Prijava

Хаха, пази кад је и на МоделМејхему направила налог:
http://www.modelmayhem.com/2141669

Ja se ovih dana oduševljavam, a najviše reakcijama. Carica! :)

Превише је искарикирано да би било истинито. Мало мање очигледна верзија Бората.

Ценим да је већина оних згрожених коментатора ликовала над реакцијама Американаца на Коенову зајебанцију :)

ау јбте, гм, читам ову твоју последњу реченицу 3 пута и не могу да је укапирам

знам ко је коен, није у томе ствар, него сам се погубила ко је ликовао коме због чега хаха

Превише је искарикирано да би било истинито. Мало мање очигледна верзија Бората.

Ne, ovo je izuzetno neočigledno. :) Ali, koliko ih je provalilo do sada? Većina ne, i to je dovoljno za uspeh.

Ликови који сматрају да су Амери глупи због тога што су се испримали на Бората.

Ne, ovo je izuzetno neočigledno.

Ма да :)
Лако се види да цупи није ћурка, и сваки бисер који извали јој не стоји. Очигледно је да јако добро познаје енглески, а прави неке скроз провидне "грешке" у писању, типа "thenks".

It is spell STUPID, not STUPED! I am very smart. And you are stupid. xox Yana

:)

А и само име је толико "откривајуће", да ми и даље није јасно како одмах нисам сконтао.

GM, još ako mi možeš objasniti zašto i drugima nije bilo tako očigledno, bilo bi divno! :) Isto, saznala sam pre par dana, i vrlo očigledno mi beše, i nije da treba biti Šerlok...

Zapravo znam zašto može da ne bude tako očigledno, naročito na pijaci. :)

Шта је било очигледно? Да фолира, или да је Новаковићка?

јел и сандра партизан трол?

Da folira, a onda je i pitanje ko i zašto. Na pijaci ljudi nemaju interesovanja za takvim razmišljanjima pa zato i ne kapiraju. Samo gledaju u kameru i u sise.

јел и сандра партизан трол?

Ako i jeste, onda je glup trol a to se ne računa. :)

Па добро, нисам мислио на те на пијаци, већ на ове на нету.
(Право да ти кажем, нисам ни гледао тај клип на пијаци, једини који сам одгледао до краја је онај са сисањем оног фалусоида.)

Не знам... неки људи једноставно не размишљају много о томе да их други можда фарбају. Што и није нужно лоше. Али сваком окорелом цинику је ту нешто смрдело од старта. И параноику, тоо!

Цури је потребна психичка помоћ. :)

Jeste, i cinik i paranoik! Ludak koji ide i dalje u istraživanje! :) Koliko je upadljiva, i koliko je nestvarna, neko krene i od nade da to jednostavno nije moguće. To, Holivuuud!!! :)

Али (Bo)Yana Novak(ovic)... ХАХА! И даље лупам главу како нисам извалио одмах кад ми је пало на памет да је пљунута Новаковићка.

Хах, која испала. Фала што си нас просвјетли, Марци. :)