Prijava

Stavi kategorije.
Autor kad napiše definiciju da štiklira kojoj kategoriji ona pripada: sleng, esej, kratka priča, recitacija, šaljivi skeč, bajka, svakodnevni predmeti, skočko, skočko, karo, karo, asocijacije (smisli nešto jbg).
Kad korisnik uleti među definicije a ti padajući meni - ako hoćete sleng kliknete tojo, ako oćete eseje kliknete tojo....
Ukineš prosjek i bodovanje, staviš da se autori rangiraju po datumu registrovanja (ili po vremenu provedenom na sajtu, pih), ostaviš ocjenjivanje, najbolje ocjenjene nek idu u vrh, niko se neće boriti za naslovne (jer su naslovne automacki više bodeva, bolji prosjek, veći kurac čitaj pička).

:D

Uživam ja i u jednim i u drugim ali mislim da je bolje da budu razdvojene jer je dinamika konzumiranja različita.

I ne samo zbog toga. Redovno doživim teški napad blama (onog transferisanog) kad vidim da neko sastav sa pismenog promoviše u definiciju. Ne pišu se samo definicije i to je dobro ali je bez veze ono što nije definicija, koliko god bili fleksibilni u definiciji definicije, nazivati definicijom.

А што је уопште потребна та нова форма? Мислим и овако ми ништа не смета да напишем колко оћу:)

Dobro Kaizene samo reci kad će to biti da znam da se ne nerviram bzv. Ta nova verzija.

Što se tiče lošeg kvaliteta i nemoderacije stvar je da sam totalno preokupiran novom verzijom (koja će biti hit! ;). Kada to izbacim srediću mod tim i uvesti bolji sistem prijave lošeg sadržaja.

drzimo te za rijec lolo

Što se tiče lošeg kvaliteta i nemoderacije stvar je da sam totalno preokupiran novom verzijom (koja će biti hit! ;). Kada to izbacim srediću mod tim i uvesti bolji sistem prijave lošeg sadržaja.

A taman me smorio sajt, sad moram čekat novu verziju :D

Pravi gazda. Ta duža forma pisanja meni ne ide baš, jebi ga glup sam, al' ima autora koji odlično pišu te nazovi sastave, al' ljude mrzi da to čitaju, pa otud i slaba ocenjenost, a ima tu odličnih pisanija.

Dobro Kaizene samo reci kad će to biti da znam da se ne nerviram bzv. Ta nova verzija.

Bukvalno za nedelju, dve.

"Pismeni zadaci" ? :-)

Možda je pravo ime...

drzimo te za rijec lolo

Samo da ga na kraju ne uhvatimo za nesto drugo.

Tito skuvao svinjsku
Stavi kategorije.
Autor kad napiše definiciju da štiklira kojoj kategoriji ona pripada: sleng, esej, kratka priča, recitacija, šaljivi skeč, bajka, svakodnevni predmeti, skočko, skočko, karo, karo, asocijacije (smisli nešto jbg).
Kad korisnik uleti među definicije a ti padajući meni - ako hoćete sleng kliknete tojo, ako oćete eseje kliknete tojo....
Ukineš prosjek i bodovanje, staviš da se autori rangiraju po datumu registrovanja (ili po vremenu provedenom na sajtu, pih), ostaviš ocjenjivanje, najbolje ocjenjene nek idu u vrh, niko se neće boriti za naslovne (jer su naslovne automacki više bodeva, bolji prosjek, veći kurac čitaj pička).

potpisujem sve!

Па Курде које годиште је почело да пише, то и јесте прави назив лололо

Нова верзија је увијек добра ствар. Кад би могла сваки мјесец по једном нова да буде.
Две недеље мира и тишине кад левати протестно напусте сајт (јер им се не свиђају нове ствари), па све док се не врате.
Милина. Можемо и неко јање окренути.

Против, као што си сам некад рекао. Сајт је успио јер је једноставан. Не треба тих кураца још.

Ja se najviše slažem sa ovim što je aurora predložila, da se uvede nova forma, gif-ovi ali sa pisanjem, ova tema što je aurora linkovala.
Mislim da bi neka podjela definicija bila bolja nego uvođenje bloga. Al meni svejedno...

Tito skuvao svinjsku
Stavi kategorije.
Autor kad napiše definiciju da štiklira kojoj kategoriji ona pripada: sleng, esej, kratka priča, recitacija, šaljivi skeč, bajka, svakodnevni predmeti, skočko, skočko, karo, karo, asocijacije (smisli nešto jbg).

Слажем се

Ја бих оставио овако како јесте, плус картица ЕСЕЈИ. Штиклираш да је есеј, и појави се само у картици ЕСЕЈИ. Ако би морало нешто по питању дугих дефки да се уради.
Мада, да се ја питам, увео бих регистровање по препоруци, мораш да знаш неког са сајта да би добио приступ, ко на приватним торент сајтовима, и онда не може свака будала да пише. Ал капирам да нема леба од тога.

А како бих класификовао своје дуже недефиниције-зајебанције што пишем са дуплог? Греота да оду само у есеје, неће народ читати, а изашло пар комада на насловној.

Мада, да се ја питам, увео бих регистровање по препоруци, мораш да знаш неког са сајта да би добио приступ, ко на приватним торент сајтовима, и онда не може свака будала да пише. Ал капирам да нема леба од тога.

Е ово је паметно. Ако желиш да пишеш дефке мораш добити позив од аутора бубам у топ1500. Ако аутро који те је позвао 3 пута доведе будалу губи право на додавање. А постерџије и даље слободно :)

Можемо и неко јање окренути.

+1