Prijava

ај бре морони причајте о политици на подијелу не на фудбалу есте ретардирани шта

Pildu brate mi kako smo krenuli ima da nas bombarduju i eu i Rusija, kakvi krediti i saveznici, šta pričaš bre.

da su htjeli da vas uniste mogli su to krajem devedesetih i pocetkom dviljaditi, tad ste bili najomraženiji na balkanu a rusiju niko nije jebavao

i jesu bukv bio 5 oktobar to je bio epilog, pre toga bombardovanje i razjeb sistema, na kraju marionecka vlast sve i sa vucicem dan danas (tiha okupacija faza II) danas imas horde drugosrba al malo se ipak stvari menjaju

Eto vidjecemo ali mislim da niti nasa diplomatija ima snagu da izlobira ista protiv srbije, niti je srbija neka rupa u africi pa da je jašu tek tako

ovo je za jova vec da uspostavi struchno misljenje

627 pa ovo su razgovori za uz fudbal, šta

Vuziju ustaške i induske kite u pp

627 pa ovo su razgovori za uz fudbal

Haha jes jes, ono na poluvremenu uzmes mobitel procitas drustvu neku vijest o politici i krenete da razglabate dok ne počne tekme i neki vuzi kaže evo počinje utakmica jebo vas politika više, tišina sad

букв букв ај кад се деси неки геополитички заокрет онда ћемо коментарисати типа иран напао исраел некидан тај ранк догађаја

masim barcu gadjam dortmunda al bice penala ovde

Ajde dignite malo koeficijent bundeslige, pčele iz nemačkog smedereva

kako smo krenuli ima da nas bombarduju i eu i Rusija

bukv ovo

kako sviramo kurcu u igri sa dve stolice nedo bog da nam dodju ruje ne znas ko bi vise dobio po picki dal krezavci il drugosrbi, mrtva trka bukv

ништа атлетико испо очекиво сам ово ја иск

desnadowski debil lolo

било би ми нестварно да је барса добила париза поготово са играчем мање овако реалан резултат
криво ми за атлетика ал испали би чим би се срели са псжом или реалом или на кога год би отишли а тако ће и борусија да прође

Au kakav praznik fudbala bio dvomeč ovaj Atletiko - Dortmund, milina jedna.

A i Barsa završila karijeru? Lepo lepo

Araujo zasluzan za poraz, bukv se raspali nakon njegovog bespotrebnog crvenog

sudija madjarcina to nema nikakve veze sig

sad navijam i da real pukne nek zive arapske pare

Ja danas sazno da je Ronaldo zapravo Honaldu i da se uopšte ne izgovara onako kako ga mi izgovaramo. Da smo konzistentni u transkripciji pisali bismo ga kao Honaldu.

Bogte ovo najvece otkrovenje jos od kad smo ukapirali da je Cara™ zapravo Kara™ i da se uopste ne izgovara onako kako se pise.