Prijava

Газда, ја мислим да би "Текстови" били најбољи назив. А што се тиче ГИФ-ова, то се мора урадити, али без да носи поене, превише ће их бити, сви су наложени на то, и није их тешко правити, док већ дефиниције нису за свакога. Поентажу само за дефиниције. Што се тиче нове верзије, жељно се ишчекује.

ЕДИТ:

Ако желиш да пишеш дефке мораш добити позив од аутора бубам у топ 1500. Ако аутро који те је позвао 3 пута доведе будалу губи право на додавање. А постерџије и даље слободно :)

+10000

Mislim da ni otvaranje još jedna opcije samo sjebalo i ovako slabo ocenjivanje. Posebno novih autora. Možda ako bi ti tekstovi bili tako postavljeni da ne mogu da se ocenjuju, samo ne znam koliko bi se onda čitali uopšte.
Bolje je kada je sve ovako sažeto, ako se previše razvuče samo će da se dođe do polovičnog rešenja. Bolje sedeti celim dupetom na jednoj stolici nego sa pola na dve jbg.

Može da se zove kao i većina pismenih zadataka, npr. "Bio je lep i sunčan dan" ili "Jednog lepog dana..."

Криво ми што нестаје олд скул...
С друге стране, боље је мало категоризовати, тако да ће бити више де факто дефиниција међу дефиницијама...
Тако да сам ја некако судржан што се тиче овога, још увек... Ионако сам овде нико и ништа...
Што се тиче имена, то је већ тешко, можда нешто као есеј, или тарзанија лол....
Али стварно треба да се уведе неки тест пре регистрације или тако нешто...

Dobar je ovaj predlog al ovo mi se ne sviđa:

Мада, да се ја питам, увео бих регистровање по препоруци, мораш да знаш неког са сајта да би добио приступ, ко на приватним торент сајтовима, и онда не може свака будала да пише. Ал капирам да нема леба од тога.

Predložio je neko ovo pre jedno godinu dana ni onda nisam podržavao jer kvalitet treba da se rešava na druge načine,ažurnijim moderisanjem i recimo da definiciju mora da odobri mod (slično kao i za postere) kontam da kad im ne objave 10,15,20 definicija da bi sami odustali i otišli.Ovako bi sajt ostao bez dosta kvalitetnih autora.

Ја иначе волем да пишем романе, или те есеје штагод. Свиђа ми се концепција, али не би требало да буде сто врста типа скеч каро пик херц кратки есеј дуги есеј јер онда би аутори имали проблема у самом конфигурисању шта је шта (неко и даље не зна појам дефиниције).
Кајзене, стави ти те есеје или штагод, и недај свакоме да уђе да пише јер би ту било свега и свачега, и препуцавања и томе слично.

и недај свакоме да уђе да пише јер би ту било свега и свачега, и препуцавања и томе слично

OVO OBAVEZNO samo provereno dobrim autorima koji znaju da pišu duge definicije tipa burzum il zmia

OVO OBAVEZNO samo provereno dobrim autorima koji znaju da pišu duge definicije tipa burzum il zmia

i šta dođe neki novajlija koji ubija sa tekstovima, bolji na primer od ovo dvoje zajedno, a ne može da piše jer je dozvoljeno samo proverenim autorima. A ko bi bio dovoljno kompetentan da kaže ko je proveren, a ko ne?

Мада, да се ја питам, увео бих регистровање по препоруци, мораш да знаш неког са сајта да би добио приступ, ко на приватним торент сајтовима, и онда не може свака будала да пише. Ал капирам да нема леба од тога.
Е ово је паметно. Ако желиш да пишеш дефке мораш добити позив од аутора бубам у топ1500. Ако аутро који те је позвао 3 пута доведе будалу губи право на додавање. А постерџије и даље слободно :)

Ovo je njesra teško. To nije nikakva garancija da bi se na taj način registrovali samo kvalitetni autori. A i iz mnogih drugir razloga je glupo.

kvalitet treba da se rešava na druge načine,ažurnijim moderisanjem i recimo da definiciju mora da odobri mod (slično kao i za postere) kontam da kad im ne objave 10,15,20 definicija da bi sami odustali i otišli.

