Prijava

Šta mislite o ovom tipu ljudi koji nemaju pametnija posla nego da traže pravdu za štatijaznamveć koga.Ja sam eto seljak pa mi objasnite čemu svrha svemu tome.Evo čitam ovo i prosto mi nije jasno kolki bolid moraš da budeš da bi na ovoj ladnoći ležo go na ulici zbog par veverica.A pritom ljudi koji nose bunde puca racku što se oni smrzavaju,tako da neće nikako pomoći sem što su ispali žešći mazohisti.A i ovih par lisica na kojim leže kako ih nije sramota životinju ubili da bi se oni izležavali na njima.
Elem imate li kod sebe neku kožnu il krznenu jaknu i da li bi prestali da je nosite zbog ovakvih protesta.
EDIT lolo zaboravi linak da stavim evo ga http://www.mondo.rs/s224559/Info/Hronika_i_Drustvo/MONDO_TV-_Polugoli_protest_u_Beogradu.html

Šta mislite o ovom tipu ljudi koji nemaju pametnija posla

bolid

Ето, онако укратко.

Мислим да је бесмислено, да има паметнијих ствари због којих би се требало митинговати. Оно што бих волео је да се заиста заштите врсте од истребљења, а за то да ли ће неко да убије неке животињке зарад крзна, оно... Не стресирам се превише.

Не носим ништа од тих крзнених, кожних ствари, али када би нашао неки ултра-кул гуњ, ала баја са слике "Велика сеоба Срба", уз'о би га одма.

Nek se nauše kurca.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/6/6c/Seoba_Srba.jpg

Начи, колико је овом лику топло! Још има брке! Прави бре мушкарац, а не ови данашњи шминкери... У које убрајам и себе.

Des pufnice baci neki kvalitetan post nemoj tako kratak.
Znam da dojaja znaš da se prepireš aj učini temu zanimljivijom:)

Ajd za neki minut, ali ovo je samo zato sto si me zamolio.

Krzno smrdi jer je ono deo tela, odnosno organ životinje koji nakon njene smrti truli i raspada se, što prouzrokuje smrad. Obrada, u kojoj se troše ogromne količine vode i hemikalija koje su često kancerogene, trebalo bi da uspori taj proces i ublaži smrad. Krzno „smrdi“ jer uzrokuje bol i smrt preko sedamdeset miliona životinja u svetu svake godine. Zbog krzna izumiru životinjske vrste, zagađuje se okolna, troše se dragoceni prirodni resursi, a uzgoj životinja za krzno znači dugotrajnu patnju živih bića.

Mrzi me da raspravljam o idiotima...

Životinje postoje da bi se jele i da bi se u njih oblačili. Jedino magarci se ne jedu, oni leže goli po ulicama.
Užasno mrzim ove stranačke "performanse" koji se organizuju u paketu sa gej paradama i protestima ljubitelja zabrane pušenja u kafanama u koje ne idu.

Dupli, to je uvreda, jebem ga.

Bilo me blam kad sam video onu glupost na Dnevniku, baš onako po srpski- seljački i sirovo sa sve kudravim ribama koje kao da su ispale iz filmova o Žikinoj dinastiji.

Tukao bi ih debelim crevom sveze zaklanog jelena po golim dupetima.

Ja recimo razmisljam o tome da se skinem gola za Petu kada bude dolazila ovde u januaru. Ovako nekako.
http://www.peta.org/b/thepetafiles/archive/tags/naked/default.aspx
Jes' da nista ne placaju, ali barem nekoj svrsi sluzi.

imam tri kozne jakne i boli me kurac za bufala koja su ubijena zbog njih. Moja sestra ima dve koje imaju zečje krzno na kragni, i porucuje vam da i nju boli kurac...

aj sad me malo smarajte sto mi sestra ima kurac (nema ali tako sam napisao kao da ima...)

duhovit si, nema sta. pravi si zezator

Не контам... голе пичке очекују да скидањем одеће док људи не престану да користе крзно неће постићи супротно?
http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/491/Zdravlje/992744/Vegetarijanci+imaju+manji+mozak%3F.html

Pufnice, jesi to mislila na mene da sam te uvredio? Ako jesam, bilo je nehotično, izvini, ali ja stvarno mrzim ovakva proseravanja.

Ovo sa ležanjem su uradili u ZG kad su upakovali jednu ženu i jednog muškarca u dva velika stiroporska tanjira sa folijom kao uzorke "ljudetine". Jeftini senzacionalizam koji nema veze ni sa umetnošću ni sa protestom protiv jedenja mesa. Ljudski mozak ne funkcioniše dobro bez animalnih proteina.

Lično smatram degutantnim i uvredom da mi neko sugeriše kako ja jedem ljude.

Znas, imati nedostatak vitamina b12 je moguce samo u ekstremno siromasnim zemljama gde gledaju da imaju sta da jedu, a ne koliko je to zdravo. Jako lako se postize minimalna doza tako da je to zestoko sranje.