Prijava

Harlekin, vlajkoseljak, black hole, motika, gospodzo zgazis me, bojca mentol, samhain, ivanhoe, artemida, che-vu, korleone,... itd
Ako ovako nastavim nabrajati ispasce na kraju da su mi svi omiljeni. A eto, nekako mi ovi prvi padose na pamet..

Meni su svi vukajlijaši omiljeni... ajd' sad mi dajte pluseve...

zaboravio sam Dioklecijana... njegov stil mozda i najbolje razumijem. Mes'cini da je on Sarajlija, a Sarajevo je blizu moje Foce

Iskusni interpretato - Мудар, умерено ироничан у дефиницијама, изнад свега добронамеран у коментарима.
Motika - Пише тачан и прецизан сленг. Дође ми да ишакетам оне који му дају минус! :)
nadlanu.mom - Особа која успе да смекша срце оваквог трактора као што сам ја, заслужује сво моје поштовање.
Raski - Добра игра речима.

Из разноразних разлога волим да читам и следеће ауторе: Reservoir Dog, Insolent Defender, Dušanxxx, Vlajkoseljak, Surovi (иако много закопава у последње време), Che-Vu, Mr. Moon, Ming, МаријанаП, Артемида, Lady ZlaZla, Корлеоне, petroff, Маестрал... допунићу кад се сетим.

Омиљени партнери за игру, иако ја забушавам максимално последљих дана, ban, Mastrixt i Trle.

Omiljeni su mi Ja, Vaha, Seco, Oblo, Kocko, Cosko i onaj mali ne mogu mu se setit imena

a sad si seljo veseljo :)

Meni su omiljeni Janko i Marko a rame uz rame su Paja,Raja,Gaja i Vlaja....
Mozda se eventualno ubaci i Silja,al on ga u poslednje vreme mnogo silji....

Луди Психијатар. Крајње ненормалан.

PSV, K@arizma, Zevonja, Boxy, Tarara....

el ima negde tema -oni koji me nerviraju-???? da se tu raspisem :))))

Meni su omiljene Mara munja, Ma'at i ona cura s papucama na avataru to je sto se tice zenskog pola a muski ubedljivo
Vlajkoseljak i DusanXXX

nema vise energija papuce, sad je i to skinala :)

Ja ne bih da se izjasnjavam ko mi je omiljeni autor jer to kod mene varira iz meseca u mesec, sto znaci da ste otprilike svi moji omiljeni autori.
Inace medju mojim omiljenim autorima je oduvek bilo ljudi sa potpuno razlicitim misljenjem izmedju sebe, kako i sa potpuno razlicitim misljenjem od mog. Al jbg, kad su mi omiljeni.
A naravno postoje i autori koji su mi UVEK omiljeni, a oni to znaju koji su.

ja rijetko pisem na forumu ali odje moram dat' svoje misljenje.Nabrojacu njih trojicu jer su po meni daleko ispred drugih:

Mesa (cuveni podgoricki humor meni dosta blizak,nevjerovatno dobar)
black hole (odakle taj covjek crpi sve te teme meni nije jasno)
gvozdenovic (nevjerovatno dobar po meni mozda i najbolji autor,steta sto vise ne pise)

Jana,Plazma keks... ima jos par koje volim da citam,al ovo dvoje su mi top :)

moj omiljeni je Mali Prst...:)

jana jana i jana:)

Moji su Jazavac, Vehbija Ćoralić(od skora tu,ali se brzo izdigao), Black hole, talentovano glup, ludi psihijatar, nadlanu mom, tasmanijiski đavo, lami i mnogi,mnogi drugi, popis je poduži, ovo su prvi kojih sam se setio.

Mali Prst, Bora Drljaca, Black Hole, Kuvajlija (respect), Ludi Psihijatar, ja i nazalost ovo moram da priznam - bukajlija x[

I Reservoir dog, iskusni interpretaror i zyklon