Prijava

Jebiga Bushido, ovo je čak i meni bezveze...

Рипли, сумњам да је твоје виме по мом укусу :)

Kao da u 21. veku nemamo šta drugo da obučemo pa moramo da masakriramo životinje, kompleksaško iživljavanje. No svejedno, mi ovde kao ljudi nemamo prava kamo li životinje. Prvo bi trebali time da se pozabavimo.

GM, ne vidim nista o Oksfordu.

Видиш да су у праву.

LesTaT, ako ću već da ubijem kravu da bih je pojeo, zašto onda da bacim kožu kad mogu od nje napraviti cipele? Na primer, ja imam izuzetno lepu jaknu od jagnjeće kože. Mnogo je volim... :)

Ja ti protesta...
K'o kad bi' ja otišla na Aljasku da se bacim gola po ledu jer mi se uništava kulturna baština na Kosovu.
Dobro ne moram na Aljasku, mogu i u Kanadu. Mislim da je i Kanađanima srpska kulturna baština na Kosovu jako bitna stavka.

Ovo što je pufnica napisala za kancer ima smisla i uveren sam da bi ljudi više razmislili da znaju za to nego ovim besmislenim akcijama.ne vidim što bi ikog boleo kurac dal mrtva životinja visi na kaputu il trune u zemlji(sve dok se naravne ozbiljno ne ugrožava životinjska vrsta).I kako to da je društveno prihvatljivo da ljudi daju svoje organe i pomognu drugim ljudima a nije u redu kad se koriste životinje da bi se zaštitili od ladnoće.

ma treba samo klati! Trebalo je uleti neko sa unutrasnjom gumom od bicikla i UDRI PO GOLOGUZJI!!

samo poslednji post, inače me zaista pogađa sve ono što sam prethodno naveo... ja sam performer, umetnik, stalno kritikujem negativne pojave u društvu - ovo danas je golo govno od protesta... slika napravljena da svet vidi kako smo i mi kulturni, a ona sirotica leži dole i drhti i u očima joj vidiš pitanje "Kad će ova televizija da ode pa da ustanem i odem kući na topao čaj, jebem ti i stranku i drugaricu što me dovede..."

Elem, pretera ga sto i sam Brus rece, pa da se suzdrzim od toga sto bih im radio i probam da kazem nesto konstruktivnije na temu.

Dakle. Volim zivotinje. Veoma volim zivotinje. Ali to ne znaci da cu da podrzavam grupu egzibicionista koji nemaju pametnija posla u zivotu nego eksploatisu nekoliko golih kurvi umazanih krvlju i teraju ih da leze preko lisicijeg krzna. Oni su to krzno morali kupiti, pa makar im to posluzilo za borbu protiv onih koji su isto skinuli sa neke zivotinje i prodali im. Kapiram da su izdvojili finu svotu novca da bi platili to krzno kako bi ga iskoristili u svrhu koju vec sami forsiraju. Samim tim su na neki nacin i potpomogli prodaju krzna. Matematika je jasna. Sa druge strane, sve i da su krzno nasli na ulici, ne vidim da ce to promeniti svest vecine ljudi koji nose zivotinjsko krzno sa velikim gustom.

Dakle, cela akcija je sama po sebi glupa. Mnogo vise bi ucinili za zivotinje da su usvojili pse lutalice. Na kraju krajeva, ako im toliko smeta to krzno, kapiram da treba to da predoce i eskimima, zavaljaju im neku sintetiku i tako zarade neku kintu.

Smara me patetika. A ovo sto rade ovi kreteni je patetika.

Smara me patetika. A ovo sto rade ovi kreteni je patetika.

Upravo

Можда бих и имао мишљење да су рибе показале дојке, овако је сувише геј.

И још да додам, Украјинкама је три пута хладније па показују дојке, ове наше нису довољно посвећене циљу!

УКРАЈИНКЕ ФТЊ!

Mene je više dojmila vest koju sam pročitala otvarajući ovaj link
UHAPSILI GA JER JE UDARAO ČEKIĆEM
Što zbog tog niko ne protestuje? Ovo je Balkan i ovo su prioritetnije stvari kad već ljudi neće da protestuju zbog socijale?

Па што би протествовали због њега? Ко му је крив што је тукао? Сад треба да се бунимо и за такву багру?

mislim da ako vako krenu da ce prodaja pilece krvi da bude dobar biznis!

Главна питања која у својим стручним часописима и новинама отвара академска, медијска и културна елита у земљама транзиције, увезена су и зато готово потпуно ирелевантна за домаће друштво. Колико су за свакодневни живот домаћих радника, пита се Окраска, битна питања легализације марихуане или геј брака? Нимало. Али та питања постају доминантна не само у великим медијима, него и у часописима левице. „Феминисткиње (у Пољској – А. С) посвећују далеко више пажње проблемима лезбејских парова него, на пример, незапослености међу женама. Није ни чудо“, каже Окраска, „јер, у земљама из којих потиче новац за подршку феминистичких организација проблем незапослености и сиромаштва је неупоредиво мањи него у Пољској“. Исто се дешава и у области екологије. Енергија радника се усмерава на проблем фабричког димњака, не на дезиндустријализацију земље, а енергија незадовољних грађана на потребу доношења закона који кажњава лоше поступање са животињама, не на десуверенизацију парламента.

За све је у праву! Сем траве, наравно.

Kurac je to. Jebem ti svet u kome crv ima ljudska prava.

Па што би протествовали због њега? Ко му је крив што је тукао? Сад треба да се бунимо и за такву багру?

Ne, nego da se protestuje protiv nasilnika jer je jako društveno-prihvatljivo tući ženu.
Znaš šta je rekao ovde jedan drot ženi koja je zvala jer je muž pretukao- Ma nemojte ga tužiti, nije on za kaveza.
Prioritet je da ovi što trguju tim životinjama imaju posao a ne da ih zaboga zatvorimo jer smo neljudi prema činčilama.
:ne verue: