicije imaju sve od navedenih karakteristika, a redosled nema veze.
Nekima od navedenih prepoznajem stil, i unapred znam ko su:

- Black_hole, Ababović, DLZ iliti LZZ, Korleone, Sonoftomorow, Celt, Boxy, Duke Nukem, Che-Vu, Ma'at, Voćar, jNy, Bora Drljača, Iskusni interpretato, Bata Sale, Harlekin, Peđa Beograd, Zeljček, Insolent defender...

Kada se setim još nekih dopisaću ih...

Evo setio sam se: Reservoir dog... kralj... :)

Abraxus, Surovi, Dragišić, quujabaar, En_Dotter od muških.

gospodžo-zgaziš-me, Christine, Ivana, Mirjana The Great, Shana od ženskih.

Imaju još neki, ai me mrzi da nabrajam. =P

Upravo sam pronašla definicije koje sam čitala čim sam dospela na Vukajliju. Tražila sam sto godina te definicije ( zaboravila sam naslove i autore) i tek sad sam provalila da je sve te definicije napisao Piro. Tako da mi je on trenutno omiljeni Vukajlijaš.

Ladno je lik napisao sve moje omiljene definicije, evo čitam i neverujem... Koliko sam samo tražila te definicije....

@lami - pa ima piro svakojakih kvaliteta. :)
@PSV - A Rakovac.. Nisam znao da ga tako zovu. Napravio drugar kucu tamo nedavno, pa cu valjda na zimu cesto visiti kod njega. Sto znaci, i kod tebe.

crying knife,christine,ivana,leela,euglena
neobavesten,gamby,sos,piro,jny,jtu,prvi srpski vampir,muerrte (mada me u poslednje vreme ne slusa nista! -.- :)),sevast,ladjar,black hole,obelix,mesa,vukasin95,jovicic

znam da sam nekoga zaboravila..ali 100%..

Emilijeta, kad sam vidio ovo "znam da sam nekoga zaboravila..ali 100%..", zamalo me srce prekide, pa sam mora' opet da čitam post, slovo po slovo, da vidim ugura li me među ove.

Black_hole naravski.