Prijava

Какав црни шејтупего, ово скида рибе:

http://www.youtube.com/watch?v=-aoD2cXM3Dc

ahahhaahahahah
Stefke pa ti nisi normalan.... ja sam se osjećala totalno kjut slušajući ovo.... hahhahahahha

jebeš mu ga, da la bi ja momku kad bi mo ovo odpjevo.... ahhahahaha

Pa Burzume, radije bi izasla sa tobom, nego sa likom koji voli Ai Se Eu Te Pego! :)

Костићу, заљубљени човече, срећна ти слава! :) А на песму, лолчина.

dala bi ja momku kad bi mo ovo odpjevo

Сажаљење фтњ.

hahahhahahahhahahaha
šta ću jadna kad sam zaljubljena žena pa sam ziljava do beskonačnosti :DDD

hahahhaa... ma nisi, barem to nije do zaljubljenosti. inace bi ja sada ovde vristala u glas ,,Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego,,
a bogami, ne radim to :)

Реално, ако је у стању толико да се понижава, то је најмање што можеш да урадиш. Риспек.

Реално, ако је у стању толико да се понижава, то је најмање што можеш да урадиш.

hahahahahahahaha eeee ima pa i ovo :)))

OVO JE JEBENI LJETNJI HIT http://www.youtube.com/watch?v=DXjDmeR2rGY
SUKNJA GUZU ČUVA, DOK PO PIČKI DUVA!!!

Onolko pičaka na koncertu a pevač garant muželožnik čim ovo peva
E živote lutalico

То Саншајне!Ја мислио народ заборавио на мајку Мелансиу ... ВАИ ВАИ ВАИ ....

То Саншајне!Ја мислио народ заборавио на мајку Мелансиу ... ВАИ ВАИ ВАИ

Jedna jedina <3

A šo se ove pesme tiče jednostavno ništa posebno.. Ja sam sluš'o onu Zaz jednu deset puta i posle me smorila, al ova pesma je gola kurčina..Nekako mi je portugalski šit jezik..

Sad kad sam pročitao prevod liči mi na nešto što bi neki kvazinarodnjak a la Milan Stanković mogao da obradi.

Koja pedofilija ccc

Koje sranjo od pesme. Al zato Melansia... TIPO SINTURINJA FINA O POPO ŽEŽE GANĐI VAI VAI VAI

Ovo su neki brazilski narodnjaci...

Vidim da kenjate po pesmi, ali da znate da cete pomocu nje doci do picke, garant biste je zavoleli cak i vise od Kostica. I meni deluje da ce sa ovom pesmom moci da se navataju neki picici na foru zilja, i iskoristicu to. Cilj opravdava sredstvo lolo.