Prijava

Nit' manjeg naroda, nit' više narodnosti.
Ljudi su izgleda zaboravili šta znači četiri S...

Амин.

Ja ne mogu da vjerujem da ova tema postoji i da još nije zaključana.
:ne vJerue:

Шта је зглавом? Аман, људи, да л' сте нормални...

Ljudi koji vam je, pa ova tema će se pretvoriti u You Tube komentare, šta vam je?
Jeste li već krenuli s istorijskim činjenicama pa da nastavimo?
I što su muslimani iz Bosne plavi a Srbi crni i ko se kome prababe najebao i čiji je ćevap a čija sarma.

Srbin Bosanac. Ne znam samo koji se kurac ovamo ljute kad im kažem da su Srbijanci. Ne mi smo Srbi, pa niko vam nije rek'o da niste. Al' kad kažem Srbin mislim na Srbijanca, Crnogorca, Bosanca, Krajišnika itd.

Колко глупа тема.

Зато што етнички Босанац не постоји.
А и мала деца одавно знају да су муслимани из Босне и Рашке Срби. Шта ви распредате 3 стране јебо те.

Aurora Srbi su crni zato što su se mješali sa Ilirima i muslimani nisu toliko plavi. Više ih je crnih kao cigana.
I za eklips mnoge ljude znam iz svog komšiluka koji neće priznat' da su Bosanci ni po cijenu glave.

Ne bi tema bila glupa da joj je naziv "Šta je to Bosanac", a ovako ispada da Bosanaca više nema, a to uopšte nije tačno.

A jeste li čuli da će Dodikov sin da ženi muslimanku iz Bihaća?
Eto imamo u potpunosti srednji vijek, sad će preko brakova djece da sklapaju mir u REGIJONU.
A i Severina trudna sa Srbijancem.

Izgubili se negde po sumama.

Зато што етнички Босанац не постоји.
А и мала деца одавно знају да су муслимани из Босне и Рашке Срби. Шта ви распредате 3 стране јебо те.

Naravno. Svi narodi sa Balkana su potekli od Srba, jel' da?
Pošto, ono, vi ste iznad svih? I ovaj jadni pokušaj omalovažavanja što si "MUSLIMANI" napisao malim a "SRBI" velikim. Sad si ti lud, a?
Kako mi idu na kurac ove "patriote" što kenjaju i dan i noć ovakve gluposti.

Не бих да се мешам у ваш високоинтелектуални дијалог, али, муслиман као верска одредница се пише малим почетним словом.
Лези, опусти се, попиј ксалол. Добићеш излив политичке коректности умозак.

Hvala ti što si me prosvetlio, eto od srca. Hah.
Bitno je da si ti pokazao svoj enormni IQ.

Ако сматраш да је потребан енорман IQ за памћење тако простог правила, онда стварно не знам шта да ти кажем...
Али хвала у сваком случају.

Da li je Vojvođanin Srbin ili Mađar ili Rumun ili Slovak ili Rusin...hmmm
da li je Pravoslavac ili pravoslavac ako je ateista?

Molim da se ova dva pitanja uvrste u raspravu.

Naravno. Svi narodi sa Balkana su potekli od Srba, jel' da?
Pošto, ono, vi ste iznad svih? I ovaj jadni pokušaj omalovažavanja što si "MUSLIMANI" napisao malim a "SRBI" velikim. Sad si ti lud, a?
Kako mi idu na kurac ove "patriote" što kenjaju i dan i noć ovakve gluposti.

Прво, религије се пишу малим словом. То прво.
Друго, нису сви. Нису Хрвати, Словенци, Албанци, Бугари и Грци. То друго.
Треће. Не знам одакле си закључио да су Срби изнад свих. То је нека друга тема. Овде је питању очигледна историјска чињеница која нема везе са истицањем Срба испред других.

Ја Босанцем називам и Фадила и Душана, ако су изБосне. До сад се нико није увредио. Е сад, то што се може из територијалне припадности лако изводити и национална, само показује колико је нација једна климава фикција.

da li je Pravoslavac ili pravoslavac ako je ateista?

До сада је само луди Стево Жигон успео да буде и једно и друго, изгледа да је тајна с њим покопана у чернију земљу.

ТУ су босанци, преко дрине. Ако требају свратите :)))

A zasto bi nekog zaboleo kurac ko je kakve veroispovesti i nacionalnosti? Ako si covek, nije bitno koje si vere ali ako si svinja onda isto nije bitno koje si vere. Svinja je svinja!

Jedino mi je pomalo krivo sto nas ceo balkanski juzno slovenski zivalj zove SRBIJANCI a mi njih kako oni hoce.

Svinja je svinja!

Само не помињи свиње муслиманима и све пет. Што се тиче израза Србијанци, ту накарадну језичку творевину су етаблирале драге нам комшије, да би тобоже разликовали Србе из Србије и оне из осталог дела Југославије. Огаван назив у сваком случају.