Prijava

Kurac bi radije išle gole nego nosile krzno u ovoj mojoj planinčini jebem im mater razmaženu!

Ne, Bruce, nego je dupli rekao IDIOTI, a sigurna sam da na Vuki ima ljudi kojima je stalo do ovih stvari.

Tukao bi ih po golim guzicama svezom govedjom zilom tek izvadjenom iz istranziranog goveda. Agresivno i strasno.

Ljudski mozak ne funkcioniše dobro bez animalnih proteina.

A ovo nema veze sa zivotom.

Научници са Оксфорда кажу да ниси у праву.

Gm, gde naucnici sa Oksforda tvrde da taj i taj procenat vegeterijanaca pati od nedostatka b12?

OK, to ne želim da osporim. Ako je nekom lepo da to radi, neka radi. Ono što je u večerašnjoj vesti čista glupost je izraz performans upotrebljen na RTS. Ovo je čista politička akcija (ne mora nužno biti stranačka).

I, da, autoritet sam za performans.

Šta mislite o ovom tipu ljudi ...

Да су бољи део људске популације .

Nagruvao bi ih animalnim proteinima i poslao tako gole da se u areni bore sa lavovima. Kako divno krzno ima lav.

Bushido, jesi i tvom tati zanimljiv ili samo mami?

Ја мислим да је дегутантно што те хај клас кураве користе "права животиња" као изговор да би се скидале и дизале себи популарност. Да им је стварно стало до животиња, кренуле би путем Бодил Јенсен.

Pufnice, sto odmah agresivno? Sto me sputavas? Ovo je tema na kojoj mozemo slobodno da izrazimo misljenje o pomenutoj manifestaciji. Hoces sniclu?

Ne sputavam, samo ne mislim da pises ista produktivno, to je sve. Necu, hvala.

ГМ, сви ћемо тебе да питамо како да се боримо за то у шта верујемо.

Па у вести, мајкуму. Уводни пасус.

Pa ni ja ne mislim da je produktivno lezati nag na ovu zimu i pokusavati da izlecis komplekse iz detinjstva. Dakle imam pravo da kazem sta mislim o doticnoj gospodi. Ja tebi nisam govorio da li si mi zabavna ili ne. Nisam ni citao sta pises. A kobaju? Kazu, ima puno proteina.

GM, ne vidim nista o Oksfordu.

Gurao bih im sveze odsecen penis divljeg vepra u gola dupeta. Zasluzuju zivotinjsku ljubav, kada se vec zrtvuju toliko.

Najbolje da ubijemo sve životinje, pa da vidimo šta će onda da nose.