Prijava

Jutros mi se desilo, pa može nekom da posluži:

Kosa mi se toliko umrsila jutros, da nikako nisam mogla da se očešljam, ni da izvadim češalj iz gnezda od kose! 20 minuta sam šprickala regenerator u spreju da bi se bar malo uljudila. Posle me glava bolela ko na ringli da sam ležala.

Gogo, imam rešenje! Moja frizura se napravi sama od sebe dok trepnem :))))

Meni glava bude ko zrno graška kad se ošišam kratko, mada sam se jutros nosila mišlju da ocečem to gnezdo i najnormalnije odem na poso sa "rupom NA glavi". :)

Класика. Гужва на мосту. :)

Сад сам се сетио шта је другар рекао разредној једаред.

-Разредна, мораћу да изостанем са задња два.
-Зашто?
-Милетић игра хокеј за репрезентацију, морам да му однесем пак у Пионир. вади пак из џепа и ставља га на сто
-Добро.

nikad nisam imo izgovore,kad pobegnem pobegnem i boli me kjurakkk

Jednom sam lagao da je na ulici ispred mene pala zena, bas tu blizu gimnazije, onesvestila se, pa sam ja pritrcao da pomognem i cekao hitnu. Dilkan od razredne poverovao, mada sam je mozda i smorio laganjem, pa digla ruke.
A onu iz srpskog sam lozio da zivim na 18km od skole, da imam bus u 8:30 i u 18:30, pa zato kasnim/izlazim ranije.
A smeo sam da "sahranjujem" samo one koji su vec umrli, bilo mi morbidno i ove.druge, pa sam za to provaljen.
Inace, u mojoj kuci su se slavile 3 slave, cale preuzeo, keva isto, a i deda je slavio letnju slavu kod nas. Budiboksnama.

аххахахахахаха

Смејао сам се Радјардовом посту, ово Цоино је срање.

Moj drugar je jednoč reko da mu je baba umrla i nije dolazio dva dana u školu (bajdevej i jeste ali prije nego što se on rodio). Kad mu je stari bio na informacijama par dana posle toga došla nastavnica i izjavila mu saučešće.

jebem li ga zasto mi je palo na pamet da napisem ovde, ali ovo je bio recimo razgovor sa nasim nastavnikom matematike za te slave.

prof: gde je Savić?
neko: slava mu.
prof: slava mu.
svi: SLAVA MU.

prof: gde je Savić?
neko: slava mu.
prof: slava mu.
svi: SLAVA MU.

Nisam to rekao.

Meni je razredna računala na kraju srednje da sam imao 37 baba i 41 dedu.

хехе Целте, а јесте одговарали професору на питање "Кога нема?" са "Сви га имамо"?

хехе Целте, а јесте одговарали професору на питање "Кога нема?" са "Сви га имамо"?

.

tupave srednjoskolske fore :)

Jebacu pusi kurac govno kosjericansko, nabijem ti slobodin usisivac u dupe debelo :*

KO SI BRE TI DA SE JA TEBI PRAVDAM??

Kod moje razredne nije imalo izgovora, samo opravdanje s pečatom i potpisom doktora, crno na belo. I nikad nije opravdavala jedan ili dva časa, jedino ceo dan ako ne dođeš.
I ja šta ću, ne dođem ceo dan...
S tim što sam ja falsifikovala jedno 95% tih opravdanja koja sam joj donosila. Tipa u Pejntu obrišeš datum i odštampaš štampačem u boji, pečat dođe ko bombonica. Ima i teža varijanta (ako nemaš štampač u boji), uzmeš žilet i izgrebeš sa papira mastilo kojim je napisan datum, ili izgrebeš i ime, ako nije tvoje opravdanje i upišeš drugo po želji. To je malo pipav posao, mo'š da probiješ papir, al' isplati se.

Imala sam sad u četvrtom jedno 150 opravdanih i 18 neopravdanih, mašala. :D

e zvao me bas sad linc da snimamo novi film, pa ako mogu...? :pokazuje palcem na izlazna vrata: