Prijava

Potcenjena je porodica, najviše majke. Domaćice su potcenjene. Razgovor sa samim sobom je potcenjen :) Sava je potcenjena, plivanje u Savi je potcenjeno. Putovanje vozom je potcenjeno. Čovek koji zna da zakolje svinju i kokošku je potcenjen.

Potcenjena je porodica, najviše majke.

+232
То што раде мајке је непроцењиво. Ја се својој дивим. Зато гледам да јој што више ставим до знања да ценим то што ради.

Putovanje vozom je potcenjeno.

Ја обожавам да путујем возом. Путовала сам летос до Цг, јес да се одужило путовање пошто су нам шине го курац, али стварно сам уживала. :)

Čovek koji zna da zakolje svinju i kokošku je potcenjen.

CARE!!!

То што раде мајке је непроцењиво. Ја се својој дивим. Зато гледам да јој што више ставим до знања да ценим то што ради.

Isti slučaj :)

Ја обожавам да путујем возом. Путовала сам летос до Цг, јес да се одужило путовање пошто су нам шине го курац, али стварно сам уживала. :)

Meni uvek bude muka u autobusu, dok u vozu nikada. I uvek sretnem zanimljive likove dok putujem :D Jednom sam putovao na more vozom, to je bio pakao.

прецењена је пичка.

Meni uvek bude muka u autobusu, dok u vozu nikada. I uvek sretnem zanimljive likove dok putujem :D Jednom sam putovao na more vozom, to je bio pakao.

И ја исто увек упознам лудаке. :Д Ове године срела неке Немце, продужили из Гуче на море. :) А волим онако да протурим главу кроз прозор и гледам оне пределе. Уживанција.

Ненад Јовановић је поцењен!111
http://www.youtube.com/watch?v=WwfW21ikyao

Skromnost je potcijenjena. Precijenjene su sveznalice.

Meni je to jedan od retkiju izvora optimizama, a i zaista je poučan žanr. Zašto to ne stavljaju u lektire, a ne ono Šekspirovo đubre?

Nemoj tako, ja obozavam Sekspira, to nije djubre. A sa druge strane obozavam naucnu fantastiku (da stvarno je volim, a zasto, vidi pod moj otac). Mislim da i ima nesto naucne fantastike u lektiri, ali obicno neka glupost. Sekspir, zato volim pozoriste.

али испадаш кретен ако поредиш филм и позориште, само зато што се у оба формата глуми! :)

Za Boga, ne kazem da je film los, ali je precenjen, dok pozoriste umire. Iskreno, mnogo vise se uzivim u pozorisnu predstavu, nego u film. Ne mislim nista lose o filmu, ali ipak, sve je pocelo od pozorista :)
Takodje, mislim da neke teme ne mogu da se obrade u predstavi dobro kao u filmu, kao krimici, neki trileri i tako dalje... Ali sve ovo ostalo, komedije, tragedije, pa i drame, to se svakako bolje predstavlja u pozoristu!

Pa u tom smislu možeš. Al' je devojka htela da kaže da je ovo potcenjeno, a ono drugo nije, a ne šta je bolje ili ne. :)

Amin! :)

потцењена моја тема с гифовима, у старту :'(

Meni se svidja, a ja nisam talentovana za pronalazenje slicica na internetu :(

Skromnost je potcijenjena. Precijenjene su sveznalice.

+1

Putovanje vozom je potcenjeno.

+7354642

Meni je to jedan od retkiju izvora optimizama, a i zaista je poučan žanr. Zašto to ne stavljaju u lektire, a ne ono Šekspirovo đubre?

Шекспир је краљ, а у школама је проблем то што наставници не умеју да га предају, или га предају офрље, и тако га огаде и деци. Уосталом, као и са свим могућим градивом. Ни ја нисам волео Шекспира док нисам дошао на факс.

Šta ja znam, to je možda jedan od onih pisaca koje tek kasnije počinješ da shvataš. Ali ipak, Romeo i Julija je jedna od najdosadnijih knjiga koje sam čitao, a nisam ih baš malo pročitao.

Nego, jel' istina da je on toliko slavan zato što je engleski melodičan i/ili neprevodljiv na neke jezike? Baš sam nešto čuo od keve o tome, ali nisam siguran.

Romeo i Julija nisu moje omiljeno Sekspirovo delo. Procitaj Mletackog trgovca. Mnogo kvalitetna knjiga. A ako volis istoriju, procitaj Henrija (bilo kog, V ili VIII), a ako si ocekivo neku jacu romantiku u Romeu I Juliji, ili ti se ne svidja bljutavost, il sta vec, onda procitaj koji sonet, oni su mnogo romanticniji. Moja omiljena Sekspirova dela su Hamlet, Magbeth i Mletacki trgovac. A ako hoces malo da se uputis u Sekspira kao osobu, procitaj knjigu Bila Brajsona ,,Sekspir,,. Mislim da ima i na srpskom. Mnogo fino delo, svima predlazem.

Moje misljenje.

Romeo i Julija su precenjeni.
Potcenjen je Magbeth.

P.S. Na ovoj tastaturi nemam nasa slova, oprostite :)

Потцењен је Крис Риа (Chris Rea). Много је потцењен. Са таквим хитовима требало би да буде популарнији од Стинга.

Blagodarim, potrudiću se. :)

Потцењен је Крис Риа (Chris Rea). Много је потцењен. Са таквим хитовима требало би да буде популарнији од Стинга.

O, hvala Bogu, pa se neko setio i njega. Mnogo ga volim, bila sam i na koncertu u Areni sa caletom...

Gospode, stvarno, ima on mnogo lepsih dela :) Vredi

Potcenjena je Tanita Tikaram.
Precenjena ja Madona. Mada i ona ima koju dobru pesmu.

ПрваДамо, пропустио сам тај у арени али сам после ишао у СЦ. х))
Генијеее, обожавам га. х)

Али ај да му рачунамо само мега-хитове, опет их има бројчано више (и истог ако не већег квалитета) од нпр. тог горе поменутог Стинга.

Precenjena : forma
Potcenjena : suština

Nemoj ni Stinga da diras, on je svetski Balasevic, samo za razliku od domaceg, njega volim. Ali Kris Rea jeste car. Kako volim Road to hell, pa to nije dobro. Mogu ceo dan da ga slusam, ali eto, Stinga ne mogu.