Prijava

Warner von Latinsche

I ja imam ovaj trip isto lolol
Jes' levoruka?

Trebala sam da budem, al me učili da pišem desnom. Sad koristim podjednako obe. Misliš da je do toga?

И ја имам чудну навику да ти гурам у чку. :)

sacu te prijavim za kletevu i laž i mrznju i laž i vredjanje.

A kad skinem ono sranje ostane onaj kvadratic. E ja moram da skinem i njega.

Ја понекад.

Kad otvaram novu paklicu pravim kuglicu od celofana, pa markica preko, pa na kraju folija. Uvek kuglica, cak i ako imam kantu odmah pored.

Исто понекад. :)

sacu te prijavim za kletevu i laž i mrznju i laž i vredjanje.

Кад га дркам, курац бришем искључиво перфексом, никаквом другом хартијојм јер имам трип да ће главић да ми се иритира.

Омоте од жвака и од чоколадица стаништим у џеповима од јакне и тако недељу дана.

http://www.youtube.com/watch?v=wPqL7d8SXKY

Kada se probudim prvo uzmem Coca colu a posle sve ostalo...
Mada nije mi bašto neka hronična navika.

Када ходам по плочицама, трудим се да не нагазим између две.
На нету ми скоро увек стоји један празан таб.

Isto bre!

Кад наиђем на бандеру, или неку другу препреку, неки трип ми се јави и шаље сигнале да ли да прођем лево или десно, ако се не повинујем, не деси се ништа посебно, али обично се трудим да испратим то.

E to. Večito imam neku fiks ideju, da li levo ili desno kao da će mi cela budućnost zavisiti od toga. Isto tako, dok čekam tiket, ne savijam ga, jer sam jednom dobio pozamašnu svotu kad ga nisam savio. Ali džaba, ne pali više :/

Ја понекад.

Исто понекад. :)

Jbt, da nismo isti lik!? Ipak nismo, ja nisam gurao LickIt nikad, nista. :)

ja nisam gurao LickIt nikad, nista. :)

Ма нисам ни ја.лололо

dok čekam tiket, ne savijam ga, jer sam jednom dobio pozamašnu svotu kad ga nisam savio.

Лолол исто и ја. А када сам играо трке паса, онај листић обавезно преклопим 5 пута, јебм ли га што, али баш ме кењало кад то урадим :)

ЗНАЧИ МОЖДА ЈЕСИ МОЈ ДУПЛИ

Da, ne volim da neko ide iza mene...pa malo usporim da me pretekne, a i kad me pretekne moram ponovo da se okrenem, ne verujem ljudima!
I obavezno nešto da pročitam, makar jednu stranicu...

Elzeard Bouffier
Da, ne volim da neko ide iza mene...pa malo usporim da me pretekne, a i kad me pretekne moram ponovo da se okrenem, ne verujem ljudima!

I to radim! Strašno...

Trebala sam da budem, al me učili da pišem desnom. Sad koristim podjednako obe. Misliš da je do toga?

Moguće. Ja sam levonja zadrti i stvarno me nervira kad neko ide kraj mene s desne strane. I u školu dok sam išao, uvek sam ja s desne strane sedeo.
S curom nekom kad šetam (kolko god to retko bilo) uvek je teram s leve strane da ide. Tu me obično otpiša i pomisli da sam psiho, ili i ona bude levoruka pa bi i ona desno, e oš kurac! Al' to je već druga tematika.

Moguće. Ja sam levonja zadrti i stvarno me nervira kad neko ide kraj mene s desne strane. I u školu dok sam išao, uvek sam ja s desne strane sedeo.
S curom nekom kad šetam (kolko god to retko bilo) uvek je teram s leve strane da ide. Tu me obično otpiša i pomisli da sam psiho, ili i ona bude levoruka pa bi i ona desno, e oš kurac! Al' to je već druga tematika.

Meni se samo nasmeše. Mada me gledaju čudno. Ali urade to što tražim! Ha! :PPP
Jednom sam pokušala da se borim protiv te navike il šta je već, i nisam uspela.
Sad se setih, one tvoje defke, da, ređam i hranu u tanjiru :PPP

ili i ona bude levoruka pa bi i ona desno, e oš kurac!

Хахахаха

Warner von Latinsche možda si novi levoruki genije, znam dosta ljudi sa istom navikom, samo različita strana, ista ili sredina. Iskreno, nikada nisam to razumeo, možda nisam ni pokušao.

ЗНАЧИ МОЖДА ЈЕСИ МОЈ ДУПЛИ

Ladno sam tvoj dupli! E, sad me sije paranoja najstrasnije. Moram didem da cadim da se smirim.... Cekaj, da li to znaci da ces ti da se uradis!?!?!?

Meni se samo nasmeše. Mada me gledaju čudno. Ali urade to što tražim! Ha!

Redovno je sa mnom tako. Evo i u školi sedim sa desne strane, oduvek, mada je malo nezgodno, sudaraju nam se ruke ponekad, ali jebi ga, navikla sam tako. :)

ЈЕБОТЕ МОЖДА И ХОЋУ