Prijava

Nešto ne vidim da je iko otvorio temu o našem najjačem pank bendu, pa rek'o čisto da ispoštujem momke. Koja vam je omiljena pesma i kako zvuče lajv, pošto ih nikad nisam slušao uživo, a propustio fantastičnu priliku ove godine na Bir festu (jebiga, bio sam zauzet skrivanjem svog identiteta lika koji je nosio Scream masku)? Evo, ja da počmem s mojom omiljenom.
http://www.youtube.com/watch?v=65rAi_2x3ts&feature=related

U Šapcu ih neki lik na ŠLF-u spičio kamenom dok su nastupali... jebiga ovaj lik je imao prezentaciju knjige kod nas u biblioteci...

Uf, njih sam eksploatisao dok nisam poč'o slušam narodnjake....

Goblini arče.

jebiga ovaj lik je imao prezentaciju knjige kod nas u biblioteci...

Koji ovaj lik, taj koji ih je spičio?

ma ne, pevač brate :) ne znam tačno naslov, ide nešto Pisma iz .... e sad nisam siguran dal Iraka ili Irana

Неко мора да стане на крај овом отварању тема за сваки јебени бенд. Мислим и ја сам отворијо једну - две, али, јеботе. Шта сад, као, пишемо како су Гоблини до јаја и качимо линкове за песме које све већ знамо напамет? Вау! Да топујемо тему, а?

Познајем девојку која је ишла на бир фест и рекла да је слушала " Гоблене".

nemoj Gambi, ovo je jedan lud bend o kome sam čak i ja poznat po svojoj zatucanosti čuo

Jebeš mu mater, nešto nisam video da je izotvarano toliko tema za svaki bend posebno, ali u suštini sam samo 'teo da vidim koliko ljudi ih sluša. Što se mene tiče, može slobodno katanče, nije problem, ako nekome smeta. Oblače, jesi ti iz Šapca? Ako jesi, onda si zato i čuo za njih. :D

ne znam tačno naslov, ide nešto Pisma iz .... e sad nisam siguran dal Iraka ili Irana

Lupiću, ali da nisu Pisma iz Avganistana, pošto je Golub tamo proveo dosta vremena?

Jeste brate, u pravu si :D čitao sam jedan deo samo, ortak se jako palio na to, nije loše uopšte...

I naravno iz Šapca sam, mislim Letnjikovac tačnije, ali to je isti kurac :) 4km do centra Šapca, gotiv od njih onu pesmu sa nekim ruskim imenom, tako nešto

moooooooo moooooooooo moooooooooooooooo mooooooooooo mooooooooooooo

I naravno iz Šapca sam, mislim Letnjikovac tačnije, ali to je isti kurac :) 4km do centra Šapca, gotiv od njih onu pesmu sa nekim ruskim imenom, tako nešto

Pjesma se zove "cipjonka", to je ruska brojalica :)

http://www.youtube.com/watch?v=DhPlba9W-RA&list=PL2DcEQP0r-Ns_eC9nD0IYW3NFUAd-QwpG&index=9

Ja nenormalno gotivim gobline, pomogli su mi da prevaziđem neke teške trenutke, kroz mnogo ludih noći me je pratila njihova muzika. Najgotivnije pjesme su mi "jagode" ili "elesdi se vraća kući", gotivim "u magnovenju" i naravno "Anja, volim te!". Oni su ubedljivo naš najbolji pank bend.

GOBLINI JEBU!
ŠABAC JEBE!
U MAGNOVENJU

O KAKO BIH VOLEO, O KAKO BIH VOLEO DA SI TU

Slusam sam ih, kidaju

Goblini su sranje.

Slušam ih od 4-5 razreda osnovne. Ove godine sam ih slušao uživo u Šapcu. Jebu!

ja sam iz one ekipe što smo palili baklje, video si sigurno

Ja znam one najkomercijalnije i do jaja su mi... Riba moja slusa gobline, pa ja uz nju krenuo malo.