Prijava

Ovo je taj što je obrisao

Jel pise negde da je zabranjeno da se brise!? moj profil, moja stvar! i nemas nikakva prava da uzimas mene za primer, i da se pravis po mnogo pametan. gledaj svoje dvoriste.

leskovac, a priznaj da ti ga je šukn'o. I ja da sam vidio i ja bi to print skrin i tako te fore.
Ja sam za zabranu brisanja ali da edit može uvijek i u svaka doba dana i noći.

Što da se odreknemo korisne opcije zbog pojedinačnih glupiranja?

Slažem se sa Džankijem.

Ajd editovanje, al šta će brisanje posta kog đav`la?

ЗА!
И да се уведе, време последњег едитовања. Да би се видело да је едитован пост.

E i to što Reme kaže. Na dosta foruma je tako.

Što da se odreknemo korisne opcije zbog pojedinačnih glupiranja?

+1

Protiv.

Brisanje postova može da bude korisno, npr. ako se neko zajebe i postuje na pogrešnoj temi. Uvek će biti ljudi koji će brisati svoje postove kada odvale neku glupost, i, k'o što reče gamby:

то што ћете да ограничите на 10 минута не спречава нубове да обришу први пост јер то и иначе ураде у току тих 10 минута.

Naravno, nikako se ne bih složio da se ukine opcija edit, ali bi bilo korisno da se uvede vreme poslednjeg editovanja, kao što je predložio Reme.

E i to što Reme kaže. Na dosta foruma je tako.

Јеботе, Селенијум и ја се сложили око нечега. :)

Brisanje postova može da bude korisno, npr. ako se neko zajebe i postuje na pogrešnoj temi. Uvek će biti ljudi koji će brisati svoje postove kada odvale neku glupost, i, k'o što reče gamby:

Увек можемо да малтретирамо модове да ако омашимо тему. Или да оставимо тему испемовану, мени сасвим кул. :)

za, ovo je džimi davno predlagao, al' izgleda da od toga nema ništa...

a što kad uočiš tako nešto jednostavno ne daš neki ban kao opomenu od dan il dva, i svi sretni

O čemu pričaš, buri? :DD

Peki, ili bilo ko, obrišete li još jedan post, imate ban od mene. Pravite se ludi, a onda oni koji su se dopisivali sa vama ispadaju budale.

Leskovčanin,

Jel pise negde da je zabranjeno da se brise!? moj profil, moja stvar! i nemas nikakva prava da uzimas mene za primer, i da se pravis po mnogo pametan. gledaj svoje dvoriste.

Ne želiš da ti odgovorim na ovo, veruj mi da ne želiš.

StefanKostić

Peki, ili bilo ko, obrišete li još jedan post, imate ban od mene. Pravite se ludi, a onda oni koji su se dopisivali sa vama ispadaju budale.

Jebote, Kostiću, to je bio klasičan primer, kako ne kontaš?

Peki, ili bilo ko, obrišete li još jedan post, imate ban od mene

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/11/watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png
Usput stefi tis reko da je ovaj lik iz leskovca i time izneo detalj iz njegovog privatnog života
SAMOBANUJ SE

Obriši još nešto, pa ćeš videti klasičan primer banovanja.

Od sada ni dupe više ne brišem.

Usput stefi tis reko da je ovaj lik iz leskovca i time izneo detalj iz njegovog privatnog života
SAMOBANUJ SE

Aj ok što ti prozivaš njega uvek i sve to, ali ti je prozivanje mizerno. Nauči makar prozivati pa onda nastavi, makar da to radiš kako treba.

pa sto nam je data opcija brisanja komentara ako ne smijemo da brisemo komentare?

Za. Dalje nema diskusije.