Prijava

Možda ne bi bilo loše uvesti novu, slobodniju formu pisanja na sajtu. Format bi bio kao post na forumu, znači embed slika, citata po volji. Vidim raspisali se ljudi na tarzaniji pa možda bi neki i ovde pisali :) Ili bi to bilo dodatno (čitaj posteri) razvodnjavanje sajta?

Blogeraj? Au kako bi tek onda letjele prozivke.
Ovo ti uvedi kao treću formu, ni poster ni definicija nego miksovano.
http://vukajlija.com/forum/teme/36434-gif-ovi-pro-level

Све док нема смајлија и осталих зиљавих гована, може. Удри.
Е, кад си већ ту да ти кажем да сам претходна два дана покушавао поставити постер, није могло, сморио сам се и одустао. Па види има ли каквих багића.

@aurora072 za to neću ni da pitam ;)

@Nikola! prosek je nebitan i u sledećoj verziji (uskoro) će biti izbačen.

Faco verovatno je do veličine slike.

Kaizene, deder pojasni malo.

moze, sto da ne.
ali s obzirom da preljeva i u definicijama i u posterima, mozda bi bilo pametnije prvo rijesiti taj problem, prije nego uvedes jos jedno mjesto dje ce da preljeva....

StrajaKg pa realno neke definicije su skoro eseji :) možda je bolje da postoji zasebna forma za takve stvari a da definicije zaista budu definicije. Uživam ja i u jednim i u drugim ali mislim da je bolje da budu razdvojene jer je dinamika konzumiranja različita.

sedplas ne razumem, pojasni.

Ел ће и то да се оцењује и иде у скор као и дефиниције?

U tom slučaju šta znam...ali vidim da me je sedpals pretekao, čoveče toliko ljudi bi da bude mod, daj ljudima da brišu, ja se inače ne družim sa ljudima sa sajta, jer ih je malo iz Kg-a, ali zato ovi koji su posetioci jednoglasno tvde da je klinčadija preotela sajt. Hajde to da rešimo nekako, verujem da nam je svima u interesu.

Може, те назови дефке су у ствари причице и за њих правиш посебан систем?

Faco verovatno je do veličine slike.

Онај осјећај када размишљаш хакерски, а не размислиш о елементарном :)
Провјерићу да ли је то иако вјероватно није, али сам свеједно коњ што се нисам сјетио раније.

ok, za postere bas i ne znam, nisam ulazio tamo jos od februara-marta, ali kvalitet definicija je opao, a tako i citanost. zbog velikog broja losih definicija, ljudi se ne usudjuju da citaju kao ranije, pa zbog toga mnoge dobre defke ostaju zapostavljene i zatrpane glupostima jer je ljudima muka da ih traze.
po meni je to problem koji bi trebalo da bar pokusas da rijesis pa tek onda da vidis sa uvodjenjem tih novih zajebancija.
ali sta ja znam....

Može, slažem se.. Da se uvede dodatna forma neka...
Samo jedan predlog kad si tu:
Da se poster ne odobri sam. Neka stoji 2 sata u neodobrenim pa ako ga moderator ne odobri da i ne bude odobren, ili neka se obriše..Mišljenje ?

I kad već kontaš mijenjati može li se u sljedećoj verziji naći na profilu Moje TOP3 def. opcija a oduzeti pravo da sad svako svaku svoju može staviti u omiljene.

Kul fora, može. :)

А како би се то звало?

Ajde da brejnstormujemo naziv za tu formu :) Meni pada na pamet "tekstovi", "priče" i "eseji".

Što se tiče lošeg kvaliteta i nemoderacije stvar je da sam totalno preokupiran novom verzijom (koja će biti hit! ;). Kada to izbacim srediću mod tim i uvesti bolji sistem prijave lošeg sadržaja.