Prijava

Jednom sam pokušala da se borim protiv te navike il šta je već, i nisam uspela.
Sad se setih, one tvoje defke, da, ređam i hranu u tanjiru :PPP

To je već zbog one desne ruke što su te forsirali, oće leva strana mozga sve da kategoriše i razvrsta. Zato su dešnjaci smorčine, nači ti si polu-smor lolol

Razmišljam ako bih sutra umro, ko bi mi došao na sahranu...nekad mi to dođe u glavu, ne znam što. Iako sam ja kao Bora ravnodušan prema plaču.

I mene su učili da pišem desnom, ali dosta toga radim levom, to mi je nekako logično i prirodno, tako da ni ja ne volim da neko ide pored mene s desne strane :) Mada uvek nosim ili torbu na desnom ramenu ili neku kesu u desnoj ruci i onda ljudi prosto moraju da pređu na levu stranu, ne moram da ih molim :)

Meni je leva ruka mnogo seksija od desne. Jel to nešto znači?

Razmišljam ako bih sutra umro, ko bi mi došao na sahranu...nekad mi to dođe u glavu, ne znam što. Iako sam ja kao Bora ravnodušan prema plaču.

Dodje i meni to ponekad. I onda razmišljam šta bi ljudi radili bez mene. Morbidno.

Jel to nešto znači?

Дркаш левом?

Verovatno nešto znači. Možda si ti obeležen da se pojaviš jednog dana, da prosvetliš raju.

Ja ne mogu da obujem čarape lijevom rukom.

Дркаш левом?

Levom i samo levom. Desna mi je muška, a leva ženska, lolo.

Ja imam osobinu da sve moram proračunati, sa pitanjima šta bi bilo kad bi bilo ili sličnim pitanjima. Pa možda zato, mada više sam okrenut nekom pesimizmu. Nisam kao Kandid, kakav optimizam. Mislim da to nije morbidno, valjda.

To je već zbog one desne ruke što su te forsirali, oće leva strana mozga sve da kategoriše i razvrsta. Zato su dešnjaci smorčine, nači ti si polu-smor lolol

Grrrrrr... :PPP
Nači, fala ti... :P Bar nisam 100% smor... :P

Kad vozim ili kad me voze, i prolazim pored bandere, stisnem žile ispod kolena. Pvo leva, pa desna noga. Ili trepnem dva puta :) Isto radim i između belih linija... samo ako je brzina manja. Da pičim, izgledao bih kao da imam morsku bolest :D

Pa ne obuvaš valjda čarape jednom rukom?!

virujen da nije zla
al ipak ima ćudne naavike
pam pam paaram

Ja imam osobinu da sve moram proračunati, sa pitanjima šta bi bilo kad bi bilo ili sličnim pitanjima. Pa možda zato, mada više sam okrenut nekom pesimizmu. Nisam kao Kandid, kakav optimizam. Mislim da to nije morbidno, valjda.

Isto tako. Onda vidim da nešto što sam mislila da će se desiti nije moguće i ubijem se u pojam. Pesimista totalni.

Zaposlila se preko veze
tako bolje folira
nema respekt za moj novac
uvijek me provocira
ona ljubi preko volje
vjerujem da nije zla...

Jedan je Džoni, mudrac.

Ако ми неко скине фолију са паклице цигара, у стању сам да га убијем.
Када бацам паклицу или празну лименку обавезно прво морам да је згужвам.
Када палим цигару стално заклањам руком упаљач, без обзира има ли потребе.

Када палим цигару стално заклањам руком упаљач, без обзира има ли потребе.

Хахах. Баш смо о томе причали на чету пре неки дан.
Увек, јеботе!

-Kace oblacim, uvek prvo ulazim u pantale levom nogom
-Kad mi je mrsko hodati, a moram, trudim se da napravim neparan broj koraka izmedju pukotina na asfaltu, odnosno razmaka izmedju betonskih ploca na trotoaru i u sebi pevam neku navijacku pesmu
-Ne mogu ni da pipnem hranu ako prethodno nisam oprao ruke
-Cim mi je malo lose, tripujem da umirem.
-Na glas pevam samo narodnjake, ne znam zasto

Не цепам омот од орбита. Ако неко поцепа како би лакше узео жваку, дође ми да га задавим!