Prijava

Hvala što si mi odgovorila, Eklipso. Mnogo mi je lakše sada :D

Brdo devojaka stoji: Odaberi najruznije, ne mora bas najruzniju ali neku predposlednu ili trecu najruzniju. Ovde ti se sanse za muvanje boljih komada povecavaju.

http://boards.fightingamphibians.org/fff/src/130679695238.gif

e kako bi padali banovi na ovoj temi, da sam JA moderator...

DABOGDA NIKAD NE JEBALI, KAD ČOEKU SPEMUJETE TEMU!!!

Ne spemuju, ucestvuju. :)

dobra tema samo je usrali oni spemeri

Валуев, мораш у мало сажетијој форми те савете. Стварно испадне да је лакше дркати него прочитати све оно.

Malo cu da uredim sve hronicki(EDIT posto sam nepismen, hronoloski), ovo sam samo nabacao. Ovo je samo trenutno iz glave onako na brzinu. Ima tu jos par caka samo da se svih setim. :) Bice gotov post do sest veceras, taman na vreme, ko procita i primeni, ne gine mu jebacina. :)

PS

sad za male savete ne pitajte, nisam ja ljubavni terapeut. :)

Malo cu da uredim sve hronicki, ovo sam samo nabacao.

HRONIČKI - http://media.tumblr.com/tumblr_lrq5kmwVOp1qfff9p.gif

Можда је мислио на Хронику. Судећи по досадашњим тактикама, сигуран сам да је ТО!

DO KURCA! Obrisah prvi post, ako moze mod da ubaci ovo na pocetak. Hvala.

Odlucio sam da podelim svoje "znanje" sa Vama. Postujem na forumu Vukajlije, jer smatram da ovde ima najvise mladih ljudi, ljudi koji su mi publika, ali i koji su jako kriticki nastrojeni. Dakle o cemu je rec.

Jos jedan dan, jos jedna seka

Da ne duzim, radi se o tome kako da na najlaksi nacin dodjete do sto vise pripadnica lepseg pola.

Postovi su dugi i ako te ne zanima ne citaj, ali onda neces CITATI, ako vec CITAS na redovoj bazi ne moras da se zadrzavas ovde.

Lep si, ruzan si, imas veliki stomak, studiras, ides u tesku srednu skolu, mnogo pijes, pusis, ne kupas se redovno, previse se picanis, nemas para, imas para, crn si, plav, imas mali ili ogroman posle ovih postova nece biti vazno.

Uvodni savet:

Posto verovatno nemas neku prodju kod riba, treba neko da te usmeri. Gde traziti devojke, zavisi od toga kojoj starosnoj grupi pripadas, univerzalno je pravilo, zajebi sta ti pricaju u knjigama da treba da gadjas picke gde god stignes, moj savet je MRAK! Kada padne mrak ljudi drugacije razmisljaju, probude se skrivene zivotinjke u njima. Naravno ljudi izlaze po mraku, piju, drogiraju se i jebu se po ulicicama, jedino ako nije zima, a i onda se snadju.

Najvaznije pravilo, ako ne mozes da dodjes do ribe jeste, PROMENI DRUSTVO U KOJEM SE KRECES. Trebace malo vremena, ali isplati se. Ne znaci da treba da zanemaris ortake, vec da promenis sredinu. Kada te niko ne zna, tada si spreman da pocnes i to kako god ti odgovara.

Ne muvaj ribe koje te znaju, prvo ako se obrukas sa nekom koja te ne zna niko nece saznati, a ako te vidjaju sa ribama koje opet niko ne zna skace ti cena kod ovih koje te znaju.

Pravila:

1: Nauci se da skupljas korpe. Sa korpama koje budes pokupio moci ces da otvoris MEGAMARKET. Boli te kurac.

2(NAJVAZNIJE): Ne postoji zena, ma koliko debela, brkata, odvratna bila koju ne bi jebao i otkinuo od kurca.

3: Zajebi lepe ribe, ruzne su blago.

4: Opijaj se slobodno, ne mozes bas da jebes gabora na suvo. ALI! Napi se taman toliko da umrtvis onaj prvi refleks za povracanje kad ljubis i obljubljujes ruznu, ali toliko da i dalje moze da ti se digne.

5: Smej se. Lepo si raspolozen. I boli te kurac.

6: Zajebi ortake, ti si usamljeni kauboj u preriji ona je deva koja je vredna tvoje paznje. ZNACI ZAJEBI MUVANJE U PARU! SAM! SAM SI SE I RODIO!