Ovo je jedino rešenje. Nikakvo pametovanje sa testovima pri registraciji ne bi pomogli. Samo ovo.

i šta dođe neki novajlija koji ubija sa tekstovima, bolji na primer od ovo dvoje zajedno, a ne može da piše jer je dozvoljeno samo proverenim autorima. A ko bi bio dovoljno kompetentan da kaže ko je proveren, a ko ne?

Ništa nek napiše par dobrih dugačkih definicija i mod mu da mogućnost i mirna bačka kad bi svako mogao da piše tamo došlo bi do masovnog spema glupostima

kad bi svako mogao da piše tamo došlo bi do masovnog spema glupostima

deza vu

Можда да стави да ти треба одређен број поена да би писао те есеје или како ће већ бити названи... Јер ако, као што кажете, дође новајлија који јебе кеве и савија сарме са тим есејима, знаће и да напише неке добре дефке па да улету у те есејске масоне...
Типа 100-200 бодова.

i recimo da definiciju mora da odobri mod (slično kao i za postere)

ovo je jedini nacin da defke dobija ponovo na znacaju, zalosno je kad ti defka bude ocjenjena svega 3-4 puta (posebno kod nas manje popularnih autora koje slabo ko prati)

e da, kad je već tu ovaj vlasnik ovoga, jel može da uradi nešto po pitanju pregledanja tema. Recimo neka tema ima 167 stranica, a meni treba baš nešto što se nalazi na 90oj stranici, i onda moram da šaltam skroz do 90 manuelno. Jel bi moglo da se ubaci nešto kao ''idi na stranicu br..''

e da, kad je već tu ovaj vlasnik ovoga, jel može da uradi nešto po pitanju pregledanja tema. Recimo neka tema ima 167 stranica, a meni treba baš nešto što se nalazi na 90oj stranici, i onda moram da šaltam skroz do 90 manuelno. Jel bi moglo da se ubaci nešto kao ''idi na stranicu br..''

Klikni na stranicu u kojoj se nalaziš i u adres baru izmeniš zadnji broj :)

Већи анихилаторски тим и то ти је.

Паре од ктиторисања за плате анихилаторима!! Здравствено осигурање анихилаторима!

Koje komplikovanje vec zakomplikovane situacije. Ne razumem sta ce nam to uopste? Bukmarkuj dug tekst ako naidjes na njega, a ne ovako em sto ce biti sporije em ce se manje citati obicne definicije. Po meni, sranje.

Све се ово своди опет на причу полумодова неких. Увијек се долази до истог закључка, да ови сад модови не могу да обришу сво говно са сајта. Требају неки који су стално на сајту да бришу и сређују :)

Za protiv spema su tu moderatori. Da rade svoj posao umjesto da odabiru definicije svojim simpatijama i drkaju jedni drugima bilo bi manje sranja (izvinte na izrazima, al' ja se tako izražavam, malo sam nekurtulan). Već trenutno većina modova liječi neke sujete i ispravlja krive Drine po forumu. Pfffff.

Podržavam predlog.

A nije loša ni ideja da ispod svake definicije može da se štiklira kojoj kategoriji pripada, samo da se kategorije lepo zamisle tako da stvarno imaju smisla, onda u profilu obeležiš koje definicije (ne)želiš da ti izlaze na spisku najnovijih. Ono šta mi trenutno pada na pamet: sleng, lokani izrazi, poznate ličnosti, društvene pojave, razno ili već tako neka podela.

a ne ovako em sto ce biti sporije em ce se manje citati obicne definicije.

Али неко можда воли да чита кратке дефиниције, а не воли дуге.