Prijava

Хазард, поени су ту, можда и пресудни по квалитету и улагању труда у писање дефки. Например. свако ће пре узети да ишчита Страју са скоро 100 000 поена, него мене са три хиљаде и нешто или колико већ. Нисам се можда ја лепо изразио у претходном посту. Исто је тако наш цењени аутор ресеивор дог, који је на другом месту, написао око две хиљаде дефки, нормално је и да ће имати бољи скор. Све то значи.

Uvedite ovo, ima par autora koji pišu samo takve stvari.
Npr. Kurajberova saga o romulancima je dušu dala za to.
A hazarde, RD piše daleko bolje defke nego straja, uspeva i dalje da definiše svež sleng, što cenim.

Koliko sam ja uspeo da snimim situaciju Vukajlija je odavno prestala da bude samo rečnik slenga. Potrošio se sleng i tu su stvari zapele. Međutim divno je što se na Vukajliji definišu i društvene pojave, obične ljudske navike, banalnosti i sitnice iz života, šabloni iz detinjstva i mnoge druge stvari koje nisu sleng. Ove definicije su i proslavile sajt, a takve definicije nisu kratke i zahtevaju tekstualni pristup.

Sa druge strane pogledajte ko su najpopularniji autori na sajtu. To su pre svega ljudi koji pišu malo duže definicije, Kafka, Amantino, Burzum, Zmia, Marks, Vehbija, Euglena, Blek, Frenki, Cepač ... i izvinjavam se onima koje nisampomenuo a ima ih još.

sajt jednostavno mora da evoluira. Jedna vrsta "goriva" je na izmaku i potrebno je dodatno "gorivo" da bi se kretanje nastavilo. Sleng puritanci neće biti uskraćeni i oni mogu nastaviti sa obogaćivanjem Vukajlije u tom smislu. Međutim, ima ljudi koji stvarno mogu da doprinesu zajednici Vukajlije kroz formu teksta koja bi bila zvanično priznata i kategorizovana na ovom sajtu.

Sajt mora da diverzifikuje. Zreo je za tako nešto. Osim toga, diverzifikacija se nameće i kao nužna potreba.

Prosrao sam se za desetku.

Slažem se sa Absentom, prosrao se za desetku. Ali vrlo kvalitetno, pretposlednji pasus sumira sve ono što smo pričali ranije: sajt mora da evoluira, sve što ne napreduje propada.

Револуција може да крене! Требало би правити те посебне ставке, нарочито есеје и кратке приче, на вукајлији има доста добрих аутора поета и треба им помоћи да се афирмишу. :)

Ovo zaboravih, Kaizen je pogrešio što tako nešto nije uradio ranije, a mogao je. Dozvolio je da mu se autori, i to oni najbolji, presele na druge lokacije. I pored toga, mislim da nije kasno jer Vukajlija ima veliki kredit i kapacitet za nadoknađivanjem propuštenog.

свака иновација је добродошла, хајде да видимо како ће да шљака, па да тек онда судимо и пресуђујемо.

Ok, hvala još jednom svima. Lock.