Priprema za stetu:

1. Krenuo si u picarenje.

2. Na tebi je kao ces se obuci, dal ces se brijati, dal ce stvari biti ciste... Najvaznije je da ti ne smrdi iz usta, i da bas ne zaudaras na znojcinu, ostalo je na tebi, samo je jako vazno da se u tvom pakovanju koje se sebi odabrao osecas relaksiran.

3. Zajebi skupe klubove, tamo nikad neces proci ako nemas love, ako imas ne treba nista da citas, bukvalno.

4. Nasao si mesto na kome ces se veceras skrasiti, pice ne kosta puno, a ima i dosta mladih ljudi.

5. Pocni da pijes. Prestani kad budes na onoj tankoj liniji izmedju pijanstva i trezvenog stanja. TU GADJAS!

6. Osmotri "potencijalne" jako je vazno da ih imas par i da se medju sobom ne vide. Kasnije ce to biti jako vazno.

(Par saveta za odabir:

Dve devojke stoje, jedna gabor druga bomba, bombi je neko prisao da je muva, gaborka se smara pored nje, pusti je da malo cami sama i posle dva minuta pridji. Sanse 78,90%. Lepa ce ionako da ispali tog kretena, a ti ostajes sa svojim ulovom. Zene su sujetne, em ce joj ego porasti em ona mrzi svoju lepsu drugaricu iako to nikad nece priznati.

NAJVAZNIJI SAVET: Nikako ne obracaj paznju na drugaricu, ulov ti je sad centar sveta. I tu dobijas poene, ako drugarica nesto pocne da prica ispostuj je ali se pravi kao da je dosadna i da ti samo zelis gabora da slusas.

Brdo devojaka stoji: Odaberi najruznije, ne mora bas najruzniju ali neku predposlednu ili trecu najruzniju. Ovde ti se sanse za muvanje boljih komada povecavaju.

I dalje furas fazon da ti je ulov centar sveta, zene vole paznju, jbg.

E sada onaj deo sa videnjem-nevidenjem, ako pocnes da skupljas korpe pravac kod sledece koja ne vidi onu koju si startovao malopre. Svaka mora da misli da si bas njoj prisao prvoj, jer je ona jedina koja te je privukla suptilnim magnetizmom svoje licnosti. :) )

7. Radno vreme: od pola jedan do pola dva(ne ispadas ocajan, a i one su malo intoksirane sto ti povecava sanse za pogodak).

8. Pocinje ti radno vreme. Do tad si igrao, pevao, zezao se, sad malo da jebes. PS niko ne voli mrgude, zraci pozitivnom energijom.

Stvaralacki proces:

Kreces u akciju.

Muvanje:

Jebem li ga ja uvek smisljam nesto novo, ali najlakse je i najbolje ako je jednostavno.

Pitas je kako se zove, kazes da ima lepo ime, kazes da nisi odoleo da joj ne pridjes zbog(harizmaticnost, suptilni magnetizam njene licnosti, sarm koj poseduje, samo neka bude neka apstraktna svar, ne vezuj se za fizicki izgled, mada mozes i to da pohvalis ali ne odmah, jbg zene vole te imaginarne stvari(harizma i ta sranja)). Mozes da ubacis da izgleda kao neki ideal, tipa, "Izgledas kao ruska balerina" ili "Licis na rusku princezu".

Jebi ga ako nemas samopouzdanja bas odglumi, ionako si pripit nece biti tesko majku mu. Ali ne budi prepotentan, vec samouveren.

Znaci malo kenjaj, ali samo malo onda pusti nju da prica, ma sta sere, vazno je da je animiras da ona vodi rec ti samo odrzavaj zar. Pomislice da je slusas i da si jako zanimljiv iako samo ona prica.

Ovaj deo ne treba mnogo da traje najvise 15 min.

Kako da znas dal ces da je smuvas?

Jednostavan je odgovor, dok pricas sa njom malo se izacinji ali samo malo, ako pocne da se naginje ka tebi dok prica i da te pipka po rukama dok pricate, pogodak, onda pocinji da smanjujes prostor i provedi sto vise vremena u njenom licnom prostoru, znaci ne dalje od 20cm.

Suptilno pominji seksualne teme. Tipa ja CITAM, ja sam dobar CITALAC, a i jako sam ELOKVENTAN(ovo samo ako ti je veliki, da je ne razocaras posle)ne bih da se hvalim ali ja sam PROCITAO dosta knjiga, citam SVE, bestselere nekad ali volim i da PROCITAM i neku retku knjigu, taj neki fazon.

E sad, moras da budes zanimljiv, ali ne onako kako ti mislis, vec:

Studiras sledece fakultete:
filoloski-svetska knjizevnost.
filozofski-istorija umetnosti.
FDU-gluma ili dramaturgija.
ekonomski-makroekonomija.
ili jos neki faks ali prepotentnog imena i jos zajebanijeg smera.

Nemas TV, ne znas nista sta se desavalo i najnovija sranja koja se prikazuju.

Ti citas knjige, ti si intelektualac, ali neka ona to sama kaze, sve svoje "potencijale" suptilno navodi, neka ona donosi zakljucke.

Nadji nekog pisca za koga je culo pet ljudi u Srbiji, on ti je omiljeni, njegova knjiga ti je omiljena, on tako jednostavno moze da ti docara bilo koje delikatno osecanje, ljubav, strah i slicna sranja.

Teme za animaciju:

Izbegavaj teme vezane za faks, bivse decke, sta voli, da te oceni kako izgledas(ovo je mina koju ces sam sebi postaviti, ti si najveci jebac i to znas-samopouzdanje i dalje na nivou).

Horoskop, jebi ga ni ja ga ne volim ali trebe ga cene. Pitaj je sta je horoskopu, jebem li ga ona ce sama da pocne da prica, to ti je fora za animiranje.

Psihologija. Sta ovde da kazem samo pocni da seres nesto o psihologiji, ribe se izuzetno pale na psihologiju, i tu naravno se uvek sve svodi na seks, prava stvar da budes malo intelektualno bezobrazan.

Knjizevnost, tu ne moram mnogo da pricam, procitaj neku knjigu pa seri o njoj. Neku zajebanu, rusa nekog ili ludog francuza.

Film. Opet neki na temu psihologije, tipa Fight club, Rekvijem za san i te fore, samo sto sarenije i psihodelicno.

Muzika, alternativa i klasike. Joy division ti je omiljeni bend, ili THe Who, proceni sam od toga kao riba izgleda.

E dobro, ako oces da se vatas onda je ljubi tu i vataj se sa njom, ako ne reci da si prevazisao ljubljenje, da preskocite dosadne uvode i da se malo posvetite zdravoj zabavi.

Naravno ako je u pitanju mladja treba, obavezno napomenite ono: Nemoj da si dete i te fore.

SUMA SUMARUM:

1. Relaksiran kreni u grad.
2. Pripi se.
3. Spremi se da dobijes par korpi, ali budi uporan.
4. Gaborke cuvajte se. Pravi trenutak zlata vredi(kad sujeta zenska proradi zbog drugarice ili okolnih riba koje non stop startuju).
5. Malo kenjaj, lazi boli te kurac, neces da je zenis, a ni da joj se sutra javis.
6. Uzmi broj, neka to bude suvenir. Ali tek pri kraju.
7. Djentlmen ali ne seronja, znaci budi malo i bezobrazan.
8. Vataj je i odvedi u mrak(idi na net i vidi gde su im erogene zone, lakse ce da da kad ovlazi). Sasolji je malo, ali polako spusti ruku da ne misli da si seljacina, vec ljubavnik.
9. Vodi dnevnik pojebanih riba(gde, kad, kako, kako se zove(nije primarno)), kad ispunis tri strane, sve ovo isto samo sa lepim ribama. Ispraksovaces se. Posle ide ko ladna voda.

I NAJVAZNIJE NE BUDI PICKA! Bolje da zalis za nesto sto si uradio nego za nesto sto si mogao a nisi hteo.

Lepa ce ionako da ispali tog kretena, a ti ostajes sa svojim ulovom

hahaha, tek sad sam provalijo ovu temu hahaha!

Tema je dojaja šteta što je izbriso prvi post

koja pička jebote, pa što? uvatijo ga blam možda?

Па грешком је обрисао, па је прекопирао на ову страну...

I showed that bitch some psychology

http://www.dymaxionweb.com/kulturedrome/Sadistic%20Freud1.jpg

Bitches love psychology

HHahhahahahaha,povlačim šta sam rekao...jeste,jeo sam govna,radio sam to i to,jer sam bio slijep kod očiju... Odlični savjeti...

otkljucana tema, odbanovan valuev. u ime mod tima izvinjavam se na gresci.